Włodzimierz Michałowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1955
Przynależność klubowa: LKS „Wisła” Rząska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 11:00 ⇨ 2018-09-29 18:00
2. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - LKS „Wisła” Rząska I 0:14
2   B KRZYK Bartosz X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) ⇑
5   A KRZYK Bartosz
RADZISZEWSKI Radosław
W MICHAŁOWSKI Włodzimierz
KORCZEK Łukasz
0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
7   A RADZISZEWSKI Radosław X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇑
14   D SASIŃSKI Tomasz X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 12:00 ⇨ 2018-10-04 18:00
11. LKS „Wisła” Rząska I - TKKF Dobczyce 9:5
4   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z ZLEZARCZYK Rafał 3:2 (9:11, 11:8, 9:11, 15:13, 11:9) ⇑
6   B ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
2:3 (11:7, 9:11, 4:11, 11:9, 7:11) ⇓
9   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y BAJER Grzegorz 3:2 (8:11, 7:11, 11:6, 11:4, 11:6) ⇑
14   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz X NOWAK Jakub 3:2 (11:8, 8:11, 11:3, 9:11, 11:4) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 16:00
15. UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska I 0:14
2   B KACZMARCZYK Julita X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (2:11, 3:11, 3:11) ⇑
6   B KACZMARCZYK Julita
SKOWRONEK Anna
X PUU Aarne
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
0:3 (4:11, 5:11, 3:11) ⇑
7   A SKOWRONEK Anna X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (2:11, 4:11, 5:11) ⇑
14   D FILIPEK Angelika X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (2:11, 5:11, 3:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 12:00
22. LKS „Wisła” Rząska I - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 5:9
4   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z JEDYNAK Damian 0:3 (1:11, 6:11, 7:11) ⇓
5   A MICHAŁOWSKI Włodzimierz
DZIURA Wojciech
W PIASKOWSKI Piotr
DĄBROWSKI Damian
1:3 (11:9, 10:12, 12:14, 12:14) ⇓
9   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y PIASKOWSKI Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇑
14   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz X SZELEST Jacek 3:2 (9:11, 11:9, 10:12, 11:9, 11:9) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 11:00 ⇨ 2018-11-28 19:00
28. UKS „Gryf” Gdów III - LKS „Wisła” Rząska I 0:14
2   B MARCHEWKA Rafał X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (2:11, 10:12, 4:11) ⇑
5   A MARCHEWKA Rafał
TURECKI Jakub
W ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
0:3 (4:11, 4:11, 5:11) ⇑
7   A MIERNIK Jan X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (3:11, 1:11, 3:11) ⇑
14   D PILCH Aleksander X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (5:11, 9:11, 11:13) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 13:00
40. MKS KSOS Kraków III - LKS „Wisła” Rząska I 3:11
1   A PIEPRZYK Szymon W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) ⇑
5   A WALCZAK Wojciech
WALCZAK Michał
W ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
0:3 (4:11, 10:12, 7:11) ⇑
8   B WALCZAK Michał W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (2:11, 3:11, 1:11) ⇑
12   C BUJAK Piotr W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 12:00
45. LKS „Wisła” Rząska I - PKS „Porta” Kraków II 5:9
4   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z KOHUTEK Konrad 3:1 (12:10, 11:3, 9:11, 11:7) ⇑
6   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz
KORCZEK Łukasz
X KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
1:3 (5:11, 4:11, 11:5, 9:11) ⇓
9   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y KMIEĆ Paweł 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) ⇓
14   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz X ZAPALSKI Bartosz 2:3 (14:12, 11:7, 8:11, 7:11, 5:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
516 ANTOSIAK Jacek 1971
1879 BAJER Grzegorz 2007
897 BAKAŁA Sebastian 1976
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
932 BAŁYS Ryszard 1968
1449 BARTNICKI Jakub 2004
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
953 BURNETKO Arkadiusz 1996
162 CELARY Mateusz 1995
1154 CHLADNY Edward 1960
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
504 CHOROBIK Łukasz 1995
1920 CNOTA Jakub 2002
1401 CYRWUS Anna 2005
79 DAŃDA Krzysztof 1969
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
625 DROZD Paweł 1979
704 DZIADEK Dominik 1998
522 DZIADEK Konrad 1992
1626 FILIPEK Angelika 2007
698 FLAK Stefan 1957
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
62 GAWLIK Paweł 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1052 GOŁDA Kacper 1994
651 GONET Maciej 1975
1902 GÓRECKA Dominika 2000
908 GÓRECKI Wojciech 2002
925 GRABANIA Zdzisław 1947
579 GRADKOWSKI Paweł 1988
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
541 JANIK Angelika 2000
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
975 JEDYNAK Damian 1989
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
2570 KACZMARCZYK Julita 2006
613 KAJNIAK Kamila 1986
2001 KALICIAK Dariusz 1974
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
791 KANAS Tadeusz 1959
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
1131 KEMPA Robert 1976
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
1275 KOPACKI Paweł 2004
889 KORCZAK Damian 2003
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
60 KRASNY Michał 1995
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2119 KROCHMAL Paweł 1987
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
986 KRUPA Natalia 2002
568 KRZYK Bartosz 1991
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
639 KUREK Jacek 1968
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
881 LASAK Robert 1980
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2507 MIERNIK Jan 2007
891 MISZCZYK Łukasz 1993
614 MLICKA Beata 1989
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
157 MRYC Henryk 1937
1016 NAJMAN Michał 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
322 NOWACKA Dorota 1966
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
194 OLEŚ Paweł 1985
193 OSIAK Tomasz 1974
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
122 PALMOWSKI Lech 1982
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
495 PETKA Michał 1995
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
2550 PILCH Aleksander 2008
87 PIOTROWSKA Kinga 1998
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
608 PIÓRECKI Piotr 1999
207 PODSIADŁO Dominik 1998
784 PORADZISZ Michał 1994
78 PORĄBKA Dariusz 1968
574 PUCZEK Robert 1965
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
950 REPETOWSKI Zbigniew 1957
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
634 ROSIEK Kamil 1998
241 ROSIEK Michał 1996
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
129 SKOWRON Daniel 1995
2577 SKOWRONEK Anna 2005
1891 SKUBA Emilia 2005
3 SMUGA Mariusz 1994
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2496 TKACZYK Marcin 1988
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1005 WALA Tomasz 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
330 WARMUZ Kamil 1989
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
114 WOJTAS Tomasz 1983
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
778 WOŹNY Dariusz 1986
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
1857 ZIELENIEWSKI Leon 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994