Tomasz Sasiński
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1941-01-02
Przynależność klubowa: LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-24 12:30
4. KS „Podwawelski” Kraków V - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 5:5
1   A DYMEK Michał X SASIŃSKI Tomasz 3:1 (7:11, 11:8, 11:3, 11:7) ⇓
4   A WOLANIN Piotr
DYMEK Michał
X SASIŃSKI Tomasz
RADZISZEWSKI Radosław
2:3 (11:5, 13:15, 9:11, 11:7, 13:15) ⇑
5   B MIKRUT Jakub X SASIŃSKI Tomasz 0:3 (6:11, 7:11, 12:14) ⇑
9   C PALACZ Daniel X SASIŃSKI Tomasz 3:0 (15:13, 12:10, 11:5) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 11:00
9. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - UKS „Rokicie” Szczytniki II 9:1
3   C SASIŃSKI Tomasz Z WAŚNIOWSKI Oliwier 3:1 (6:11, 11:5, 11:6, 11:5) ⇑
7   C SASIŃSKI Tomasz Y FILIPEK Angelika 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-13 18:00
17. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 0:10
1   A PERZ Szymon X SASIŃSKI Tomasz 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) ⇑
4   A PERZ Izabela
STACHURA Magdalena
X SASIŃSKI Tomasz
ROJEK Mateusz
0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇑
5   B PERZ Izabela X SASIŃSKI Tomasz 0:3 (8:11, 11:13, 8:11) ⇑
9   C STACHURA Magdalena X SASIŃSKI Tomasz 0:3 (5:11, 6:11, 2:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 11:00 ⇨ 2017-11-11 14:00
29. TKKF Dobczyce - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 6:4
1   A NOWAK Jakub X SASIŃSKI Tomasz 3:2 (11:8, 10:12, 9:11, 11:5, 11:9) ⇓
5   B BAJER Emilia X SASIŃSKI Tomasz 1:3 (9:11, 11:7, 5:11, 8:11) ⇑
9   C BAJER Grzegorz X SASIŃSKI Tomasz 3:0 (11:6, 11:3, 11:9) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-01 18:00
43. MKS KSOS Kraków IV - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 1:9
2   B SZEWCZYK Hubert Y SASIŃSKI Tomasz 3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:6) ⇓
7   C DIETRICH Aleksander Y SASIŃSKI Tomasz 0:3 (5:11, 9:11, 3:11) ⇑
10   A JAWORSKI Jeremi Y SASIŃSKI Tomasz 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 11:00
54. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - GOK Charsznica 4:6
4   A SASIŃSKI Tomasz
RADZISZEWSKI Radosław
X PIĄTEK Joanna
SĘK Rafał
1:3 (8:11, 6:11, 11:4, 8:11) ⇓
9   C SASIŃSKI Tomasz X SĘK Rafał 0:3 (6:11, 3:11, 4:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2018 ADAMSKI Łukasz 1989
602 ADAMUS Sebastian 1999
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
878 ARENDARSKI Michał 1992
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
1482 BALIK Robert 1976
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
603 BIAŁY Szymon 2001
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
534 BISZCZAD Adrianna 1995
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1272 BOLEK Łukasz 1997
1635 BOROŃ Sławomir 1962
211 BUJAK Michał 1997
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
504 CHOROBIK Łukasz 1995
1218 CHRZAN Hubert 1999
1705 CIESIELSKI Adrian 1999
1920 CNOTA Jakub 2002
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
976 CZOPEK Filip 2000
79 DAŃDA Krzysztof 1969
2271 DIETRICH Aleksander 2004
2037 DŁUGOSZ Łukasz 1975
210 DUDZIAK Damian 1995
2249 DYMEK Michał 1987
704 DZIADEK Dominik 1998
522 DZIADEK Konrad 1992
2080 DZIURA Wojciech 1987
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1322 GNIADEK Michał 2003
557 GODYŃ Łukasz 1992
768 GONET Szymon 1999
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
908 GÓRECKI Wojciech 2002
925 GRABANIA Zdzisław 1947
63 GROMADA Arkadiusz 1998
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
213 HARMACIŃSKI Adrian 1993
1202 HERJAN Marcin 1998
83 IWASZKO Dominik 1997
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
873 JEWECZKO Mieczysław 1961
530 KASINA Zbigniew 1945
82 KISZKA Łukasz 1989
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
563 KLOCEK Mariusz 1996
1895 KMITA Kamil 2004
1830 KOHUTEK Konrad 1976
239 KOPCZYK Adrian 1991
889 KORCZAK Damian 2003
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
588 KUBIC Marcin 1996
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
635 KWEK Aleksander 1970
559 LIPKA Konrad 1994
1634 LODOWSKI Janusz 1962
876 LUTY Przemysław 1996
1666 MAJDAK Rafał 2006
466 MAŁOTA Janusz 1938
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
618 MAROSZEK Patryk 1992
450 MASIAK Daniel 1995
2038 MASTERNAK Kuba 1972
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2250 MIKRUT Jakub 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
614 MLICKA Beata 1989
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
540 MRÓZEK Mateusz 1999
1761 NEUMANN Jacek 1965
1824 NOWAK Jakub 2007
607 OJCZYK Jakub 1999
776 ORŁOŚ Szymon 1991
2248 PALACZ Daniel 1987
781 PALEWSKI Kamil 1998
1988 PALUCH Michał 1999
1759 PAŁKA Patryk 2002
1899 PASZEK Hubert 2004
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
909 PEREK Nikodem 2000
1833 PEREK Robert 1973
2340 PERZ Izabela 2008
2339 PERZ Szymon 2003
81 PIĄSTKA Michał 1994
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
240 PLEWA Krzysztof 1994
78 PORĄBKA Dariusz 1968
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
1311 RESZKA Jakub 2002
586 ROJKOWSKI Jerzy 1981
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
634 ROSIEK Kamil 1998
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
179 RZEPECKI Sylwester 1988
1604 SĘK Rafał 1977
561 SITARZ Krzysztof 1985
84 SŁOMKA Dominik 1997
931 SMOLIK Czesław 1945
611 SOPATA Jakub 2000
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
2341 STACHURA Magdalena 2005
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
934 SUDY Artur 1975
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
911 TRANTER Oskar 1999
893 TRULKA Zbigniew 1998
1330 TURECKI Jarosław 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
957 WCISŁO Tomasz 1993
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
214 WOLNICKI Marcin 1994
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
562 ZAWADZKI Patryk 1994
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986