Krzysztof Staniszewski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1985
Przynależność klubowa: TG „Sokół” Brzesko
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 12:00
1. MOSiR Tuchów - TG „Sokół” Brzesko 4:10
5   A DAMIAN Tomasz
FIRLIT Przemysław
W STANISZEWSKI Krzysztof
BŁĄKAŁA Leszek
3:0 (12:10, 11:8, 11:8) ⇓
8   B FIRLIT Przemysław W STANISZEWSKI Krzysztof 0:3 (6:11, 10:12, 7:11) ⇑
12   C FIRLIT Zuzanna W STANISZEWSKI Krzysztof 0:3 (2:11, 5:11, 5:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 16:00
7. TG „Sokół” Brzesko - KS „Talar Team” Szczawa 8:6
1   A STANISZEWSKI Krzysztof W OPYD Artur 2:3 (9:11, 8:11, 11:6, 11:8, 5:11) ⇓
5   A STANISZEWSKI Krzysztof
HAZIK Jakub
W NIEĆ Andrzej
TALAR Paweł
0:3 (10:12, 6:11, 7:11) ⇓
7   A STANISZEWSKI Krzysztof X NIEĆ Andrzej 3:1 (9:11, 11:5, 12:10, 11:2) ⇑
11   A STANISZEWSKI Krzysztof Y JANIK Bartosz 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
878 ARENDARSKI Michał 1992
444 BIEŃCZYCKI Jakub 2003
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
534 BISZCZAD Adrianna 1995
535 BISZCZAD Bartosz 1992
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1635 BOROŃ Sławomir 1962
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
1701 CHOLEWA Wacław 1960
504 CHOROBIK Łukasz 1995
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
976 CZOPEK Filip 2000
79 DAŃDA Krzysztof 1969
625 DROZD Paweł 1979
2246 DUDA Patryk 1978
210 DUDZIAK Damian 1995
704 DZIADEK Dominik 1998
522 DZIADEK Konrad 1992
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
1672 GALA Bartłomiej 2003
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
573 GĘDŁEK Władysław 1946
633 GŁĄB Damian 1989
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
557 GODYŃ Łukasz 1992
558 GODYŃ Piotr 1990
651 GONET Maciej 1975
768 GONET Szymon 1999
1902 GÓRECKA Dominika 2000
908 GÓRECKI Wojciech 2002
63 GROMADA Arkadiusz 1998
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
213 HARMACIŃSKI Adrian 1993
83 IWASZKO Dominik 1997
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
12 JANIK Bartosz 1988
975 JEDYNAK Damian 1989
873 JEWECZKO Mieczysław 1961
613 KAJNIAK Kamila 1986
2001 KALICIAK Dariusz 1974
530 KASINA Zbigniew 1945
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
448 KAŹMIERCZAK Łukasz 1996
545 KĘSEK Damian 1995
82 KISZKA Łukasz 1989
176 KLIMCZAK Marek 1965
563 KLOCEK Mariusz 1996
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
889 KORCZAK Damian 2003
2079 KORCZEK Łukasz 1984
636 KOZIEŁ Michał 1983
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
588 KUBIC Marcin 1996
1671 KUĆ Grzegorz 2004
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
635 KWEK Aleksander 1970
657 LECHOWICZ Dominik 1997
939 LEWICKI Piotr 1969
559 LIPKA Konrad 1994
1634 LODOWSKI Janusz 1962
876 LUTY Przemysław 1996
466 MAŁOTA Janusz 1938
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
618 MAROSZEK Patryk 1992
450 MASIAK Daniel 1995
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
891 MISZCZYK Łukasz 1993
614 MLICKA Beata 1989
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
540 MRÓZEK Mateusz 1999
14 NIEĆ Andrzej 1984
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
59 OPYD Artur 1996
776 ORŁOŚ Szymon 1991
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
781 PALEWSKI Kamil 1998
935 PALOWSKI Ryszard 1960
1709 PARTYKA Ryszard 1976
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
909 PEREK Nikodem 2000
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
240 PLEWA Krzysztof 1994
78 PORĄBKA Dariusz 1968
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
1850 ROBAK Wiktor 2002
586 ROJKOWSKI Jerzy 1981
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
634 ROSIEK Kamil 1998
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
179 RZEPECKI Sylwester 1988
84 SŁOMKA Dominik 1997
611 SOPATA Jakub 2000
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
934 SUDY Artur 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
575 SZOTT Krzysztof 1954
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
911 TRANTER Oskar 1999
893 TRULKA Zbigniew 1998
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
957 WCISŁO Tomasz 1993
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
631 WOLANIN Grzegorz 1999
214 WOLNICKI Marcin 1994
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
562 ZAWADZKI Patryk 1994
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986