Piotr Światłoń
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 11:00
1. „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 0:14
3   C WOJAS Bartłomiej Y ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (12:14, 4:11, 11:3, 5:11) ⇑
5   A WOJAS Bartłomiej
RESZKA Jakub
W ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
1:3 (5:11, 11:6, 6:11, 8:11) ⇑
9   D CZERNUKHIN Jewhen Y ŚWIATŁOŃ Piotr 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) ⇑
11   A RESZKA Jakub Y ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (3:11, 11:8, 13:15, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 16:00
7. UKS „Zarabie” Myślenice - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3
3   C ŚWIATŁOŃ Piotr Y MÓL Marcin 3:1 (13:11, 11:9, 3:11, 15:13) ⇑
5   A ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇑
10   C ŚWIATŁOŃ Piotr Z GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇑
12   C ŚWIATŁOŃ Piotr W URBAN Mariusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
619 ANTECKI Krzysztof 1995
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
373 BAŃBOR Andrzej 1969
123 BARTUZI Wojciech 1990
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
188 BIL Maksymilian 1998
813 BLAT Piotr 1967
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
1838 BRUZDA Rafał 1974
211 BUJAK Michał 1997
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
2241 CZERNIK Mateusz 1989
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
175 DANAJ Patrycja 1998
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
242 FIRA Damian 1988
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
2 FLOREK Arkadiusz 1993
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
885 GEMBACZ Marcin 2000
48 GIZA Bartosz 1996
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
908 GÓRECKI Wojciech 2002
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
812 IWANIUCH Rafał 1987
541 JANIK Angelika 2000
808 JANIK Tomasz 1979
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
245 KAIM Adrian 1997
414 KAPIK Krzysztof 1999
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
626 KLIMAS Łukasz 1983
176 KLIMCZAK Marek 1965
1966 KLOCEK Kamil 1999
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
979 KOLASA Szymon 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
889 KORCZAK Damian 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
636 KOZIEŁ Michał 1983
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
227 KRÓL Maciej 1972
101 KUFEL Dominik 1979
178 KUTAJ Maksymilian 2002
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
780 MÓL Marcin 1978
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
322 NOWACKA Dorota 1966
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2201 OLBRYCHT Michał 2004
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
537 PĘKSA Paweł 1993
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
372 PIS Marcin 1996
139 PNIACZEK Dominik 1999
627 POJNAR Marcin 1991
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
1944 SEROKA Szymon 2001
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
2202 SPOREK Szymon 2004
46 STACH Paweł 1978
161 STACH Sebastian 1997
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
1965 STĄPOR Rafał 1999
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
302 SZMYD Maciej 1976
156 ŚLAZYK Paweł 1971
311 ŚLIWA Alicja 1998
981 TOMCZYK Mateusz 1996
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
663 TUREK Tomasz 1988
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976