Marcin Kubic
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1996-05-29
Przynależność klubowa: MKS KSOS Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-30 19:00
13. LKS „Olmex” Piotrowice I - MKS KSOS Kraków II 8:6
3   C WODNIAK Kamil Y KUBIC Marcin 1:3 (5:11, 11:6, 9:11, 9:11) ⇑
6   B PIEKARCZYK Michał
WODNIAK Kamil
X KUBIC Marcin
ROBAK Wiktor
3:0 (11:4, 11:8, 11:2) ⇓
9   D BARTNICKI Jakub Y KUBIC Marcin 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) ⇑
11   A PIEKARCZYK Michał Y KUBIC Marcin 3:1 (8:11, 11:9, 11:4, 12:10) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 13:00
28. ULKS „Lachowice” II - MKS KSOS Kraków II 0:14
1   A BANAŚ Jan W KUBIC Marcin 0:3 (6:11, 2:11, 8:11) ⇑
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Jan
X KUBIC Marcin
ROBAK Wiktor
0:3 (11:13, 9:11, 7:11) ⇑
8   B GRAJNY Piotr W KUBIC Marcin 2:3 (7:11, 12:10, 12:10, 7:11, 7:11) ⇑
12   C KACHEL Jan W KUBIC Marcin 2:3 (12:14, 9:11, 11:4, 11:7, 9:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 16:00
29. MKS KSOS Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ III 8:6
1   A KUBIC Marcin W KOWALKOWSKI Maciej 3:1 (11:7, 4:11, 11:3, 11:7) ⇑
5   A KUBIC Marcin
ROBAK Wiktor
W MAŁYSIAK Kamila
CYRWUS Anna
0:3 (11:13, 5:11, 6:11) ⇓
7   A KUBIC Marcin X CYRWUS Anna 3:2 (11:6, 13:15, 11:3, 9:11, 11:7) ⇑
11   A KUBIC Marcin Y MAŁYSIAK Kamila 3:2 (4:11, 11:9, 11:7, 10:12, 11:5) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 16:00 ⇨ 2017-11-22 18:00
42. MKS KSOS Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 4:10
3   C KUBIC Marcin Y BAŁUSZEK Kamil 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) ⇓
5   A KUBIC Marcin
PASIECZNY Jan
W FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
2:3 (12:10, 9:11, 10:12, 12:10, 6:11) ⇓
10   C KUBIC Marcin Z GLANOWSKI Bartosz 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) ⇓
12   C KUBIC Marcin W FRĄCZEK Łukasz 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
705 ADAMCZYK Michał 1995
602 ADAMUS Sebastian 1999
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
1449 BARTNICKI Jakub 2004
1335 BEŁZA Janusz 1964
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
933 DUDEK Michał 1984
704 DZIADEK Dominik 1998
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1774 FERDEK Marek 1968
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
197 GLAZER Rafał 1987
908 GÓRECKI Wojciech 2002
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
1786 JAŁOCHA Michał 1977
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
873 JEWECZKO Mieczysław 1961
130 KACHEL Jan 1970
954 KASPRZYK Piotr 1988
545 KĘSEK Damian 1995
176 KLIMCZAK Marek 1965
959 KNAPCZYK Józef 1962
1275 KOPACKI Paweł 2004
889 KORCZAK Damian 2003
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
600 KOZIOŁ Sandra 2000
2119 KROCHMAL Paweł 1987
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
568 KRZYK Bartosz 1991
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1736 KWATER Zbigniew 1953
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
939 LEWICKI Piotr 1969
876 LUTY Przemysław 1996
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
891 MISZCZYK Łukasz 1993
614 MLICKA Beata 1989
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
890 MYSTEK Rafał 2001
322 NOWACKA Dorota 1966
607 OJCZYK Jakub 1999
1487 OPIŁKA Krzysztof 1976
909 PEREK Nikodem 2000
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
784 PORADZISZ Michał 1994
78 PORĄBKA Dariusz 1968
1311 RESZKA Jakub 2002
144 RYŚ Piotr 1996
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
84 SŁOMKA Dominik 1997
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
539 STANKIEWICZ Tomasz 1998
1384 STASIOWSKA Julia 2002
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
934 SUDY Artur 1975
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
670 TALAGA Samuel 1999
981 TOMCZYK Mateusz 1996
911 TRANTER Oskar 1999
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
64 WITKOŚ Robert 1995
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
631 WOLANIN Grzegorz 1999
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
956 WÓJCIK Albert 1947
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
940 WRZESZCZ Leon 1941
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
1857 ZIELENIEWSKI Leon 2001