Paweł Drozd
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1979
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-25 18:00
23. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - LKS „Wisła” Rząska II 14:0
3   C DROZD Paweł Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) ⇑
6   B DROZD Paweł
URBAN Witold
X KOWAL Mieczysław
NIEDBAŁA Tomasz
3:0 (11:4, 11:5, 11:4) ⇑
10   C DROZD Paweł Z OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇑
12   C DROZD Paweł W MRYC Henryk 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-22 18:00
34. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - LKS „Kłos” Olkusz 11:3
10   C DROZD Paweł Z SKOTNICZNY Rafał 3:2 (9:11, 8:11, 11:8, 11:9, 11:9) ⇑
12   C DROZD Paweł W CHOCHÓŁ Paweł 3:1 (8:11, 11:7, 11:6, 11:8) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-06 18:00 ⇨ 2018-12-03 19:00
46. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - UKS „Gryf” Gdów II 9:5
2   B DROZD Paweł X TURECKI Kacper 3:1 (11:8, 11:3, 8:11, 11:8) ⇑
8   B DROZD Paweł W GUZIK Aleksandra 3:1 (4:11, 11:4, 11:8, 11:8) ⇑
13   B DROZD Paweł Z MARCHEWKA Artur 2:3 (11:9, 7:11, 6:11, 11:6, 6:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-10 18:00
57. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1
4   D DROZD Paweł Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:3, 11:6, 11:1) ⇑
6   B ŚLAZYK Paweł
DROZD Paweł
X WIELGOSZ Mirosław
KURDZIEL Mikołaj
3:2 (12:10, 13:11, 10:12, 9:11, 11:7) ⇑
9   D DROZD Paweł Y KOŁODZIEJ Justyna 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇑
14   D DROZD Paweł X WÓJCIK Jan 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:4) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2019-01-31 18:00 ⇨ 2019-01-30 19:00
68. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - „Q Team” Kraków 12:2
1   A DROZD Paweł W WALA Tomasz 3:1 (11:8, 7:11, 11:1, 11:8) ⇑
7   A DROZD Paweł X STOLARCZYK Marcin 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:4) ⇑
11   A DROZD Paweł Y BIESAGA Marek 3:1 (11:2, 11:9, 7:11, 11:3) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-19 11:00 ⇨ 2019-02-13 19:00
65. KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 4:10
2   B KILISZEK Kamila X DROZD Paweł 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇑
6   B BRUZDA Julia
KILISZEK Kamila
X DROZD Paweł
ZIELIŃSKI Andrzej
3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:7, 13:11) ⇓
7   A KURCAB Szymon X DROZD Paweł 1:3 (12:10, 2:11, 9:11, 2:11) ⇑
14   D ANDRZEJAK Kacper X DROZD Paweł 3:1 (12:10, 7:11, 11:8, 11:9) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-02-23 11:00
79. UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 5:9
2   B KUCHARSKI Mateusz X DROZD Paweł 3:2 (11:6, 10:12, 10:12, 11:8, 11:7) ⇓
6   B KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
X DROZD Paweł
URBAN Witold
3:2 (5:11, 11:9, 3:11, 11:8, 11:9) ⇓
7   A WCISŁO Konrad X DROZD Paweł 1:3 (11:8, 8:11, 10:12, 5:11) ⇑
14   D ZAWADZKA Emilia X DROZD Paweł 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:8) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-03-17 14:00 ⇨ 2019-03-10 17:00
84. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 5:9
3   C ZĘBALA Paweł Y DROZD Paweł 3:0 (11:6, 11:7, 12:10) ⇓
6   B ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
X ŚLAZYK Paweł
DROZD Paweł
3:2 (2:11, 9:11, 11:8, 11:6, 11:6) ⇓
9   D PIESZCZEK Włodzimierz Y DROZD Paweł 0:3 (12:14, 5:11, 10:12) ⇑
11   A FERDEK Marek Y DROZD Paweł 0:3 (9:11, 4:11, 3:11) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-03-31 09:00
86. „Q Team” Kraków - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 3:11
1   A WALA Tomasz W DROZD Paweł 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 9:11) ⇑
6   B WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
X ŚLAZYK Paweł
DROZD Paweł
2:3 (11:8, 6:11, 11:6, 7:11, 9:11) ⇑
8   B WOŹNY Dariusz W DROZD Paweł 0:3 (7:11, 6:11, 11:13) ⇑
12   C STOLARCZYK Marcin W DROZD Paweł 0:3 (9:11, 8:11, 13:15) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2019-04-04 18:00
89. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - PKS „Porta” Kraków I 7:7
6   B DROZD Paweł
LUHA Peter
X PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
0:3 (12:14, 10:12, 6:11) ⇓
11   A DROZD Paweł Y MAŚLONG Mirosław 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 7:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-04-27 11:00 ⇨ 2019-04-23 18:30
93. LKS „Kłos” Olkusz - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 3:11
4   D ŁASKAWIEC Jakub Z DROZD Paweł 2:3 (11:8, 7:11, 3:11, 12:10, 4:11) ⇑
6   B TOMSIA Sławomir
ŁASKAWIEC Jakub
X DROZD Paweł
URBAN Witold
1:3 (5:11, 11:9, 10:12, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
123 BARTUZI Wojciech 1990
1335 BEŁZA Janusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
211 BUJAK Michał 1997
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1701 CHOLEWA Wacław 1960
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
2080 DZIURA Wojciech 1987
1774 FERDEK Marek 1968
1672 GALA Bartłomiej 2003
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
513 GOŁDA Gabriel 1997
1902 GÓRECKA Dominika 2000
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2579 KILISZEK Kamila 2005
623 KLUZEK Grzegorz 1982
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2084 KOWAL Mieczysław 1963
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
101 KUFEL Dominik 1979
2504 KURCAB Szymon 1977
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
881 LASAK Robert 1980
128 LENART Marek 1992
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
151 MAGULSKI Damian 1997
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
157 MRYC Henryk 1937
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
1832 NOWICKI Marek 1975
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
514 OSTANEK Michał 1998
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
695 PETKA Krzysztof 1999
537 PĘKSA Paweł 1993
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
147 PIETRZAK Mateusz 1995
627 POJNAR Marcin 1991
574 PUCZEK Robert 1965
629 RACZEK Marcin 1978
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
561 SITARZ Krzysztof 1985
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
129 SKOWRON Daniel 1995
223 SŁODYCZKA Wojciech 1978
3 SMUGA Mariusz 1994
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
575 SZOTT Krzysztof 1954
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
670 TALAGA Samuel 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
224 WALICZEK Wojciech 1988
150 WĄSIK Marcin 1996
1329 WCISŁO Konrad 2005
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
55 WOLSKI Dariusz 1996
778 WOŹNY Dariusz 1986
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
158 ZAWADZKA Emilia 1997
875 ZĘBALA Paweł 1998
620 ŻEBRO Andrzej 1991
1063 ŻYDEK Sławomir 1977