Krzysztof Sitarz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1985
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 09:00 ⇨ 2018-10-04 18:30
8. TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
4   D SITARZ Krzysztof Z GAJEWSKI Marcin 1:3 (3:11, 11:8, 9:11, 6:11) ⇓
6   B SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
X BALIK Robert
CHOCHÓŁ Paweł
3:0 (12:10, 11:9, 11:6) ⇑
9   D SITARZ Krzysztof Y MUDYNA Tomasz 3:1 (11:9, 11:7, 10:12, 12:10) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
218 BIESAGA Marek 1964
534 BISZCZAD Adrianna 1995
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
79 DAŃDA Krzysztof 1969
625 DROZD Paweł 1979
2246 DUDA Patryk 1978
704 DZIADEK Dominik 1998
522 DZIADEK Konrad 1992
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
63 GROMADA Arkadiusz 1998
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
542 HOMOLA Piotr 1975
83 IWASZKO Dominik 1997
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
975 JEDYNAK Damian 1989
613 KAJNIAK Kamila 1986
2001 KALICIAK Dariusz 1974
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
82 KISZKA Łukasz 1989
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
959 KNAPCZYK Józef 1962
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
568 KRZYK Bartosz 1991
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
2000 KUC Leszek 1970
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
533 KURCZAB Lesław 1958
536 KURDZIEL Stanisław 1956
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
635 KWEK Aleksander 1970
657 LECHOWICZ Dominik 1997
215 LEŚNIAK Damian 1994
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2127 MALARCZYK Martyna 2004
618 MAROSZEK Patryk 1992
450 MASIAK Daniel 1995
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2616 MUDYNA Tomasz 1996
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1832 NOWICKI Marek 1975
776 ORŁOŚ Szymon 1991
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
1833 PEREK Robert 1973
81 PIĄSTKA Michał 1994
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
78 PORĄBKA Dariusz 1968
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
634 ROSIEK Kamil 1998
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
179 RZEPECKI Sylwester 1988
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1971 SIERANT Piotr 1991
84 SŁOMKA Dominik 1997
1313 STALMACH Zbigniew 2000
539 STANKIEWICZ Tomasz 1998
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1408 ZAJĄC Anna 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986