Grzegorz Moskała
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2000
Przynależność klubowa: LKS Piotrowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 13:00
5. MKS KSOS Kraków II - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 6:8
2   B RAJTAR Marek X MOSKAŁA Grzegorz 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇓
5   A KUBIC Marcin
ROBAK Wiktor
W MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
3:2 (7:11, 11:8, 11:6, 7:11, 11:6) ⇓
7   A ROBAK Wiktor X MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇑
14   D KUBIC Marcin X MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (4:11, 12:14, 8:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 17:00
16. LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - TKS „Opoka” Trzebinia 7:7
4   D MOSKAŁA Grzegorz Z GLANOWSKI Bartosz 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:9) ⇑
5   A MOSKAŁA Grzegorz
WODNIAK Kamil
W BAŁUSZEK Kamil
SŁOCIŃSKI Damian
3:1 (12:10, 11:8, 8:11, 11:5) ⇑
9   D MOSKAŁA Grzegorz Y SŁOCIŃSKI Damian 3:1 (11:9, 4:11, 11:5, 11:6) ⇑
14   D MOSKAŁA Grzegorz X BAŁUSZEK Kamil 3:1 (15:17, 14:12, 11:7, 11:9) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-26 18:30
21. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 11:3
1   A PIĄSTKA Michał W MOSKAŁA Grzegorz 3:2 (6:11, 11:8, 11:7, 9:11, 11:9) ⇓
6   B PORĄBKA Dariusz
WOJDYŁA Dominik
X MOSKAŁA Grzegorz
KRUPA Cezary
1:3 (9:11, 11:7, 4:11, 8:11) ⇑
8   B KURCZYNA Łukasz W MOSKAŁA Grzegorz 3:2 (11:6, 8:11, 11:6, 6:11, 11:4) ⇓
12   C WOJDYŁA Dominik W MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-09 18:00 ⇨ 2018-11-16 18:00
29. KTS „Victoria” Spytkowice I - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 6:8
2   B MAMOŃ Wojciech X MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇑
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 8:11, 3:11) ⇑
7   A WARMUZ Kamil X MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (7:11, 2:11, 5:11) ⇑
14   D CHOJNA Dawid X MOSKAŁA Grzegorz 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:9) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
705 ADAMCZYK Michał 1995
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
932 BAŁYS Ryszard 1968
15 BIEL Jakub 1977
444 BIEŃCZYCKI Jakub 2003
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
938 BIZOŃ Stefan 1968
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
211 BUJAK Michał 1997
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
976 CZOPEK Filip 2000
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
1436 DRABEK Kazimierz 1945
704 DZIADEK Dominik 1998
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1393 FILEK Maciej 2000
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
768 GONET Szymon 1999
908 GÓRECKI Wojciech 2002
925 GRABANIA Zdzisław 1947
102 GRAJNY Marta 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
883 JAGIELSKI Tymoteusz 2001
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
541 JANIK Angelika 2000
873 JEWECZKO Mieczysław 1961
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
1215 KADELA Wojciech 2001
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
954 KASPRZYK Piotr 1988
1131 KEMPA Robert 1976
545 KĘSEK Damian 1995
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
1403 KLAG Wiktor 2007
563 KLOCEK Mariusz 1996
979 KOLASA Szymon 2003
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
889 KORCZAK Damian 2003
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
335 KOSTRZEWA Natalia 1995
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
2119 KROCHMAL Paweł 1987
568 KRZYK Bartosz 1991
588 KUBIC Marcin 1996
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1285 KWATER Dominik 1977
1320 LEBIEST Wojciech 1975
657 LECHOWICZ Dominik 1997
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
559 LIPKA Konrad 1994
876 LUTY Przemysław 1996
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
891 MISZCZYK Łukasz 1993
1447 MITORAJ Paweł 2000
769 MOREK Radosław 2000
540 MRÓZEK Mateusz 1999
890 MYSTEK Rafał 2001
1096 NALEPA Maciej 1973
928 NOWORYTA Anna 1981
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
809 OSIKA Janusz 1988
118 PACYNA Dariusz 1965
781 PALEWSKI Kamil 1998
1180 PANUŚ Jacek 2002
601 PASIECZNY Jan 1967
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
640 PAWLUSIAK Ryszard 1964
909 PEREK Nikodem 2000
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
139 PNIACZEK Dominik 1999
78 PORĄBKA Dariusz 1968
452 PUU Aarne 1948
1214 RADWAN Mikołaj 2001
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
634 ROSIEK Kamil 1998
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
561 SITARZ Krzysztof 1985
129 SKOWRON Daniel 1995
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
84 SŁOMKA Dominik 1997
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
575 SZOTT Krzysztof 1954
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
1379 SZYMURA Wiktoria 2000
966 ŚWIĄTKOWSKI Paweł 2001
670 TALAGA Samuel 1999
911 TRANTER Oskar 1999
330 WARMUZ Kamil 1989
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1408 ZAJĄC Anna 2002
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
1263 ZAREMBA Piotr 1993
217 ZGUD Stanisław 1968
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986