Michał Kozieł
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1983
Przynależność klubowa: UKS „Polfin” Oświęcim
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
705 ADAMCZYK Michał 1995
602 ADAMUS Sebastian 1999
1224 ANTECKI Patryk 2003
897 BAKAŁA Sebastian 1976
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
444 BIEŃCZYCKI Jakub 2003
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
188 BIL Maksymilian 1998
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
281 BORKOWSKI Marek 1960
518 BUJAK Piotr 1960
910 BUKOWSKI Adrian 1992
953 BURNETKO Arkadiusz 1996
162 CELARY Mateusz 1995
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
332 CHOJNA Dawid 1992
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
1401 CYRWUS Anna 2005
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
175 DANAJ Patrycja 1998
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
888 DĄBROWSKI Damian 1979
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
704 DZIADEK Dominik 1998
1393 FILEK Maciej 2000
242 FIRA Damian 1988
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
62 GAWLIK Paweł 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
651 GONET Maciej 1975
768 GONET Szymon 1999
125 GRAJNY Piotr 1968
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
83 IWASZKO Dominik 1997
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
975 JEDYNAK Damian 1989
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
613 KAJNIAK Kamila 1986
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
19 KIEROŃSKI Adam 1969
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
898 KONSTANTYN Paweł 1983
889 KORCZAK Damian 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
568 KRZYK Bartosz 1991
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
536 KURDZIEL Stanisław 1956
639 KUREK Jacek 1968
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
881 LASAK Robert 1980
190 LECH Sylwester 1998
657 LECHOWICZ Dominik 1997
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
618 MAROSZEK Patryk 1992
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
671 MLECZKO Radosław 1993
614 MLICKA Beata 1989
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1096 NALEPA Maciej 1973
378 NOSAL Mirosław 1977
322 NOWACKA Dorota 1966
30 OBROCHTA Piotr 1977
607 OJCZYK Jakub 1999
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
1007 PALUSZKIEWICZ Krystian 1995
884 PAPIEŻ Filip 2001
601 PASIECZNY Jan 1967
695 PETKA Krzysztof 1999
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
951 PIETRZYK Marcin 1990
608 PIÓRECKI Piotr 1999
372 PIS Marcin 1996
78 PORĄBKA Dariusz 1968
574 PUCZEK Robert 1965
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
344 ROZUM Dawid 1998
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
84 SŁOMKA Dominik 1997
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
539 STANKIEWICZ Tomasz 1998
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
146 SUBIK Filip 1996
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
663 TUREK Tomasz 1988
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
1886 WOLANIN Piotr 2001
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
919 ZAWADZKI Oskar 2000
874 ZĘBALA Mateusz 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1063 ŻYDEK Sławomir 1977