Stanisław Dąbroś
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1964
Przynależność klubowa: UKS „Sokół” Żabno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 15:00 ⇨ 2018-09-25 17:30
3. UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Sokół” Żabno 7:11
4   D WAJDA Kamil Z DĄBROŚ Stanisław 1:3 (6:11, 6:11, 11:9, 4:11) ⇑
6   B PROCHAZKA Tomasz
PROCHAZKA Piotr
X DĄBROŚ Stanisław
CICH Adrian
1:3 (9:11, 13:11, 5:11, 5:11) ⇑
10   C TOBIASZ Szymon Z DĄBROŚ Stanisław 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 11:00 ⇨ 2018-10-14 11:00
31. UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6
1   A DĄBROŚ Stanisław W RAJZER Krzysztof 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) ⇑
5   A DĄBROŚ Stanisław
CICH Adrian
W BRATOWNIK Julia
TROJAŃSKI Sebastian
3:0 (11:9, 12:10, 14:12) ⇑
7   A DĄBROŚ Stanisław X TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (12:10, 11:8, 17:15) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 11:00 ⇨ 2018-10-23 18:00
20. UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 12:6
1   A DĄBROŚ Stanisław W PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) ⇑
5   A DĄBROŚ Stanisław
CICH Adrian
W SZMYD Zygmunt
KĄDZIOŁKA Gabriela
3:2 (11:9, 10:12, 11:6, 6:11, 11:6) ⇑
7   A DĄBROŚ Stanisław X KANIA Jan 3:0 (11:6, 11:7, 12:10) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-11-30 18:00
28. MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - UKS „Sokół” Żabno 4:14
2   B OLSZAŃSKA Patrycja X DĄBROŚ Stanisław 0:3 (5:11, 3:11, 2:11) ⇑
6   B OLSZAŃSKA Patrycja
NAGEL Kacper
X DĄBROŚ Stanisław
CICH Adrian
0:3 (2:11, 6:11, 5:11) ⇑
7   A MANIAK Paweł X DĄBROŚ Stanisław 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 5:11) ⇑
14   D JASNOS Filip X DĄBROŚ Stanisław 0:3 (6:11, 2:11, 9:11) ⇑
18   C NAGEL Kacper X DĄBROŚ Stanisław 0:3 (6:11, 8:11, 5:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-13 18:00
36. MOKSiR Czchów - UKS „Sokół” Żabno 8:10
6   B KANOWNIK Kajetan
BRZĘK Patrycja
X DĄBROŚ Stanisław
CICH Adrian
0:3 (3:11, 5:11, 6:11) ⇑
11   A ŁAGOSZ Adam Y DĄBROŚ Stanisław 0:3 (10:12, 1:11, 11:13) ⇑
17   B GAJDA Rafał Y DĄBROŚ Stanisław 0:3 (8:11, 5:11, 11:13) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
897 BAKAŁA Sebastian 1976
268 BALIGA Maksymilian 1988
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
15 BIEL Jakub 1977
899 BIEL Jakub 1987
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
20 BROŻEK Mateusz 1988
162 CELARY Mateusz 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
858 DŁUGAJ Rafał 1978
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1719 FIRLIT Alicja 2004
383 FIRLIT Damian 1992
1294 FIRLIT Patrycja 2000
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
2206 GAJDA Rafał 2000
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
637 GNIEWEK Andrzej 1957
513 GOŁDA Gabriel 1997
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
541 JANIK Angelika 2000
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
1813 JASNOS Filip 2004
338 JURKOWSKI Piotr 1978
245 KAIM Adrian 1997
1135 KANIA Jan 1952
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
901 KIEŁBASA Józef 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
7 KONIECZNY Tomasz 1987
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
636 KOZIEŁ Michał 1983
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
11 KULEWICZ Radosław 1988
744 KUPIEC Dariusz 1982
523 KUZIO Waldemar 1977
646 LIS Daniel 1999
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
2357 MANIAK Paweł 2003
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
707 MIREK Damian 1994
648 MISIASZEK Wojciech 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
2145 NAGEL Kacper 2006
14 NIEĆ Andrzej 1984
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
674 OLESIAK Grzegorz 1999
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
382 OSIKA Przemysław 1992
106 OSIŃSKI Rafał 1974
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
884 PAPIEŻ Filip 2001
946 PARA Eligiusz 1954
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
695 PETKA Krzysztof 1999
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
372 PIS Marcin 1996
252 PIWOWARCZYK Roman 1976
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
995 RAJZER Krzysztof 2003
253 RAPUTA Tomasz 1980
1235 REMBIASZ Michał 1987
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
67 ROJEK Rafał 1978
241 ROSIEK Michał 1996
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
862 SARNA Ryszard 1962
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
740 STYRNA Stanisław 1943
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1519 TOBIASZ Szymon 2006
480 TOKARZ Adam 1964
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
251 URBAŃSKI Adam 1950
1927 WAJDA Kamil 2003
33 WARIAN Mirosław 1974
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
69 WOJNICKI Kamil 1992
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
874 ZĘBALA Mateusz 2001