Sebastian Światłoń
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1991-10-21
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-24 11:00
5. LKS „Wisła” Rząska - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:6
1   A DZIURA Wojciech W ŚWIATŁOŃ Sebastian 2:3 (11:6, 11:8, 5:11, 11:13, 7:11) ⇑
6   B ROMANOWSKI Cezary
KORCZEK Łukasz
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
2:3 (8:11, 12:10, 11:13, 11:8, 8:11) ⇑
8   B KORCZEK Łukasz W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) ⇓
12   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 11:6) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-22 11:00
23. UKS „Zarabie” Myślenice III - TKS „Opoka” Trzebinia II 9:5
1   A ŚWIATŁOŃ Sebastian W SITARZ Krzysztof 3:1 (14:12, 11:5, 6:11, 11:3) ⇑
5   A ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
W BAŁUSZEK Kamil
WIELGOSZ Mirosław
0:3 (4:11, 7:11, 7:11) ⇓
7   A ŚWIATŁOŃ Sebastian X WIELGOSZ Mirosław 3:2 (7:11, 10:12, 11:9, 11:6, 11:8) ⇑
11   A ŚWIATŁOŃ Sebastian Y BAŁUSZEK Kamil 3:0 (22:20, 11:5, 11:8) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 09:00
35. „Q Team” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5
2   B WALA Tomasz X ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 9:11) ⇑
6   B BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:2 (10:12, 11:8, 11:13, 14:12, 11:9) ⇓
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:0 (11:9, 11:9, 14:12) ⇓
14   D WOJTOŃ Przemysław X ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:9) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-19 11:00
36. KS „Górnik” Wieliczka II - UKS „Zarabie” Myślenice III 5:9
1   A SZOTT Krzysztof W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:2 (11:9, 6:11, 28:30, 11:6, 12:10) ⇓
6   B GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
2:3 (7:11, 11:9, 8:11, 11:9, 12:14) ⇑
8   B PUCZEK Robert W ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) ⇑
12   C BUCH Marcin W ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 11:00
49. UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Bronowianka” Kraków V 9:5
2   B ŚWIATŁOŃ Sebastian X ANDRZEJAK Kacper 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇑
6   B ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
X KUSIAK Franciszek
WOLAŃCZYK Paweł
1:3 (8:11, 8:11, 11:5, 4:11) ⇓
8   B ŚWIATŁOŃ Sebastian W KOPACKI Paweł 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 8:11, 11:7) ⇑
13   B ŚWIATŁOŃ Sebastian Z WOLAŃCZYK Paweł 3:2 (8:11, 11:6, 7:11, 12:10, 11:9) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 11:00
75. UKS „Zarabie” Myślenice III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7
1   A ŚWIATŁOŃ Sebastian W GŁOWACKI Arkadiusz 3:2 (11:6, 6:11, 11:9, 8:11, 11:6) ⇑
6   B ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
X BOCHENEK Dariusz
MAZUR Alfred
3:1 (11:4, 11:1, 9:11, 11:6) ⇑
7   A ŚWIATŁOŃ Sebastian X KUC Leszek 2:3 (9:11, 11:6, 5:11, 11:7, 13:15) ⇓
11   A ŚWIATŁOŃ Sebastian Y BOCHENEK Dariusz 1:3 (3:11, 10:12, 11:9, 12:14) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-28 11:00
88. UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS KSOS Kraków III 12:2
2   B ŚWIATŁOŃ Sebastian X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) ⇑
5   A ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
W BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
3:0 (11:8, 11:7, 11:4) ⇑
8   B ŚWIATŁOŃ Sebastian W PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) ⇑
13   B ŚWIATŁOŃ Sebastian Z KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-25 11:00
115. UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Górnik” Wieliczka II 8:6
1   A ŚWIATŁOŃ Sebastian W GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
6   B ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
X GARYCKI Andrzej
GĘDŁEK Władysław
3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇑
7   A ŚWIATŁOŃ Sebastian X GARYCKI Andrzej 3:0 (11:8, 12:10, 11:7) ⇑
11   A ŚWIATŁOŃ Sebastian Y PUCZEK Robert 3:0 (12:10, 11:4, 11:7) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-03 16:00 ⇨ 2018-03-24 16:00
118. UKS „Rokicie” Szczytniki - UKS „Zarabie” Myślenice III 3:11
1   A JAKUBCZYK Katarzyna W ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) ⇑
6   B PASZEK Hubert
PRZEPOLSKI Dominik
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŻĄDŁO Piotr
0:3 (4:11, 9:11, 8:11) ⇑
8   B PRZEPOLSKI Andrzej W ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (8:11, 8:11, 3:11) ⇑
12   C PRZEPOLSKI Dominik W ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (1:11, 4:11, 5:11) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-08 11:00
127. UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków II 8:6
1   A ŚWIATŁOŃ Sebastian W KALICIAK Dariusz 3:1 (12:10, 5:11, 11:4, 12:10) ⇑
6   B ŚWIATŁOŃ Sebastian
TALAGA Samuel
X KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
3:1 (14:12, 14:12, 5:11, 11:7) ⇑
7   A ŚWIATŁOŃ Sebastian X KOHUTEK Konrad 3:1 (11:6, 11:4, 7:11, 11:8) ⇑
11   A ŚWIATŁOŃ Sebastian Y KMIEĆ Paweł 3:2 (9:11, 11:4, 8:11, 11:9, 11:7) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2018-04-20 19:00
130. TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:6
1   A WIELGOSZ Mirosław W ŚWIATŁOŃ Sebastian 2:3 (11:8, 9:11, 9:11, 11:7, 10:12) ⇑
6   B SITARZ Krzysztof
ZAJĘCKI Paweł
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
TALAGA Samuel
0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇑
8   B SITARZ Krzysztof W ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
12   C ZAJĘCKI Paweł W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 12:10) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 20. | 2018-05-05 18:00
133. „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 6:8
2   B GALA Dawid X ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 9:11) ⇑
6   B GALA Bartłomiej
GALA Dawid
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:0 (15:13, 11:6, 11:9) ⇓
7   A GALA Bartłomiej X ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:2 (12:10, 11:7, 9:11, 7:11, 11:4) ⇓
14   D CNOTA Jakub X ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (11:6, 4:11, 6:11, 2:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2018 ADAMSKI Łukasz 1989
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
123 BARTUZI Wojciech 1990
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
2392 BUCH Marcin 1969
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
162 CELARY Mateusz 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
1701 CHOLEWA Wacław 1960
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
226 CHYC Tomasz 1993
1920 CNOTA Jakub 2002
888 DĄBROWSKI Damian 1979
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
572 GARYCKI Andrzej 1961
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
48 GIZA Bartosz 1996
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1052 GOŁDA Kacper 1994
651 GONET Maciej 1975
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
975 JEDYNAK Damian 1989
131 KACHEL Tomasz 1997
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1131 KEMPA Robert 1976
626 KLIMAS Łukasz 1983
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
889 KORCZAK Damian 2003
2079 KORCZEK Łukasz 1984
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
227 KRÓL Maciej 1972
520 KUBÓW Janusz 1983
2000 KUC Leszek 1970
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
101 KUFEL Dominik 1979
653 KULIŚ Mateusz 1995
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
881 LASAK Robert 1980
128 LENART Marek 1992
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
769 MOREK Radosław 2000
1761 NEUMANN Jacek 1965
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
322 NOWACKA Dorota 1966
929 NYCZ Bartosz 1999
30 OBROCHTA Piotr 1977
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
695 PETKA Krzysztof 1999
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
147 PIETRZAK Mateusz 1995
951 PIETRZYK Marcin 1990
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
627 POJNAR Marcin 1991
784 PORADZISZ Michał 1994
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
634 ROSIEK Kamil 1998
241 ROSIEK Michał 1996
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
862 SARNA Ryszard 1962
1971 SIERANT Piotr 1991
561 SITARZ Krzysztof 1985
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
3 SMUGA Mariusz 1994
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
539 STANKIEWICZ Tomasz 1998
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
1760 SUŁKOWSKI Karol 1985
98 SURMA Krzysztof 1981
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
670 TALAGA Samuel 1999
53 TERLECKI Mirosław 1965
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
214 WOLNICKI Marcin 1994
778 WOŹNY Dariusz 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994