Kazimierz Stopka-Prokowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1963
Przynależność klubowa: TG „Sokół” Gniazdo Zakopane
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 18:00 ⇨ 2019-09-30 18:00
1. TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11
1   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz W KORCZAK Natasza 3:0 (11:5, 11:4, 11:9) ⇑
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
OBRZUT Włodzimierz
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
0:3 (6:11, 8:11, 10:12) ⇓
7   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz X JACHYMIAK Krzysztof 3:1 (11:5, 9:11, 11:4, 11:3) ⇑
11   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Y GNIADEK Piotr 2:3 (11:13, 11:8, 8:11, 11:7, 8:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00 ⇨ 2019-10-16 18:00
8. ULKS „Lachowice” II - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 11:3
4   D BANAŚ Jan Z STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 6:11) ⇑
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MORAWETZ Krzysztof
3:1 (11:4, 9:11, 11:3, 11:7) ⇓
10   C KACHEL Piotr Z STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 9:11) ⇑
13   B GRAJNY Piotr Z STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 4:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-18 19:00
17. TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Unia” Naprawa 4:10
4   D STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Z TYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:3, 11:8, 11:1) ⇑
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MORAWETZ Krzysztof
W JĘDRAL Robert
KOŁODZIEJCZYK Mateusz
1:3 (11:1, 3:11, 3:11, 6:11) ⇓
9   D STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Y MOŻDŻEŃ Arkadiusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) ⇑
14   D STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:00
24. UKS „Tornado” Waksmund - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 7:7
2   B KOLASA Iwona X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) ⇑
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MOTYKA Janusz
0:3 (9:11, 7:11, 6:11) ⇑
7   A KOLASA Dawid X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (11:13, 7:11, 7:11) ⇑
14   D KUNKA Aleksandra X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (2:11, 5:11, 11:13) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:00
29. TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ IV 12:2
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
ORLIKOWSKI Sebastian
W KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
3:0 (11:2, 11:9, 14:12) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 18:00
36. KS „Turbacz” Mszana Dolna - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 13:1
2   B GODAWSKI Dariusz X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1:3 (11:6, 3:11, 5:11, 4:11) ⇑
6   B CAPUTA Henryk
PITALA Stanisław
X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
ORLIKOWSKI Sebastian
3:1 (6:11, 13:11, 14:12, 11:4) ⇓
7   A KOWALCZYK Grzegorz X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 3:2 (9:11, 13:11, 7:11, 11:8, 11:5) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 18:00
39. TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - LKS „Victoria” Nidek 0:14
3   C STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Y HOLCMAN Zbigniew 2:3 (11:8, 11:9, 10:12, 7:11, 9:11) ⇓
6   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
ORLIKOWSKI Sebastian
X NOWAK Łukasz
HOLCMAN Zbigniew
2:3 (13:15, 11:8, 11:8, 5:11, 8:11) ⇓
10   C STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Z NOWAK Łukasz 0:3 (10:12, 11:13, 7:11) ⇓
12   C STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz W BIZOŃ Stefan 2:3 (5:11, 5:11, 11:5, 11:5, 5:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 17:00
46. „Power Rangers” Czarny Dunajec - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 5:9
1   A WINIARSKI Adam W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) ⇑
6   B PSHENOV Viktor
PALENIK Jerzy
X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MOTYKA Janusz
2:3 (11:5, 10:12, 8:11, 11:4, 8:11) ⇑
8   B PALENIK Jerzy W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1:3 (11:7, 8:11, 10:12, 10:12) ⇑
12   C WŁODEK Sławomir W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1:3 (8:11, 5:11, 11:7, 6:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-10 18:00
60. KS „Gorce” Nowy Targ V - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 3:11
1   A KUROS Antoni W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) ⇑
5   A KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MOTYKA Janusz
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇑
8   B CZYSZCZOŃ Robert W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1:3 (12:10, 10:12, 7:11, 7:11) ⇑
12   C KOWALCZYK Bartosz W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-03 18:00 ⇨ 2020-01-14 18:30
53. TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - MKS „Skawa” Wadowice III 7:7
1   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz W ZAJDA Bartłomiej 3:1 (11:7, 10:12, 11:9, 11:8) ⇑
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MOTYKA Janusz
W WCISŁO Patryk
ZAJDA Bartłomiej
3:2 (7:11, 13:11, 9:11, 18:16, 12:10) ⇑
7   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz X GAŁUSZKA Paweł 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇑
11   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Y WCISŁO Patryk 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-17 18:00 ⇨ 2020-01-20 18:00
66. TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KTS „Victoria” Spytkowice III 12:2
1   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz W STUDNICKA Anna 3:0 (11:5, 11:2, 11:6) ⇑
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
GRELA Antoni
W STUDNICKA Anna
BRYŁA Rafał
3:0 (11:5, 11:2, 11:3) ⇑
7   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz X BRYŁA Rafał 3:0 (11:5, 12:10, 11:5) ⇑
11   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Y BOBAK Mikołaj 3:0 (11:0, 11:3, 11:6) ⇑
5NT | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 13. | 2020-03-06 18:00
87. TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ V 10:4
8   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz W KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:5, 11:3, 11:9) ⇑
13   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Z CZYSZCZOŃ Robert 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
938 BIZOŃ Stefan 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
2704 BRYŁA Rafał 2006
332 CHOJNA Dawid 1992
1401 CYRWUS Anna 2005
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
242 FIRA Damian 1988
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
314 GARDOŃ Danuta 1974
2113 GNIADEK Piotr 2008
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
908 GÓRECKI Wojciech 2002
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1231 HANDZEL Weronika 2004
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1580 IWANIEC Kinga 1999
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
595 JARASZ Damian 1985
543 JARZĄBEK Szymon 1998
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
239 KOPCZYK Adrian 1991
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
986 KRUPA Natalia 2002
2528 KUNKA Aleksandra 2008
2722 KUROS Antoni 2010
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
127 LENART Kazimierz 1952
1445 LUBERDA Mateusz 2002
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
1468 MROŻEK Damian 2005
2432 NOWAK Łukasz 1989
2296 OLCZAK Mariusz 1996
2634 PALENIK Jerzy 1963
592 PANCZAK Szymon 1995
1437 PANEK Kamil 1992
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1579 POLAK Edyta 1984
1444 PUDZISZ Kamil 2003
1795 RUPA Robert 1965
589 RYPEL Mikołaj 1999
1237 RYPEL Sebastian 1999
1185 SKRZYPEK Aleksandra 2002
1584 SOŁTYS Piotr 1998
590 STEFANIAK Paweł 1999
2070 STUDNICKA Anna 2006
2942 TYMAŃSKI Radosław 2007
1475 WAKSMUNDZKA Natalia 2004
1823 WCISŁO Patryk 2007
2618 WINIARSKI Adam 1966
2609 WŁODEK Sławomir 1975
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005