Numer zawodnika: | 538 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1994 |
Przynależność klubowa: | UKS „Rokicie” Szczytniki |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 34844 |
Numer licencji okres.: | 9050 |
Data wydania: | 11.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00 10. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. - UKS Rokicie Szczytniki 6:8 |
|||||||
1 | A | PIĄSTKA Michał | W | ZALEWSKI Krzysztof | 3:0 (11:5, 14:12, 11:9) | ||
5 | A |
PIĄSTKA Michał WOJDYŁA Dominik |
W |
ZALEWSKI Krzysztof YAKUBOW Oleksandr |
3:2 (11:8, 12:10, 9:11, 7:11, 11:5) | ||
8 | B | BRUZDA Rafał | W | ZALEWSKI Krzysztof | 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 6:11) | ||
12 | C | KUREK Jacek | W | ZALEWSKI Krzysztof | 1:3 (4:11, 11:8, 9:11, 9:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-10-07 16:00 5. UKS Rokicie Szczytniki - Podwawelski Kraków III 8:6 |
|||||||
1 | A | ZALEWSKI Krzysztof | W | OSTANEK Michał | 0:3 (14:16, 6:11, 5:11) | ||
6 | B |
ZALEWSKI Krzysztof PARTYKA Ryszard |
X |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
3:0 (13:11, 11:8, 11:5) | ||
7 | A | ZALEWSKI Krzysztof | X | BIEL Jakub | 3:1 (13:15, 11:4, 11:8, 11:4) | ||
11 | A | ZALEWSKI Krzysztof | Y | KACZMARCZYK Karol | 3:2 (9:11, 11:4, 7:11, 11:8, 11:8) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-19 19:00 16. UKS Rokicie Szczytniki - MKS Centrum Kraków II 6:8 |
|||||||
2 | B | ZALEWSKI Krzysztof | X | PACYNA Dariusz | 3:0 (11:9, 11:2, 11:9) | ||
5 | A |
ZALEWSKI Krzysztof DIEIEV Dmytro |
W |
RAJTAR Marek STOCHEL Adam |
0:3 (8:11, 8:11, 8:11) | ||
8 | B | ZALEWSKI Krzysztof | W | PASIECZNY Jan | 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 12:10) | ||
13 | B | ZALEWSKI Krzysztof | Z | RAJTAR Marek | 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 10:00 21. AZS Politechnika Kraków - UKS Rokicie Szczytniki 5:9 |
|||||||
1 | A | KUŹNIAR Antoni | W | ZALEWSKI Krzysztof | 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) | ||
6 | B |
KANOWNIK Kajetan PAJORSKI Mateusz |
X |
ZALEWSKI Krzysztof PARTYKA Ryszard |
1:3 (11:6, 5:11, 11:13, 6:11) | ||
8 | B | PIRÓG Paweł | W | ZALEWSKI Krzysztof | 0:3 (8:11, 6:11, 10:12) | ||
12 | C | PAJORSKI Mateusz | W | ZALEWSKI Krzysztof | 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 8:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 16:00 25. UKS Rokicie Szczytniki - UKS Zarabie Myślenice II 5:9 |
|||||||
1 | A | ZALEWSKI Krzysztof | W | WALICZEK Wojciech | 2:3 (8:11, 8:11, 11:7, 11:7, 7:11) | ||
5 | A |
ZALEWSKI Krzysztof PARTYKA Ryszard |
W |
WALICZEK Wojciech DŹWIG Andrzej |
3:0 (11:6, 11:9, 11:8) | ||
7 | A | ZALEWSKI Krzysztof | X | CZYŻYCKI Bogdan | 1:3 (10:12, 11:13, 13:11, 9:11) | ||
11 | A | ZALEWSKI Krzysztof | Y | STALMACH Zbigniew | 1:3 (11:6, 7:11, 5:11, 10:12) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00 32. MKS Skawa Wadowice II - UKS Rokicie Szczytniki 2:12 |
|||||||
1 | A | PIEKARCZYK Zuzanna | W | ZALEWSKI Krzysztof | 2:3 (10:12, 5:11, 11:7, 11:7, 10:12) | ||
5 | A |
PIEKARCZYK Zuzanna JOŃCZYK Bartłomiej |
W |
ZALEWSKI Krzysztof PARTYKA Ryszard |
1:3 (7:11, 10:12, 11:5, 8:11) | ||
8 | B | JOŃCZYK Bartłomiej | W | ZALEWSKI Krzysztof | 3:2 (10:12, 11:9, 9:11, 11:9, 11:9) | ||
12 | C | RUPA Robert | W | ZALEWSKI Krzysztof | 0:3 (10:12, 10:12, 9:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-01 19:00 46. SSL Wielmożanka Wielmoża - UKS Rokicie Szczytniki 9:5 |
|||||||
2 | B | ZĘBALA Mateusz | X | ZALEWSKI Krzysztof | 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 11:8) | ||
5 | A |
PIESZCZEK Włodzimierz PĘCZEK Mateusz |
W |
ZALEWSKI Krzysztof DIEIEV Dmytro |
3:1 (11:5, 16:14, 12:14, 11:6) | ||
7 | A | PĘCZEK Mateusz | X | ZALEWSKI Krzysztof | 3:2 (11:6, 5:11, 7:11, 11:6, 11:4) | ||
14 | D | ZĘBALA Paweł | X | ZALEWSKI Krzysztof | 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 9:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00 53. UKS Rokicie Szczytniki - KTS Victoria Spytkowice 5:9 |
|||||||
2 | B | ZALEWSKI Krzysztof | X | CHOJNA Dawid | 2:3 (11:2, 9:11, 13:11, 9:11, 7:11) | ||
5 | A |
ZALEWSKI Krzysztof PARTYKA Ryszard |
W |
CHOJNA Dawid GRONDALCZYK Adrian |
1:3 (11:9, 6:11, 9:11, 7:11) | ||
8 | B | ZALEWSKI Krzysztof | W | MAMOŃ Wojciech | 3:1 (11:5, 14:16, 11:2, 11:4) | ||
13 | B | ZALEWSKI Krzysztof | Z | PIETRAŃCZYK Jakub | 3:1 (11:4, 4:11, 11:9, 12:10) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 59. UKS Rokicie Szczytniki - LKS Victoria Nidek II 11:3 |
|||||||
1 | A | ZALEWSKI Krzysztof | W | WOLANIN Piotr | 3:2 (11:7, 9:11, 8:11, 11:3, 11:8) | ||
6 | B |
ZALEWSKI Krzysztof PARTYKA Ryszard |
X |
WOLANIN Piotr MUCHA Daniel |
3:0 (11:9, 11:4, 13:11) | ||
7 | A | ZALEWSKI Krzysztof | X | KRUPA Cezary | 2:3 (11:9, 7:11, 11:7, 7:11, 8:11) | ||
11 | A | ZALEWSKI Krzysztof | Y | WĄS Bartłomiej | 3:0 (12:10, 11:7, 11:8) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 11:00 ⇨ 2024-01-20 13:30 65. LKS Kłos Olkusz - UKS Rokicie Szczytniki 8:6 |
|||||||
2 | B | TOMSIA Sławomir | X | ZALEWSKI Krzysztof | 2:3 (11:8, 11:7, 8:11, 8:11, 8:11) | ||
6 | B |
MORA Szymon DRZYZGA Adam |
X |
ZALEWSKI Krzysztof PARTYKA Ryszard |
3:0 (11:9, 11:8, 12:10) | ||
7 | A | SKOTNICZNY Rafał | X | ZALEWSKI Krzysztof | 3:2 (9:11, 11:3, 11:7, 10:12, 11:5) | ||
14 | D | DRZYZGA Adam | X | ZALEWSKI Krzysztof | 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) | ||
4Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 18:00 84. UKS Rokicie Szczytniki - SSL Wielmożanka Wielmoża 10:4 |
|||||||
1 | A | ZALEWSKI Krzysztof | W | PĘCZEK Mateusz | 2:3 (11:5, 10:12, 11:8, 8:11, 9:11) | ||
5 | A |
ZALEWSKI Krzysztof PARTYKA Ryszard |
W |
ZĘBALA Mateusz ZĘBALA Paweł |
2:3 (11:5, 11:6, 9:11, 6:11, 8:11) | ||
7 | A | ZALEWSKI Krzysztof | X | ZĘBALA Mateusz | 1:3 (11:7, 7:11, 5:11, 7:11) | ||
11 | A | ZALEWSKI Krzysztof | Y | PIESZCZEK Włodzimierz | 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) |