Władysław Gędłek
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1946-03-17
Przynależność klubowa: KS „Górnik” Wieliczka
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-13 18:30
15. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Górnik” Wieliczka II 7:7
1   A STANISZEWSKI Krzysztof W GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇓
5   A NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
W GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
2:3 (11:8, 11:13, 8:11, 11:8, 10:12) ⇑
8   B NAŁÓDKA Dariusz W GĘDŁEK Władysław 2:3 (2:11, 11:4, 11:8, 7:11, 4:11) ⇑
12   C BOCHENEK Dariusz W GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-24 17:00 ⇨ 2017-10-19 19:30
1. LKS „Polonia” Wilczkowice - KS „Górnik” Wieliczka II 9:5
3   C ŚLAZYK Paweł Y GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) ⇓
5   A ŚLAZYK Paweł
DUDA Patryk
W GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
0:3 (10:12, 10:12, 9:11) ⇑
9   D JEDYNAK Damian Y GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) ⇓
11   A DROZD Paweł Y GĘDŁEK Władysław 3:1 (4:11, 11:7, 11:9, 11:2) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-22 11:00
22. KS „Górnik” Wieliczka II - „Q Team” Kraków 4:10
2   B GĘDŁEK Władysław X STOLARCZYK Marcin 1:3 (4:11, 4:11, 11:6, 7:11) ⇓
5   A GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
W PALCZYŃSKI Bogdan
STOLARCZYK Marcin
2:3 (10:12, 11:13, 11:7, 11:5, 8:11) ⇓
8   B GĘDŁEK Władysław W PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (10:12, 10:12, 11:7, 6:11) ⇓
13   B GĘDŁEK Władysław Z WOJTOŃ Przemysław 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 09:30
29. PKS „Porta” Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka II 11:3
2   B KMIEĆ Paweł X GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) ⇓
6   B KRAWCZYK Kacper
KOHUTEK Konrad
X GARYCKI Andrzej
GĘDŁEK Władysław
3:2 (11:5, 8:11, 9:11, 11:8, 11:5) ⇓
7   A KALICIAK Dariusz X GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:2, 11:4, 12:10) ⇓
14   D KRAWCZYK Kacper X GĘDŁEK Władysław 2:3 (11:6, 5:11, 11:6, 2:11, 9:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-19 11:00
36. KS „Górnik” Wieliczka II - UKS „Zarabie” Myślenice III 5:9
4   D GĘDŁEK Władysław Z ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇑
6   B GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
2:3 (7:11, 11:9, 8:11, 11:9, 12:14) ⇓
9   D GĘDŁEK Władysław Y TALAGA Samuel 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) ⇓
14   D GĘDŁEK Władysław X STALMACH Zbigniew 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-25 13:00
43. MKS KSOS Kraków III - KS „Górnik” Wieliczka II 3:11
2   B CHOLEWA Wacław X GĘDŁEK Władysław 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) ⇑
6   B BUJAK Piotr
PIEPRZYK Szymon
X GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
0:3 (11:13, 11:13, 7:11) ⇑
7   A PIEPRZYK Szymon X GĘDŁEK Władysław 2:3 (11:7, 11:8, 10:12, 9:11, 13:15) ⇑
14   D BUJAK Piotr X GĘDŁEK Władysław 3:1 (13:15, 11:9, 11:6, 11:9) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-03 11:00
50. KS „Górnik” Wieliczka II - KS „Bronowianka” Kraków V 5:9
3   C GĘDŁEK Władysław Y GÓRECKA Dominika 2:3 (11:3, 10:12, 8:11, 11:7, 7:11) ⇓
5   A GĘDŁEK Władysław
SZOTT Krzysztof
W KUSIAK Franciszek
GÓRECKA Dominika
3:0 (11:5, 16:14, 11:4) ⇑
10   C GĘDŁEK Władysław Z KOPACKI Paweł 0:3 (6:11, 4:11, 10:12) ⇓
12   C GĘDŁEK Władysław W WOLAŃCZYK Paweł 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:7) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 11:00
57. LKS „Wisła” Rząska - KS „Górnik” Wieliczka II 10:4
3   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y GĘDŁEK Władysław 3:2 (10:12, 7:11, 11:3, 11:2, 11:6) ⇓
5   A ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
W GĘDŁEK Władysław
SZOTT Krzysztof
3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:9) ⇓
9   D BUŁA Dominik Y GĘDŁEK Władysław 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) ⇑
11   A KORCZEK Łukasz Y GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-17 11:00
64. KS „Górnik” Wieliczka II - PKS „Porta” Kraków I 3:11
2   B GĘDŁEK Władysław X PARTYKA Ryszard 0:3 (3:11, 4:11, 8:11) ⇓
5   A GĘDŁEK Władysław
SZOTT Krzysztof
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
0:3 (9:11, 4:11, 9:11) ⇓
8   B GĘDŁEK Władysław W NOWICKI Marek 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) ⇓
13   B GĘDŁEK Władysław Z MAŚLONG Mirosław 1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 7:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-12 18:00
71. „Siemacha” Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka II 7:7
2   B GALA Bartłomiej X GĘDŁEK Władysław 3:1 (12:14, 13:11, 11:3, 13:11) ⇓
5   A WOJAS Bartłomiej
GALA Dawid
W GĘDŁEK Władysław
SZOTT Krzysztof
2:3 (5:11, 7:11, 14:12, 11:7, 10:12) ⇑
7   A CNOTA Jakub X GĘDŁEK Władysław 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) ⇑
14   D GALA Dawid X GĘDŁEK Władysław 3:2 (11:6, 11:2, 16:18, 4:11, 11:4) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-21 11:00
78. KS „Górnik” Wieliczka II - UKS „Rokicie” Szczytniki 7:7
2   B GĘDŁEK Władysław X TUREK Tomasz 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) ⇓
5   A GĘDŁEK Władysław
SZOTT Krzysztof
W KLIMCZAK Marek
TUREK Tomasz
1:3 (5:11, 11:7, 4:11, 3:11) ⇓
8   B GĘDŁEK Władysław W PASZEK Hubert 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) ⇑
13   B GĘDŁEK Władysław Z KLIMCZAK Marek 0:3 (2:11, 4:11, 9:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 11:00 ⇨ 2018-01-30 18:00
85. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Górnik” Wieliczka II 11:3
1   A KUTAJ Maksymilian W GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Jarosław
W GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
3:0 (11:5, 11:7, 11:7) ⇓
8   B CELARY Mateusz W GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:7, 11:6, 14:12) ⇓
12   C KOŁOS Arkadiusz W GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-25 11:00
115. UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Górnik” Wieliczka II 8:6
1   A ŚWIATŁOŃ Sebastian W GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇓
6   B ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
X GARYCKI Andrzej
GĘDŁEK Władysław
3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇓
8   B TALAGA Samuel W GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇓
12   C ŻĄDŁO Piotr W GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-04 11:00
117. KS „Górnik” Wieliczka II - „Siemacha” Kraków II 6:8
3   C GĘDŁEK Władysław Y GALA Bartłomiej 0:3 (6:11, 10:12, 6:11) ⇓
6   B GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
X KUĆ Grzegorz
GALA Bartłomiej
3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:9) ⇑
10   C GĘDŁEK Władysław Z KUĆ Grzegorz 1:3 (11:7, 9:11, 7:11, 7:11) ⇓
12   C GĘDŁEK Władysław W WOJAS Bartłomiej 1:3 (10:12, 11:7, 8:11, 7:11) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-11 11:00
120. KS „Górnik” Wieliczka II - PKS „Porta” Kraków II 5:9
3   C GĘDŁEK Władysław Y KOHUTEK Konrad 1:3 (11:8, 2:11, 10:12, 3:11) ⇓
6   B GARYCKI Andrzej
GĘDŁEK Władysław
X KOHUTEK Konrad
PEREK Robert
1:3 (20:18, 8:11, 9:11, 9:11) ⇓
10   C GĘDŁEK Władysław Z PEREK Robert 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇑
12   C GĘDŁEK Władysław W KALICIAK Dariusz 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-18 11:00
122. TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Górnik” Wieliczka II 10:4
3   C TOMSIA Sławomir Y GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) ⇓
6   B ZAJĘCKI Paweł
KURDZIEL Mikołaj
X GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
3:0 (11:8, 12:10, 11:9) ⇓
9   D KURDZIEL Mikołaj Y GĘDŁEK Władysław 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:8) ⇓
11   A WIELGOSZ Mirosław Y GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2018-04-22 11:00
128. KS „Górnik” Wieliczka II - MKS KSOS Kraków III 11:3
3   C GĘDŁEK Władysław Y BUJAK Piotr 2:3 (3:11, 11:9, 11:6, 6:11, 5:11) ⇓
6   B GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
X BUJAK Piotr
PIEPRZYK Szymon
3:0 (11:5, 11:7, 11:8) ⇑
10   C GĘDŁEK Władysław Z WALCZAK Wojciech 3:2 (11:5, 9:11, 7:11, 11:8, 11:4) ⇑
12   C GĘDŁEK Władysław W PIEPRZYK Szymon 3:1 (11:8, 8:11, 11:5, 11:9) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 20. | 2018-05-05 16:00
131. UKS „Rokicie” Szczytniki - KS „Górnik” Wieliczka II 6:8
1   A KLIMCZAK Marek W GĘDŁEK Władysław 3:1 (11:7, 11:6, 10:12, 11:3) ⇓
6   B JAKUBCZYK Katarzyna
PRZEPOLSKI Andrzej
X GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
2:3 (8:11, 11:8, 12:10, 6:11, 6:11) ⇑
8   B PRZEPOLSKI Andrzej W GĘDŁEK Władysław 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇑
12   C GARYCKI Adrian W GĘDŁEK Władysław 3:2 (11:8, 11:7, 7:11, 5:11, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
932 BAŁYS Ryszard 1968
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
534 BISZCZAD Adrianna 1995
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1635 BOROŃ Sławomir 1962
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
2065 CADER Sebastian 2001
162 CELARY Mateusz 1995
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
192 CHODACKI Marcin 1976
1701 CHOLEWA Wacław 1960
504 CHOROBIK Łukasz 1995
1920 CNOTA Jakub 2002
79 DAŃDA Krzysztof 1969
888 DĄBROWSKI Damian 1979
625 DROZD Paweł 1979
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
556 FURMANIK Mateusz 1991
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
197 GLAZER Rafał 1987
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
651 GONET Maciej 1975
1902 GÓRECKA Dominika 2000
908 GÓRECKI Wojciech 2002
925 GRABANIA Zdzisław 1947
63 GROMADA Arkadiusz 1998
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
213 HARMACIŃSKI Adrian 1993
83 IWASZKO Dominik 1997
541 JANIK Angelika 2000
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
414 KAPIK Krzysztof 1999
530 KASINA Zbigniew 1945
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
954 KASPRZYK Piotr 1988
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
959 KNAPCZYK Józef 1962
697 KOCHMAŃSKI Marek 1983
1830 KOHUTEK Konrad 1976
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
889 KORCZAK Damian 2003
2079 KORCZEK Łukasz 1984
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
60 KRASNY Michał 1995
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
568 KRZYK Bartosz 1991
413 KRZYSIEK Paulina 1996
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
635 KWEK Aleksander 1970
881 LASAK Robert 1980
215 LEŚNIAK Damian 1994
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1306 MAJDA Jarosław 1975
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
769 MOREK Radosław 2000
560 MUCHA Łukasz 1991
1016 NAJMAN Michał 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
193 OSIAK Tomasz 1974
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
935 PALOWSKI Ryszard 1960
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
1899 PASZEK Hubert 2004
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
909 PEREK Nikodem 2000
1833 PEREK Robert 1973
695 PETKA Krzysztof 1999
495 PETKA Michał 1995
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
951 PIETRZYK Marcin 1990
87 PIOTROWSKA Kinga 1998
78 PORĄBKA Dariusz 1968
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
659 RAŚ Tomasz 1979
1311 RESZKA Jakub 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
634 ROSIEK Kamil 1998
241 ROSIEK Michał 1996
1494 RUTANA Adam 1981
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
179 RZEPECKI Sylwester 1988
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
561 SITARZ Krzysztof 1985
181 SITKO Mirosław 1978
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
663 TUREK Tomasz 1988
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
214 WOLNICKI Marcin 1994
778 WOŹNY Dariusz 1986
956 WÓJCIK Albert 1947
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
854 ZAJĄC Grzegorz 1993
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003