Sandra Kozioł
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2000
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00
13. KS „Bronowianka” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12
1   A KOZIOŁ Sandra W GALUS Mateusz 0:3 (3:11, 13:15, 5:11) ⇓
6   B KOZIOŁ Sandra
CIEŚLIK Faustyna
X TABOR Marcin
DUDEK Radosław
0:3 (8:11, 6:11, 5:11) ⇓
7   A KOZIOŁ Sandra X MLECZKO Bartłomiej 0:3 (9:11, 7:11, 2:11) ⇓
11   A KOZIOŁ Sandra Y TABOR Marcin 3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 11:00
54. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5
1   A KOŁEK Maciej W KOZIOŁ Sandra 3:2 (12:14, 7:11, 11:5, 11:9, 11:9) ⇓
5   A KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
W KOZIOŁ Sandra
GĄSIOR Natalia
2:3 (11:8, 12:10, 5:11, 7:11, 8:11) ⇑
8   B KOPACKI Paweł W KOZIOŁ Sandra 0:3 (5:11, 12:14, 9:11) ⇑
12   C JABŁOŃSKI Paweł W KOZIOŁ Sandra 1:3 (9:11, 6:11, 11:2, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-24 19:00 ⇨ 2020-01-08 19:00
20. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8
2   B LENART Marek X KOZIOŁ Sandra 1:3 (7:11, 11:3, 8:11, 7:11) ⇑
6   B LENART Marek
URBAN Witold
X KOZIOŁ Sandra
ZAJĄC Anna
1:3 (6:11, 8:11, 11:6, 10:12) ⇑
7   A DUDZIAK Damian X KOZIOŁ Sandra 3:0 (11:4, 11:9, 11:4) ⇓
14   D URBAN Witold X KOZIOŁ Sandra 2:3 (11:6, 6:11, 11:6, 8:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 11:00 ⇨ 2020-01-12 11:00
48. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6
1   A KOZIOŁ Sandra W GALA Dawid 3:1 (11:9, 13:11, 10:12, 11:2) ⇑
6   B KOZIOŁ Sandra
GĄSIOR Natalia
X OSTANEK Michał
GALA Dawid
2:3 (3:11, 11:6, 8:11, 11:7, 6:11) ⇓
7   A KOZIOŁ Sandra X BODNAR Michał 3:0 (12:10, 11:9, 11:4) ⇑
11   A KOZIOŁ Sandra Y GALA Bartłomiej 2:3 (11:13, 7:11, 11:3, 11:6, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-12 11:00 ⇨ 2020-01-20 18:30
60. UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4
1   A DYCHTOŃ Jakub W KOZIOŁ Sandra 3:1 (8:11, 11:3, 11:8, 11:7) ⇓
6   B MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
X KOZIOŁ Sandra
ZAJĄC Anna
1:3 (6:11, 9:11, 15:13, 9:11) ⇑
8   B CHRABĄSZCZ Aleksandra W KOZIOŁ Sandra 3:0 (11:6, 11:5, 13:11) ⇓
12   C FURTAK Krzysztof W KOZIOŁ Sandra 3:2 (11:9, 8:11, 11:5, 10:12, 11:5) ⇓
3M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2020-02-22 10:00
83. KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 7:7
1   A KOZIOŁ Sandra W SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇑
6   B KOZIOŁ Sandra
GĄSIOR Natalia
X DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 8:11) ⇓
7   A KOZIOŁ Sandra X LENART Marek 2:3 (13:11, 6:11, 9:11, 11:7, 13:15) ⇓
11   A KOZIOŁ Sandra Y SKRZYPEK Grzegorz 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1399 ADAMUS Paulina 2003
602 ADAMUS Sebastian 1999
878 ARENDARSKI Michał 1992
897 BAKAŁA Sebastian 1976
1449 BARTNICKI Jakub 2004
389 BIŃCZYCKA Anna 1997
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
260 BOLSĘGA Iwona 1997
518 BUJAK Piotr 1960
700 BURCHAŁA Urszula 2000
447 BZOWY Sławomir 1951
332 CHOJNA Dawid 1992
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
283 CIEŚLICA Martyna 1995
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
976 CZOPEK Filip 2000
174 DANAJ Natalia 2000
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
704 DZIADEK Dominik 1998
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1155 FIREK Ryszard 1969
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
233 FURTAK Krzysztof 1970
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
727 GALUS Mateusz 2001
713 GARB Aleksandra 2001
314 GARDOŃ Danuta 1974
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
651 GONET Maciej 1975
908 GÓRECKI Wojciech 2002
925 GRABANIA Zdzisław 1947
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
83 IWASZKO Dominik 1997
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
975 JEDYNAK Damian 1989
392 JUCHA Patrycja 1998
282 JURZAK Magdalena 1992
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
613 KAJNIAK Kamila 1986
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
954 KASPRZYK Piotr 1988
1131 KEMPA Robert 1976
545 KĘSEK Damian 1995
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
82 KISZKA Łukasz 1989
306 KŁAPUT Natalia 1996
979 KOLASA Szymon 2003
2819 KOŁEK Maciej 2004
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
1275 KOPACKI Paweł 2004
889 KORCZAK Damian 2003
262 KOSMAL Kinga 1999
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
986 KRUPA Natalia 2002
665 KRUŻEL Paulina 1988
568 KRZYK Bartosz 1991
588 KUBIC Marcin 1996
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
536 KURDZIEL Stanisław 1956
639 KUREK Jacek 1968
178 KUTAJ Maksymilian 2002
128 LENART Marek 1992
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
891 MISZCZYK Łukasz 1993
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
701 MYRTA Agnieszka 1974
1096 NALEPA Maciej 1973
929 NYCZ Bartosz 1999
122 PALMOWSKI Lech 1982
935 PALOWSKI Ryszard 1960
601 PASIECZNY Jan 1967
896 PAWEŁCZAK Mateusz 1986
420 PELCZAR Weronika 2001
909 PEREK Nikodem 2000
495 PETKA Michał 1995
81 PIĄSTKA Michał 1994
240 PLEWA Krzysztof 1994
171 PODOBIŃSKA Małgorzata 1998
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
1158 REJDYCH Marek 1959
586 ROJKOWSKI Jerzy 1981
634 ROSIEK Kamil 1998
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
334 STEC Natalia 1987
934 SUDY Artur 1975
159 SUTOR Gabriela 1995
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
575 SZOTT Krzysztof 1954
311 ŚLIWA Alicja 1998
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
376 TABOR Marcin 1981
670 TALAGA Samuel 1999
1257 TROCHIM Paweł 1995
893 TRULKA Zbigniew 1998
2594 URBAN Witold 1994
284 WEISS Kinga 1995
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
214 WOLNICKI Marcin 1994
313 WOŚ Agata 1988
778 WOŹNY Dariusz 1986
1283 WÓJCIK Jan 1959
436 WÓJCIK-REMBIASZ Iwona 1991
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994