Samuel Talaga
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1999
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 16:00
4. UKS „Rokicie” Szczytniki II - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13
1   A SKOWRONEK Anna W TALAGA Samuel 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) ⇑
5   A FILIPEK Angelika
JAKUBCZYK Katarzyna
W TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
0:3 (7:11, 10:12, 6:11) ⇑
8   B KOSTUCH Gabriela W TALAGA Samuel 0:3 (1:11, 5:11, 6:11) ⇑
12   C FILIPEK Angelika W TALAGA Samuel 0:3 (4:11, 5:11, 13:15) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
705 ADAMCZYK Michał 1995
602 ADAMUS Sebastian 1999
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
878 ARENDARSKI Michał 1992
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
932 BAŁYS Ryszard 1968
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
1154 CHLADNY Edward 1960
192 CHODACKI Marcin 1976
1701 CHOLEWA Wacław 1960
504 CHOROBIK Łukasz 1995
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
976 CZOPEK Filip 2000
2498 CZUBAK Michał 1987
888 DĄBROWSKI Damian 1979
625 DROZD Paweł 1979
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
908 GÓRECKI Wojciech 2002
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
83 IWASZKO Dominik 1997
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
873 JEWECZKO Mieczysław 1961
2001 KALICIAK Dariusz 1974
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
954 KASPRZYK Piotr 1988
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
82 KISZKA Łukasz 1989
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
889 KORCZAK Damian 2003
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
588 KUBIC Marcin 1996
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
635 KWEK Aleksander 1970
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
1634 LODOWSKI Janusz 1962
876 LUTY Przemysław 1996
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2254 MAZUR Alfred 1991
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
891 MISZCZYK Łukasz 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
157 MRYC Henryk 1937
890 MYSTEK Rafał 2001
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
607 OJCZYK Jakub 1999
776 ORŁOŚ Szymon 1991
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
935 PALOWSKI Ryszard 1960
1180 PANUŚ Jacek 2002
601 PASIECZNY Jan 1967
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
909 PEREK Nikodem 2000
1833 PEREK Robert 1973
495 PETKA Michał 1995
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
951 PIETRZYK Marcin 1990
608 PIÓRECKI Piotr 1999
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
784 PORADZISZ Michał 1994
78 PORĄBKA Dariusz 1968
926 POTOCKI Adam 1975
452 PUU Aarne 1948
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
586 ROJKOWSKI Jerzy 1981
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
634 ROSIEK Kamil 1998
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
1604 SĘK Rafał 1977
561 SITARZ Krzysztof 1985
2577 SKOWRONEK Anna 2005
84 SŁOMKA Dominik 1997
931 SMOLIK Czesław 1945
1373 SOKAL Piotr 1986
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1760 SUŁKOWSKI Karol 1985
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
2447 TOMSIA Sławomir 1979
912 TRANTER Jakub 1999
911 TRANTER Oskar 1999
893 TRULKA Zbigniew 1998
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1283 WÓJCIK Jan 1959
940 WRZESZCZ Leon 1941
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
615 ŻEBRO Krzysztof 1986