Cezary Romanowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1961
Przynależność klubowa: LKS „Wisła” Rząska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 11:00 ⇨ 2018-09-29 18:00
2. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - LKS „Wisła” Rząska I 0:14
3   C MARZEC Stefan Y ROMANOWSKI Cezary 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
6   B SASIŃSKI Tomasz
MARZEC Stefan
X ROMANOWSKI Cezary
BUŁA Dominik
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇑
9   D SASIŃSKI Tomasz Y ROMANOWSKI Cezary 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇑
11   A RADZISZEWSKI Radosław Y ROMANOWSKI Cezary 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 12:00 ⇨ 2018-10-04 18:00
11. LKS „Wisła” Rząska I - TKKF Dobczyce 9:5
2   B ROMANOWSKI Cezary X NOWAK Jakub 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:7) ⇑
6   B ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
2:3 (11:7, 9:11, 4:11, 11:9, 7:11) ⇓
8   B ROMANOWSKI Cezary W ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:2 (11:8, 11:9, 7:11, 9:11, 12:10) ⇑
13   B ROMANOWSKI Cezary Z ZLEZARCZYK Rafał 1:3 (12:10, 8:11, 10:12, 8:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 16:00
15. UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska I 0:14
3   C JAKUBCZYK Katarzyna Y ROMANOWSKI Cezary 0:3 (4:11, 10:12, 7:11) ⇑
9   D FILIPEK Angelika Y ROMANOWSKI Cezary 0:3 (9:11, 4:11, 6:11) ⇑
11   A SKOWRONEK Anna Y ROMANOWSKI Cezary 0:3 (7:11, 2:11, 8:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 12:00
22. LKS „Wisła” Rząska I - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 5:9
6   B ROMANOWSKI Cezary
KORCZEK Łukasz
X JEDYNAK Damian
SZELEST Jacek
3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 12:10, 11:7) ⇑
12   C ROMANOWSKI Cezary W DĄBROWSKI Damian 2:3 (4:11, 11:9, 11:7, 12:14, 1:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2018 ADAMSKI Łukasz 1989
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
218 BIESAGA Marek 1964
534 BISZCZAD Adrianna 1995
535 BISZCZAD Bartosz 1992
938 BIZOŃ Stefan 1968
1210 BOCZOŃ Mateusz 1997
2392 BUCH Marcin 1969
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
1920 CNOTA Jakub 2002
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
79 DAŃDA Krzysztof 1969
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
625 DROZD Paweł 1979
522 DZIADEK Konrad 1992
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
1626 FILIPEK Angelika 2007
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
713 GARB Aleksandra 2001
62 GAWLIK Paweł 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
579 GRADKOWSKI Paweł 1988
125 GRAJNY Piotr 1968
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
975 JEDYNAK Damian 1989
2030 JURCZYK Marek 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
2001 KALICIAK Dariusz 1974
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
1131 KEMPA Robert 1976
545 KĘSEK Damian 1995
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
1895 KMITA Kamil 2004
1415 KNAGA Łukasz 2003
697 KOCHMAŃSKI Marek 1983
979 KOLASA Szymon 2003
1275 KOPACKI Paweł 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
60 KRASNY Michał 1995
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
568 KRZYK Bartosz 1991
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
2000 KUC Leszek 1970
621 KUCHARSKI Bartosz 1997
653 KULIŚ Mateusz 1995
536 KURDZIEL Stanisław 1956
639 KUREK Jacek 1968
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
635 KWEK Aleksander 1970
128 LENART Marek 1992
2002 LUHA Peter 1989
1670 ŁEBEK Alicja 1999
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1896 MIĘKINA Hubert 2005
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
891 MISZCZYK Łukasz 1993
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
157 MRYC Henryk 1937
890 MYSTEK Rafał 2001
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1007 PALUSZKIEWICZ Krystian 1995
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
1899 PASZEK Hubert 2004
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
909 PEREK Nikodem 2000
1833 PEREK Robert 1973
695 PETKA Krzysztof 1999
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
78 PORĄBKA Dariusz 1968
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
1214 RADWAN Mikołaj 2001
149 RADWAN Radosław 1985
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
1777 ROJEK Mateusz 1993
634 ROSIEK Kamil 1998
241 ROSIEK Michał 1996
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
1848 SIEDLECZKA Szymon 2004
561 SITARZ Krzysztof 1985
129 SKOWRON Daniel 1995
2577 SKOWRONEK Anna 2005
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
46 STACH Paweł 1978
161 STACH Sebastian 1997
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1569 SYRDA Zuzanna 2006
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
2496 TKACZYK Marcin 1988
911 TRANTER Oskar 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
956 WÓJCIK Albert 1947
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
1408 ZAJĄC Anna 2002
854 ZAJĄC Grzegorz 1993
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994