Grzegorz Kluzek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1982
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 14:00
22. MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 2:12
6   B GALA Dawid
MACIEJCZYK Paweł
X ZALEWSKI Krzysztof
KLUZEK Grzegorz
1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇑
11   A GALA Dawid Y KLUZEK Grzegorz 3:1 (11:7, 11:4, 10:12, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 16:00
30. GSWAL „Mikulec” Grybów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X ZALEWSKI Krzysztof
KLUZEK Grzegorz
3:0 (11:6, 11:9, 13:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1477 BALIGA Cezary 1998
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
15 BIEL Jakub 1977
732 BIERNACKI Maciej 1991
188 BIL Maksymilian 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
333 BODNAR Marcin 1973
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
162 CELARY Mateusz 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1436 DRABEK Kazimierz 1945
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
134 DUNAT Grzegorz 1992
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
233 FURTAK Krzysztof 1970
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1692 GALA Dawid 2005
48 GIZA Bartosz 1996
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
908 GÓRECKI Wojciech 2002
125 GRAJNY Piotr 1968
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
414 KAPIK Krzysztof 1999
19 KIEROŃSKI Adam 1969
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
636 KOZIEŁ Michał 1983
520 KUBÓW Janusz 1983
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
1802 KUDŁA Paweł 1985
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
881 LASAK Robert 1980
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1365 MAZUR Bartłomiej 1987
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
30 OBROCHTA Piotr 1977
5 OPIOŁA Tomasz 1954
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
537 PĘKSA Paweł 1993
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
259 PIĘTOŃ Robert 1983
372 PIS Marcin 1996
627 POJNAR Marcin 1991
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
241 ROSIEK Michał 1996
1795 RUPA Robert 1965
862 SARNA Ryszard 1962
129 SKOWRON Daniel 1995
3 SMUGA Mariusz 1994
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
46 STACH Paweł 1978
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
156 ŚLAZYK Paweł 1971
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
615 ŻEBRO Krzysztof 1986