Numer zawodnika: | 56 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1991 |
Przynależność klubowa: | KS „Szczawa” |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 20352 |
Numer licencji okres.: | 11160 |
Data wydania: | 18.10.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 16:00 23. KS "Talar Team" Szczawa II - Szkoła Podstawowa Biesna 5:9 |
|||||||
3 | C | ŚLĄSKI Damian | Y | MUCHA Jakub | 1:3 (11:4, 10:12, 9:11, 8:11) | ||
5 | A |
ŚLĄSKI Damian ŚLĄSKI Kamil |
W |
KANTOR Michał ŻAROWSKA Sonia |
0:3 (6:11, 6:11, 8:11) | ||
10 | C | ŚLĄSKI Damian | Z | DUSZA Szymon | 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) | ||
12 | C | ŚLĄSKI Damian | W | KANTOR Michał | 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 16:00 35. KS "Talar Team" Szczawa II - KSTS Forhend Muszyna 1:13 |
|||||||
4 | D | ŚLĄSKI Damian | Z | ŚMIAŁEK Jerzy | 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) | ||
6 | B |
ŚLĄSKI Damian RUSNAK Jan |
X |
SZUBRYT Tomasz SUŁKOWSKI Jerzy |
0:3 (3:11, 4:11, 5:11) | ||
9 | D | ŚLĄSKI Damian | Y | PORĘBA Adam | 3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 11:8, 11:8) | ||
14 | D | ŚLĄSKI Damian | X | GLADIS Stefan | 0:3 (3:11, 7:11, 5:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-25 16:00 47. KS "Talar Team" Szczawa II - KS Spektrum Karpol Słopnice III 0:14 |
|||||||
1 | A | ŚLĄSKI Damian | W | PIĘTOŃ Robert | 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) | ||
5 | A |
ŚLĄSKI Damian TALAR Leszek |
W |
UBIK Jarosław BRZAZGOŃ Janusz |
0:3 (3:11, 4:11, 3:11) | ||
7 | A | ŚLĄSKI Damian | X | UBIK Jarosław | 0:3 (6:11, 4:11, 4:11) | ||
11 | A | ŚLĄSKI Damian | Y | OLEKSY Mateusz | 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 4:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 18:00 54. UKS Truchcik Libusza - KS "Talar Team" Szczawa II 14:0 |
|||||||
1 | A | CIENIAWA Dariusz | W | ŚLĄSKI Damian | 3:0 (11:3, 11:4, 11:2) | ||
5 | A |
STYRCZULA Marek CIENIAWA Dariusz |
W |
ŚLĄSKI Damian RUTKA Władysław |
3:0 (11:7, 11:4, 11:8) | ||
8 | B | STYRCZULA Marek | W | ŚLĄSKI Damian | 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) | ||
12 | C | STYRCZULA Robert | W | ŚLĄSKI Damian | 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-13 16:00 66. KS "Talar Team" Szczawa II - LKS Uran Łukowica II 7:7 |
|||||||
4 | D | ŚLĄSKI Damian | Z | JURKOWSKI Łukasz | 0:3 (2:11, 3:11, 6:11) | ||
6 | B |
ŚLĄSKI Damian TALAR Leszek |
X |
TOKARCZYK Krzysztof KRZAK Piotr |
3:2 (8:11, 11:9, 11:7, 8:11, 13:11) | ||
9 | D | ŚLĄSKI Damian | Y | KRZAK Piotr | 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) | ||
14 | D | ŚLĄSKI Damian | X | TOKARCZYK Krzysztof | 2:3 (10:12, 9:11, 11:8, 11:9, 5:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-21 16:00 67. UKS Bociek Wojnarowa - KS "Talar Team" Szczawa II 13:1 |
|||||||
4 | D | ŁUKASIK Andrzej | Z | ŚLĄSKI Damian | 3:1 (10:12, 13:11, 11:4, 12:10) | ||
5 | A |
OBRZUT Tomasz ŁUKASIK Andrzej |
W |
ŚLĄSKI Damian TALAR Leszek |
3:1 (12:10, 12:10, 8:11, 11:7) | ||
10 | C | ŁATKA Tomasz | Z | ŚLĄSKI Damian | 3:0 (11:6, 13:11, 11:4) | ||
13 | B | OBRZUT Tomasz | Z | ŚLĄSKI Damian | 3:1 (11:4, 11:7, 8:11, 11:6) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-27 16:00 77. KS "Talar Team" Szczawa II - LKS Uran Łukowica I 1:13 |
|||||||
4 | D | ŚLĄSKI Damian | Z | KANTOR Jan | 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) | ||
6 | B |
ŚLĄSKI Damian TALAR Leszek |
X |
KANTOR Jan SYWAŁA Dawid |
1:3 (9:11, 11:6, 6:11, 6:11) | ||
9 | D | ŚLĄSKI Damian | Y | SYWAŁA Dawid | 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) | ||
14 | D | ŚLĄSKI Damian | X | SZAREK Marcin | 3:2 (7:11, 11:9, 28:30, 11:8, 11:9) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-02 16:00 94. KS "Talar Team" Szczawa II - UKS Truchcik Libusza 3:11 |
|||||||
4 | D | ŚLĄSKI Damian | Z | STYRCZULA Robert | 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) | ||
6 | B |
ŚLĄSKI Damian TALAR Leszek |
X |
STYRCZULA Robert LIGĘZA Dariusz |
0:3 (9:11, 7:11, 7:11) | ||
9 | D | ŚLĄSKI Damian | Y | STYRCZULA Marek | 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) | ||
14 | D | ŚLĄSKI Damian | X | LIGĘZA Dariusz | 1:3 (5:11, 3:11, 11:6, 7:11) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-17 11:00 98. KS "Talar Team" Szczawa II - UKS Arka Start Nowy Sącz II 2:12 |
|||||||
1 | A | ŚLĄSKI Damian | W | WĄSIK Stanisław | 1:3 (7:11, 4:11, 11:8, 1:11) | ||
5 | A |
ŚLĄSKI Damian ŚLĄSKI Sebastian |
W |
MÓŁKA Krzysztof WĄSIK Stanisław |
0:3 (4:11, 8:11, 5:11) | ||
7 | A | ŚLĄSKI Damian | X | KULCZYK Dominika | 1:3 (2:11, 11:4, 7:11, 7:11) | ||
11 | A | ŚLĄSKI Damian | Y | STEFAŃSKA Izabela | 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-24 10:00 101. KSTS Forhend Muszyna - KS "Talar Team" Szczawa II 11:3 |
|||||||
1 | A | ŚMIAŁEK Jerzy | W | ŚLĄSKI Damian | 3:1 (7:11, 11:7, 13:11, 11:7) | ||
6 | B |
PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
X |
ŚLĄSKI Damian ŚLĄSKI Sebastian |
3:0 (11:5, 11:8, 12:10) | ||
8 | B | GLADIS Stefan | W | ŚLĄSKI Damian | 3:1 (11:2, 11:8, 10:12, 11:8) | ||
12 | C | SZUBRYT Tomasz | W | ŚLĄSKI Damian | 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) |