Artur Opyd
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1996-02-28
Przynależność klubowa: KS „Szczawa”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-30 17:30
8. LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Talar Team” Szczawa 3:11
2   B KANTOR Michał X OPYD Artur 2:3 (6:11, 11:9, 8:11, 12:10, 6:11) ⇑
5   A KANTOR Michał
SZAREK Marcin
W TALAR Paweł
OPYD Artur
0:3 (9:11, 10:12, 8:11) ⇑
7   A PLICHTA Józef X OPYD Artur 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) ⇑
14   D SZAREK Marcin X OPYD Artur 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-15 11:00
21. KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Dobrzanka” Dobra 6:8
1   A OPYD Artur W MIŚKOWIEC Jerzy 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) ⇑
5   A JANIK Bartosz
OPYD Artur
W CZYRNEK Jakub
PIETRZAK Krzysztof
3:1 (8:11, 11:5, 11:9, 11:8) ⇑
7   A OPYD Artur X PIETRZAK Krzysztof 1:3 (11:5, 12:14, 4:11, 10:12) ⇓
11   A OPYD Artur Y HOCHÓŁ Karol 3:2 (6:11, 8:11, 11:7, 11:8, 11:7) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-22 11:00
23. KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Talar Team” Szczawa 9:5
2   B LEKKI Paweł X OPYD Artur 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) ⇑
5   A LEKKI Paweł
SURMA Mariusz
W JANIK Bartosz
OPYD Artur
1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 2:11) ⇑
7   A BOBER Damian X OPYD Artur 3:1 (11:8, 7:11, 11:3, 13:11) ⇓
14   D SURMA Mariusz X OPYD Artur 1:3 (14:12, 7:11, 5:11, 10:12) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 11:00
34. KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Radość” Gorlice 4:10
2   B OPYD Artur X WOŹNIAK Dominik 3:2 (6:11, 11:7, 8:11, 11:7, 13:11) ⇑
5   A JANIK Bartosz
OPYD Artur
W PRZYBYLSKI Piotr
WOJTAS Tomasz
3:0 (11:8, 11:4, 12:10) ⇑
8   B OPYD Artur W ŁABOWSKI Józef 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) ⇓
13   B OPYD Artur Z WOJTAS Tomasz 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 17:00
38. LZS „Solidarni” Mędrzechów I - KS „Talar Team” Szczawa 13:1
2   B GAJEWSKI Dominik X OPYD Artur 0:3 (7:11, 10:12, 7:11) ⇑
5   A FURTAK Krzysztof
JASTRZĘBSKI Dawid
W JANIK Bartosz
OPYD Artur
3:1 (12:10, 11:6, 11:13, 11:4) ⇓
7   A FURTAK Krzysztof X OPYD Artur 3:1 (6:11, 11:5, 11:6, 11:4) ⇓
14   D JASTRZĘBSKI Dawid X OPYD Artur 3:1 (11:5, 7:11, 11:8, 11:8) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 11:00
47. KS „Talar Team” Szczawa - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9
1   A OPYD Artur W MOTYKA Tadeusz 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) ⇓
5   A JANIK Bartosz
OPYD Artur
W MOTYKA Tadeusz
JANISZEWSKI Tomasz
1:3 (7:11, 8:11, 11:4, 5:11) ⇓
7   A OPYD Artur X TATARCZUCH Marek 3:1 (10:12, 13:11, 11:3, 11:7) ⇑
11   A OPYD Artur Y JANISZEWSKI Tomasz 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-03 11:00
53. TG „Sokół” Brzesko - KS „Talar Team” Szczawa 11:3
2   B LENART Marek X OPYD Artur 0:3 (9:11, 5:11, 8:11) ⇑
6   B LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
X JANIK Bartosz
OPYD Artur
1:3 (6:11, 9:11, 11:6, 5:11) ⇑
7   A SKRZYPEK Grzegorz X OPYD Artur 3:1 (11:7, 13:11, 10:12, 15:13) ⇓
14   D SKRZYPEK Adrian X OPYD Artur 2:3 (11:6, 11:7, 7:11, 9:11, 6:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 11:00
60. KS „Talar Team” Szczawa - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 6:8
2   B OPYD Artur X SZCZEPAŃSKI Dominik 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:9) ⇑
6   B JANIK Bartosz
OPYD Artur
X SZCZEPAŃSKI Dominik
MRÓZ Jakub
1:3 (11:13, 12:10, 10:12, 8:11) ⇓
8   B OPYD Artur W HEŁMECKI Szymon 3:2 (11:6, 9:11, 13:11, 10:12, 11:9) ⇑
13   B OPYD Artur Z BARDON Piotr 3:2 (7:11, 6:11, 11:8, 11:8, 11:9) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-13 16:00
73. KS „Talar Team” Szczawa - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 9:5
3   C OPYD Artur Y WOLIŃSKI Zenon 3:2 (12:10, 7:11, 8:11, 11:6, 11:8) ⇑
5   A JANIK Bartosz
OPYD Artur
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
3:0 (11:3, 11:7, 11:5) ⇑
10   C OPYD Artur Z ZĄBKOWSKI Mirosław 3:2 (8:11, 7:11, 11:6, 11:9, 11:9) ⇑
12   C OPYD Artur W RUSEK Andrzej 3:1 (11:6, 12:14, 11:7, 11:9) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-21 11:00
83. MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Talar Team” Szczawa 9:5
1   A JEWUŁA Mateusz W OPYD Artur 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 7:11) ⇑
5   A ŻYDOWSKA Weronika
ROBAK Mateusz
W JANIK Bartosz
OPYD Artur
3:1 (11:5, 6:11, 12:10, 11:2) ⇓
8   B ROBAK Mateusz W OPYD Artur 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇑
12   C MROCZEK Adrian W OPYD Artur 3:2 (6:11, 11:6, 8:11, 11:8, 11:7) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-28 11:00
86. KS „Talar Team” Szczawa - LUKS „Lipie” Lipie 8:6
2   B OPYD Artur X ODELGA Jan 3:0 (12:10, 11:5, 12:10) ⇑
6   B JANIK Bartosz
OPYD Artur
X ODELGA Jan
WÓJS Tomasz
3:2 (7:11, 11:6, 8:11, 11:5, 11:7) ⇑
8   B OPYD Artur W WÓJS Tomasz 3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 12:10) ⇑
13   B OPYD Artur Z SZCZECINA Piotr 3:2 (9:11, 6:11, 11:9, 11:5, 11:8) ⇑
4W | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-09 18:00
121. LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa 8:6
1   A CZYRNEK Jakub W OPYD Artur 2:3 (8:11, 13:11, 9:11, 11:9, 5:11) ⇑
5   A HOCHÓŁ Karol
MIŚKOWIEC Jerzy
W JANIK Bartosz
OPYD Artur
2:3 (7:11, 11:8, 11:7, 8:11, 9:11) ⇑
8   B HOCHÓŁ Karol W OPYD Artur 2:3 (13:11, 7:11, 13:11, 8:11, 9:11) ⇑
12   C PIETRZAK Krzysztof W OPYD Artur 2:3 (11:6, 12:14, 11:7, 7:11, 9:11) ⇑
4W | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-17 17:00 ⇨ 2018-04-07 15:00
123. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - KS „Talar Team” Szczawa 2:12
1   A RUSEK Andrzej W OPYD Artur 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) ⇑
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W JANIK Bartosz
OPYD Artur
1:3 (12:10, 3:11, 8:11, 6:11) ⇑
8   B ZĄBKOWSKI Mirosław W OPYD Artur 2:3 (7:11, 6:11, 11:7, 11:6, 7:11) ⇑
12   C WOLIŃSKI Zenon W OPYD Artur 2:3 (11:13, 11:4, 5:11, 11:6, 4:11) ⇑
4W | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-08 11:00
125. LUKS „Lipie” Lipie - KS „Talar Team” Szczawa 4:10
1   A SZCZECINA Piotr W OPYD Artur 1:3 (11:3, 7:11, 9:11, 9:11) ⇑
5   A CEWKA Piotr
WÓJS Tomasz
W JANIK Bartosz
OPYD Artur
2:3 (14:12, 11:5, 5:11, 7:11, 4:11) ⇑
8   B CEWKA Piotr W OPYD Artur 2:3 (12:10, 6:11, 12:14, 11:8, 4:11) ⇑
12   C JURKOWSKI Piotr W OPYD Artur 0:3 (6:11, 9:11, 11:13) ⇑
4W | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-25 11:00 ⇨ 2018-04-18 18:00
113. KS „Talar Team” Szczawa - KS „Turbacz” Mszana Dolna 8:6
1   A OPYD Artur W BOBER Damian 3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 9:11, 11:6) ⇑
6   B JANIK Bartosz
OPYD Artur
X PITALA Stanisław
KOWALCZYK Grzegorz
3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:5) ⇑
7   A OPYD Artur X KOWALCZYK Grzegorz 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) ⇑
11   A OPYD Artur Y PITALA Stanisław 3:1 (11:8, 12:10, 8:11, 11:6) ⇑
4W | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-04 11:00 ⇨ 2018-05-04 17:00
118. KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Tarnovia” Tarnów 9:5
4   D OPYD Artur Z MROCZEK Adrian 3:0 (13:11, 11:3, 11:7) ⇑
5   A JANIK Bartosz
OPYD Artur
W ŻYDOWSKA Weronika
ROBAK Mateusz
3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:8) ⇑
9   D OPYD Artur Y ROBAK Mateusz 3:1 (5:11, 11:6, 11:8, 11:7) ⇑
14   D OPYD Artur X ŻYDOWSKA Weronika 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇑
4W | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 20. | 2018-05-06 11:00
131. KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3
4   D OPYD Artur Z SZAREK Marcin 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) ⇑
5   A JANIK Bartosz
OPYD Artur
W KANTOR Michał
SZAREK Marcin
3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇑
9   D OPYD Artur Y OBRZUT Tomasz 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) ⇑
14   D OPYD Artur X KAWKA Maciej 3:0 (11:7, 11:2, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
39 BALDOWSKI Roman 1989
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
188 BIL Maksymilian 1998
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1358 BŁĘDOWSKI Jakub 1999
351 BOBER Damian 1987
1361 BOJDO Julia 2000
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
336 CEWKA Piotr 1990
189 CHOLEWA Dariusz 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
409 FIRSZT Mateusz 1992
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
633 GŁĄB Damian 1989
456 GŁÓD Patryk 1996
455 GŁÓD Przemysław 1994
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1951 GNIEWEK Walentyna 1959
864 GOLONKA Albert 1976
576 GÓRNY Witold 0000
481 GRUCA Marek 1978
1714 GUZIK Paweł 1986
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
458 JASIŃSKI Mateusz 1996
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
489 JELEŃ Janusz 1991
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
245 KAIM Adrian 1997
255 KAIM Szymon 1998
1341 KANTOR Michał 1989
1183 KASPRZYK Michalina 2002
2495 KAWKA Maciej 1974
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
35 KLIMEK Janusz 1965
40 KLIMEK Krystian 1992
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
1617 KULDANEK Łukasz 2000
744 KUPIEC Dariusz 1982
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
750 MARTYKA Kamil 1991
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
484 MIELUCH Marek 1994
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
766 MIKOSZ Michał 1994
707 MIREK Damian 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
1281 MYJAK Daniel 2001
701 MYRTA Agnieszka 1974
475 NATANEK Franciszek 1958
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
675 OLESIAK Jan 1974
915 OPIŁO Joanna 1998
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
105 OPYD Grzegorz 1993
380 OSIKA Cezary 1995
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
884 PAPIEŻ Filip 2001
946 PARA Eligiusz 1954
441 PARA Maciej 1976
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
286 PIETRZAK Tomasz 1984
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
1788 PORĘBA Adam 1978
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
75 PYZIK Stanisław 1952
1775 RACŁAWSKI Jan 1961
1136 RAK Sebastian 2001
1235 REMBIASZ Michał 1987
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1715 ROJEK Jakub 1985
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
1145 SABURA Konrad 1996
709 SACHA Bartłomiej 1991
485 SKOWRON Jan 1958
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
73 SOCHA Mateusz 1997
1221 SOPATA Jan 1999
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
1439 SURDZIEL Łukasz 1997
355 SURMA Mariusz 1975
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1266 SZELIGA Andrzej 1960
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
439 SZUBRYT Tomasz 1974
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
1222 WĘGLARZ Piotr 2000
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
74 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
479 WRONA Marian 1958
77 ZACHACZ Damian 1997
264 ZACHARA Józef 1988
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990