Numer zawodnika: | 633 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1989 |
Przynależność klubowa: | AZS Kraków |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 11060 |
Numer licencji okres.: | 7493 |
Data wydania: | 06.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:00 ⇨ 2023-09-21 18:00 2. MKS Skawa Wadowice II - AZS Politechnika Kraków 9:5 |
|||||||
6 | B |
RUPA Robert JOŃCZYK Bartłomiej |
X |
GŁĄB Damian KUŹNIAR Antoni |
2:3 (11:7, 11:9, 8:11, 7:11, 9:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 10:00 8. AZS Politechnika Kraków - LKS Polonia Wilczkowice 11:3 |
|||||||
5 | A |
GŁĄB Damian PAJORSKI Mateusz |
W |
DĄBROWSKI Damian KSIĄŻKIEWICZ Łukasz |
3:0 (11:3, 11:3, 11:9) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 19:00 15. SSL Wielmożanka Wielmoża - AZS Politechnika Kraków 10:4 |
|||||||
5 | A |
ZĘBALA Mateusz PĘCZEK Mateusz |
W |
GŁĄB Damian KANOWNIK Kajetan |
3:1 (12:10, 11:6, 9:11, 13:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 10:00 34. AZS Politechnika Kraków - LKS Kłos Olkusz 8:6 |
|||||||
1 | A | GŁĄB Damian | W | TOMSIA Sławomir | 3:0 (15:13, 11:7, 11:3) | ||
5 | A |
GŁĄB Damian GRATKOWSKI Jacek |
W |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:8) | ||
7 | A | GŁĄB Damian | X | DRZYZGA Adam | 3:2 (11:4, 7:11, 8:11, 11:8, 11:7) | ||
11 | A | GŁĄB Damian | Y | SKOTNICZNY Rafał | 3:0 (11:3, 11:5, 11:9) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 10:00 47. AZS Politechnika Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 10:4 |
|||||||
1 | A | GŁĄB Damian | W | PIĄSTKA Michał | 3:1 (11:8, 11:8, 10:12, 11:7) | ||
5 | A |
GŁĄB Damian PAJORSKI Mateusz |
W |
PIĄSTKA Michał WOJDYŁA Dominik |
3:2 (15:13, 9:11, 4:11, 11:8, 11:5) | ||
7 | A | GŁĄB Damian | X | KUREK Jacek | 3:0 (11:5, 11:1, 11:2) | ||
11 | A | GŁĄB Damian | Y | BRUZDA Rafał | 3:1 (3:11, 11:5, 11:4, 12:10) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 11:00 ⇨ 2024-01-07 11:00 41. Podwawelski Kraków III - AZS Politechnika Kraków 6:8 |
|||||||
5 | A |
BIEL Jakub PIETRZYK Marcin |
W |
GŁĄB Damian PAJORSKI Mateusz |
3:2 (11:4, 11:13, 13:11, 6:11, 11:9) | ||
13 | B | BIEL Jakub | Z | GŁĄB Damian | 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-12 18:00 60. KTS Victoria Spytkowice - AZS Politechnika Kraków 3:11 |
|||||||
1 | A | MAMOŃ Wojciech | W | GŁĄB Damian | 1:3 (3:11, 5:11, 11:8, 3:11) | ||
6 | B |
CHOJNA Dawid GRONDALCZYK Adrian |
X |
GŁĄB Damian NIEMCZYCKI Łukasz |
3:1 (11:5, 7:11, 11:7, 11:5) | ||
8 | B | GRONDALCZYK Adrian | W | GŁĄB Damian | 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) | ||
12 | C | CHOJNA Dawid | W | GŁĄB Damian | 1:3 (4:11, 12:10, 5:11, 6:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 13:30 61. AZS Politechnika Kraków - UKS Zarabie Myślenice II 5:9 |
|||||||
1 | A | GŁĄB Damian | W | NALEPA Maciej | 3:0 (11:9, 11:4, 11:8) | ||
5 | A |
GŁĄB Damian PAJORSKI Mateusz |
W |
CZYŻYCKI Bogdan NALEPA Maciej |
3:2 (7:11, 11:1, 10:12, 11:6, 11:7) | ||
7 | A | GŁĄB Damian | X | DŹWIG Andrzej | 3:1 (8:11, 11:4, 11:8, 11:8) | ||
11 | A | GŁĄB Damian | Y | CZYŻYCKI Bogdan | 0:3 (10:12, 9:11, 5:11) | ||
4Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-06 19:00 69. LKS Polonia Wilczkowice - AZS Politechnika Kraków 7:7 |
|||||||
5 | A |
BODZIONY Mateusz KSIĄŻKIEWICZ Łukasz |
W |
GŁĄB Damian PAJORSKI Mateusz |
0:3 (10:12, 9:11, 10:12) | ||
12 | C | BODZIONY Mateusz | W | GŁĄB Damian | 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) |