Wojciech Wójtowicz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1959
Przynależność klubowa: TG „Sokół” Brzesko
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1188 ANTOSZ Michał 2000
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
13 BIENIEK Tomasz 1988
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1292 BOGACZ Wojciech 2004
708 BOGUSZ Maciej 1996
281 BORKOWSKI Marek 1960
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
546 BUDZIK Oskar 1998
162 CELARY Mateusz 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
68 CZYŻ Damian 1979
992 DAMIAN Szczepan 1997
381 DAMIAN Tomasz 1979
991 DAMIAN Wiktor 2001
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
1436 DRABEK Kazimierz 1945
402 DUDA Tomasz 1981
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1633 DZIEDZIC Marta 1969
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
683 GALUS Krzysztof 1973
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
342 JURZAK Łukasz 1983
1135 KANIA Jan 1952
1341 KANTOR Michał 1989
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
623 KLUZEK Grzegorz 1982
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
636 KOZIEŁ Michał 1983
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
421 KRUCZEK Janusz 1960
588 KUBIC Marcin 1996
11 KULEWICZ Radosław 1988
744 KUPIEC Dariusz 1982
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
646 LIS Daniel 1999
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
774 MARTA Patrycja 1999
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
766 MIKOSZ Michał 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
645 MORAWIEC Michał 1995
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1281 MYJAK Daniel 2001
1096 NALEPA Maciej 1973
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
424 NOWAK Patryk 1997
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
105 OPYD Grzegorz 1993
809 OSIKA Janusz 1988
312 PACH Łukasz 1991
547 PAJĄK Dawid 1998
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
946 PARA Eligiusz 1954
81 PIĄSTKA Michał 1994
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
551 PIÓRO Eryk 1999
371 PIS Kamil 1991
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
945 PODGÓRSKI Jan 1959
350 PRZEKLASA Marek 1962
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
1908 RADEK Arkadiusz 1994
995 RAJZER Krzysztof 2003
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1715 ROJEK Jakub 1985
241 ROSIEK Michał 1996
709 SACHA Bartłomiej 1991
743 SALA Wojciech 1983
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
958 STANISZ Wojciech 1969
1680 STEFAN Igor 2003
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
1439 SURDZIEL Łukasz 1997
355 SURMA Mariusz 1975
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
302 SZMYD Maciej 1976
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
480 TOKARZ Adam 1964
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
33 WARIAN Mirosław 1974
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
1414 WODNIAK Kamil 2003
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
1886 WOLANIN Piotr 2001
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
116 WOŹNIAK Damian 1992
993 WOŹNIAK Damian 1998
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
264 ZACHARA Józef 1988
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
761 ZYCH Michał 1996
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990