Adrian Garycki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1996
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 11:00 ⇨ 2019-11-07 17:30
30. SMS „Solne Miasto” Wieliczka - UKS „Gryf” Gdów III 1:13
3   C OLEKSA Kacper Y GARYCKI Adrian 0:3 (3:11, 3:11, 1:11) ⇑
5   A PŁAWIŃSKI Natan
OLEKSA Kacper
W GARYCKI Adrian
WCISŁO Konrad
0:3 (8:11, 3:11, 3:11) ⇑
9   D CHORNYI Yehor Y GARYCKI Adrian 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) ⇑
11   A PŁAWIŃSKI Natan Y GARYCKI Adrian 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2098 BAJER Emilia 2005
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
932 BAŁYS Ryszard 1968
1332 BARANEK Wiktor 1998
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2883 CHORNYI Yehor 2006
1218 CHRZAN Hubert 1999
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
1920 CNOTA Jakub 2002
1401 CYRWUS Anna 2005
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
976 CZOPEK Filip 2000
1787 DATA Adrian 1998
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
1774 FERDEK Marek 1968
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
2416 GAJ Julia 2010
1672 GALA Bartłomiej 2003
713 GARB Aleksandra 2001
431 GĄDEK Natalia 2001
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
651 GONET Maciej 1975
1902 GÓRECKA Dominika 2000
908 GÓRECKI Wojciech 2002
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
63 GROMADA Arkadiusz 1998
1636 GUZIK Aleksandra 2006
1202 HERJAN Marcin 1998
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
975 JEDYNAK Damian 1989
130 KACHEL Jan 1970
2570 KACZMARCZYK Julita 2006
2001 KALICIAK Dariusz 1974
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
954 KASPRZYK Piotr 1988
1248 KCIUK Eryk 1999
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
1275 KOPACKI Paweł 2004
889 KORCZAK Damian 2003
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2119 KROCHMAL Paweł 1987
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
568 KRZYK Bartosz 1991
588 KUBIC Marcin 1996
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
1306 MAJDA Jarosław 1975
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
1016 NAJMAN Michał 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
378 NOSAL Mirosław 1977
1824 NOWAK Jakub 2007
929 NYCZ Bartosz 1999
607 OJCZYK Jakub 1999
2855 OLEKSA Kacper 2008
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
909 PEREK Nikodem 2000
1833 PEREK Robert 1973
495 PETKA Michał 1995
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
2696 PICHLA Paweł 1976
877 PIEGZA Adrian 2000
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
608 PIÓRECKI Piotr 1999
2852 PŁAWIŃSKI Natan 2008
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
950 REPETOWSKI Zbigniew 1957
1777 ROJEK Mateusz 1993
2584 RUDZKA Oliwia 2005
1494 RUTANA Adam 1981
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
561 SITARZ Krzysztof 1985
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
1373 SOKAL Piotr 1986
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
934 SUDY Artur 1975
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
121 SZLAMKA Andrzej 1966
575 SZOTT Krzysztof 1954
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1276 TARNAWSKI Piotr 1984
1 UTYLSKI Filip 1982
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
214 WOLNICKI Marcin 1994
778 WOŹNY Dariusz 1986
1283 WÓJCIK Jan 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994