Krzysztof Zalewski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1994
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 19:00
3. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
2   B ZALEWSKI Krzysztof X BODNAR Marcin 2:3 (8:11, 11:6, 11:7, 8:11, 10:12) ⇓
6   B SUBIK Filip
ZALEWSKI Krzysztof
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
2:3 (8:11, 11:9, 11:4, 5:11, 8:11) ⇓
8   B ZALEWSKI Krzysztof W OSTANEK Michał 3:0 (12:10, 11:1, 12:10) ⇑
13   B ZALEWSKI Krzysztof Z BODNAR Michał 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 6:11, 11:5) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 10:00
15. „Siemacha” Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7
2   B BOLEK Łukasz X ZALEWSKI Krzysztof 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇑
6   B GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
X ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇓
7   A CNOTA Jakub X ZALEWSKI Krzysztof 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) ⇑
14   D GŁĄB Damian X ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (11:8, 8:11, 11:2, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 19:00
21. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS Centrum Kraków 7:7
2   B ZALEWSKI Krzysztof X UTYLSKI Filip 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) ⇓
6   B SUBIK Filip
ZALEWSKI Krzysztof
X WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
2:3 (11:3, 9:11, 11:3, 9:11, 7:11) ⇓
8   B ZALEWSKI Krzysztof W WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) ⇑
13   B ZALEWSKI Krzysztof Z KONSTANTYN Paweł 3:0 (11:0, 11:0, 11:0 krecz) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 19:00
33. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10
1   A ZALEWSKI Krzysztof W KUTAJ Maksymilian 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) ⇑
5   A SUBIK Filip
ZALEWSKI Krzysztof
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
0:3 (10:12, 7:11, 11:13) ⇓
7   A ZALEWSKI Krzysztof X TURECKI Kacper 2:3 (7:11, 11:8, 11:8, 9:11, 6:11) ⇓
11   A ZALEWSKI Krzysztof Y CELARY Mateusz 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 13:15) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 11:00
39. UKS „Villa Verde” Olesno III - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 6:8
1   A DYCHTOŃ Jakub W ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (11:7, 14:12, 8:11, 11:6) ⇓
6   B DYCHTOŃ Jakub
FURTAK Krzysztof
X SUBIK Filip
ZALEWSKI Krzysztof
3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:5) ⇓
8   B FURTAK Krzysztof W ZALEWSKI Krzysztof 2:3 (11:6, 9:11, 9:11, 13:11, 6:11) ⇑
12   C MOTYKA Tadeusz W ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (11:5, 12:10, 8:11, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 14:00 ⇨ 2019-12-21 14:00
9. MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 11:3
2   B PIEKARCZYK Michał X ZALEWSKI Krzysztof 1:3 (5:11, 8:11, 11:7, 6:11) ⇑
5   A PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
W SUBIK Filip
ZALEWSKI Krzysztof
3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇓
7   A GOŁDA Gabriel X ZALEWSKI Krzysztof 3:0 (11:8, 11:8, 13:11) ⇓
14   D KRUPA Cezary X ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (4:11, 11:9, 12:10, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 16:00
55. LUKS „Galux” Skrzyszów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 12:2
2   B GALUS Mateusz X ZALEWSKI Krzysztof 3:0 (11:8, 11:2, 11:3) ⇓
6   B MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
X RAPUTA Tomasz
ZALEWSKI Krzysztof
2:3 (11:8, 12:14, 15:13, 7:11, 10:12) ⇑
7   A DUDEK Radosław X ZALEWSKI Krzysztof 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:7, 11:7) ⇓
14   D MLECZKO Radosław X ZALEWSKI Krzysztof 3:2 (12:10, 4:11, 11:8, 3:11, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 19:00 ⇨ 2020-01-12 13:00
50. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4
3   C ZALEWSKI Krzysztof Y URBAN Witold 3:2 (11:7, 4:11, 11:7, 9:11, 11:6) ⇑
5   A RAPUTA Tomasz
ZALEWSKI Krzysztof
W DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
3:1 (6:11, 12:10, 11:4, 11:9) ⇑
10   C ZALEWSKI Krzysztof Z SKRZYPEK Grzegorz 3:1 (11:5, 12:10, 6:11, 11:9) ⇑
12   C ZALEWSKI Krzysztof W DUDZIAK Damian 1:3 (6:11, 15:13, 5:11, 5:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 19:00 ⇨ 2020-01-18 13:00
45. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6
1   A ZALEWSKI Krzysztof W BUCZYŃSKI Witold 1:3 (7:11, 7:11, 12:10, 5:11) ⇓
5   A RAPUTA Tomasz
ZALEWSKI Krzysztof
W KOPACKI Paweł
ANDRZEJAK Kacper
2:3 (5:11, 11:5, 11:8, 8:11, 8:11) ⇓
7   A ZALEWSKI Krzysztof X KOPACKI Paweł 1:3 (11:7, 9:11, 3:11, 6:11) ⇓
11   A ZALEWSKI Krzysztof Y JABŁOŃSKI Paweł 1:3 (11:8, 1:11, 8:11, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-18 16:00 ⇨ 2020-01-26 14:00
62. ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 8:6
2   B KRÓLIKOWSKI Bartosz X ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (11:5, 9:11, 11:8, 11:6) ⇓
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X RAPUTA Tomasz
ZALEWSKI Krzysztof
1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 5:11) ⇑
7   A RACZEK Marcin X ZALEWSKI Krzysztof 2:3 (4:11, 12:10, 11:5, 8:11, 8:11) ⇑
14   D KUŹNIK Grzegorz X ZALEWSKI Krzysztof 3:2 (6:11, 11:8, 5:11, 11:5, 11:5) ⇓
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2020-02-22 18:00
69. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11
2   B ZALEWSKI Krzysztof X PIEKARCZYK Michał 1:3 (11:6, 8:11, 7:11, 2:11) ⇓
5   A RAPUTA Tomasz
ZALEWSKI Krzysztof
W GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (8:11, 8:11, 11:7, 11:5, 11:9) ⇑
8   B ZALEWSKI Krzysztof W GOŁDA Gabriel 0:3 (9:11, 10:12, 4:11) ⇓
13   B ZALEWSKI Krzysztof Z JURZAK Łukasz 0:3 (10:12, 2:11, 2:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
218 BIESAGA Marek 1964
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
578 BOCHENEK Krzysztof 1993
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
2820 BUCZYŃSKI Witold 1993
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
504 CHOROBIK Łukasz 1995
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
1920 CNOTA Jakub 2002
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
1381 DOMITER Julia 2004
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
522 DZIADEK Konrad 1992
242 FIRA Damian 1988
698 FLAK Stefan 1957
583 FRAŚ Paweł 1998
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1692 GALA Dawid 2005
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
713 GARB Aleksandra 2001
572 GARYCKI Andrzej 1961
62 GAWLIK Paweł 1996
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
197 GLAZER Rafał 1987
633 GŁĄB Damian 1989
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
969 GÓRKA Michał 1989
125 GRAJNY Piotr 1968
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
448 KAŹMIERCZAK Łukasz 1996
19 KIEROŃSKI Adam 1969
82 KISZKA Łukasz 1989
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
889 KORCZAK Damian 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
177 KOTARBA Arkadiusz 1992
449 KOWAL Michał 1996
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
621 KUCHARSKI Bartosz 1997
1671 KUĆ Grzegorz 2004
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
536 KURDZIEL Stanisław 1956
639 KUREK Jacek 1968
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1285 KWATER Dominik 1977
128 LENART Marek 1992
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
450 MASIAK Daniel 1995
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
1502 MENSFELD Natalia 2004
290 MICHALCZYK Jakub 1998
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
792 MUZYK Roman 1961
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
5 OPIOŁA Tomasz 1954
193 OSIAK Tomasz 1974
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
122 PALMOWSKI Lech 1982
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
372 PIS Marcin 1996
240 PLEWA Krzysztof 1994
627 POJNAR Marcin 1991
78 PORĄBKA Dariusz 1968
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
659 RAŚ Tomasz 1979
1311 RESZKA Jakub 2002
586 ROJKOWSKI Jerzy 1981
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1795 RUPA Robert 1965
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
320 SALA Sebastian 1997
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
594 SKOCZEŃ Sebastian 1996
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
84 SŁOMKA Dominik 1997
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
161 STACH Sebastian 1997
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
1569 SYRDA Zuzanna 2006
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
302 SZMYD Maciej 1976
575 SZOTT Krzysztof 1954
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
156 ŚLAZYK Paweł 1971
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
53 TERLECKI Mirosław 1965
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
2594 URBAN Witold 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
778 WOŹNY Dariusz 1986
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1408 ZAJĄC Anna 2002
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
217 ZGUD Stanisław 1968
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986