Numer zawodnika: | 636 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1983 |
Przynależność klubowa: | TKS „Opoka” Trzebinia |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 20895 |
Numer licencji okres.: | 8967 |
Data wydania: | 11.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:30 5. TKS Opoka Trzebinia - KS Spektrum Karpol Słopnice II 4:10 |
|||||||
8 | B | KOZIEŁ Michał | W | MADZULA Paweł | 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) | ||
13 | B | KOZIEŁ Michał | Z | OBROCHTA Paweł | 0:3 (7:11, 10:12, 6:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00 ⇨ 2023-10-11 19:00 16. TKS Opoka Trzebinia - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 5:9 |
|||||||
14 | D | KOZIEŁ Michał | X | KOŁOS Arkadiusz | 0:3 (4:11, 4:11, 13:15) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 14:00 21. MKS Centrum Kraków - TKS Opoka Trzebinia 7:7 |
|||||||
4 | D | UTYLSKI Filip | Z | KOZIEŁ Michał | 3:1 (11:9, 11:7, 10:12, 11:7) | ||
6 | B |
KUBIC Marcin MROCZKA Marcel |
X |
KOPCZYK Adrian KOZIEŁ Michał |
3:2 (11:5, 9:11, 11:2, 10:12, 11:9) | ||
10 | C | RADEK Arkadiusz | Z | KOZIEŁ Michał | 3:1 (8:11, 12:10, 11:4, 11:8) | ||
13 | B | MROCZKA Marcel | Z | KOZIEŁ Michał | 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 16:00 32. UKS Zarabie Myślenice - TKS Opoka Trzebinia 5:9 |
|||||||
2 | B | DUDZIAK Damian | X | KOZIEŁ Michał | 3:1 (13:11, 6:11, 12:10, 11:3) | ||
6 | B |
DUDZIAK Damian KUZIO Waldemar |
X |
KOPCZYK Adrian KOZIEŁ Michał |
3:1 (11:7, 11:7, 3:11, 11:6) | ||
7 | A | STALMACH Zbigniew | X | KOZIEŁ Michał | 2:3 (11:8, 5:11, 11:9, 7:11, 5:11) | ||
14 | D | KUZIO Waldemar | X | KOZIEŁ Michał | 3:1 (9:11, 11:8, 11:5, 11:8) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00 ⇨ 2023-11-12 16:00 25. TKS Opoka Trzebinia - LZS Solidarni Mędrzechów 6:8 |
|||||||
4 | D | KOZIEŁ Michał | Z | OGORZELEC Łukasz | 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) | ||
6 | B |
KOPCZYK Adrian KOZIEŁ Michał |
X |
JASTRZĘBSKI Dawid BŁOCHO Przemysław |
1:3 (11:7, 8:11, 10:12, 6:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 18:00 ⇨ 2023-11-23 18:00 39. TKS Opoka Trzebinia - MKS Skawa Wadowice 5:9 |
|||||||
4 | D | KOZIEŁ Michał | Z | MLECZKO Bartłomiej | 1:3 (6:11, 4:11, 11:9, 7:11) | ||
6 | B |
KOZIEŁ Michał DŁUGAJ Rafał |
X |
JURZAK Łukasz RACZEK Marcin |
1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 8:11) | ||
9 | D | KOZIEŁ Michał | Y | JURZAK Łukasz | 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 3:11) | ||
14 | D | KOZIEŁ Michał | X | ŻOŁYNIAK Hubert | 1:3 (11:6, 11:13, 6:11, 7:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-18 18:00 53. TKS Opoka Trzebinia - KS Gorce Nowy Targ II 8:6 |
|||||||
2 | B | KOZIEŁ Michał | X | GARB Aleksandra | 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 11:8) | ||
6 | B |
KOZIEŁ Michał DŁUGAJ Rafał |
X |
GARB Aleksandra NAGEL Kacper |
3:0 (11:5, 11:1, 11:6) | ||
8 | B | KOZIEŁ Michał | W | RYŚ Paweł | 3:2 (10:12, 6:11, 11:6, 11:9, 11:5) | ||
13 | B | KOZIEŁ Michał | Z | NAGEL Kacper | 1:3 (11:3, 8:11, 4:11, 6:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-12 18:00 59. TKS Opoka Trzebinia - KS Bronowianka Kraków II 7:7 |
|||||||
2 | B | KOZIEŁ Michał | X | ANDRZEJAK Kacper | 1:3 (8:11, 4:11, 13:11, 5:11) | ||
6 | B |
KOZIEŁ Michał DŁUGAJ Rafał |
X |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
2:3 (4:11, 11:6, 10:12, 11:2, 1:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 16:00 65. LKS Victoria Nidek - TKS Opoka Trzebinia 6:8 |
|||||||
5 | A |
GAJDA Rafał MUCHA Daniel |
W |
KOZIEŁ Michał DŁUGAJ Rafał |
3:1 (9:11, 11:3, 11:5, 12:10) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 17:30 83. LZS Solidarni Mędrzechów - TKS Opoka Trzebinia 6:8 |
|||||||
5 | A |
BŁOCHO Przemysław ZIMOWSKI Mateusz |
W |
KOZIEŁ Michał DŁUGAJ Rafał |
3:2 (11:5, 8:11, 7:11, 12:10, 11:5) | ||
14 | D | TABOR Marcin | X | KOZIEŁ Michał | 3:1 (12:10, 11:6, 3:11, 11:9) |