Dominik Zakrzyński
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1999
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 11:00
1. „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 0:14
2   B KUĆ Grzegorz X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (8:11, 2:11, 8:11) ⇑
6   B KUĆ Grzegorz
CZERNUKHIN Jewhen
X DUDZIAK Damian
ZAKRZYŃSKI Dominik
0:3 (7:11, 9:11, 11:13) ⇑
7   A RESZKA Jakub X ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (11:13, 12:10, 11:7, 6:11, 7:11) ⇑
14   D CZERNUKHIN Jewhen X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 16:00
7. UKS „Zarabie” Myślenice - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3
2   B ZAKRZYŃSKI Dominik X NOWAK Marcin 2:3 (7:11, 11:6, 6:11, 11:3, 8:11) ⇓
6   B DUDZIAK Damian
ZAKRZYŃSKI Dominik
X URBAN Mariusz
GAŁUSZKA Mateusz
3:0 (11:9, 11:6, 11:5) ⇑
8   B ZAKRZYŃSKI Dominik W URBAN Mariusz 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇑
13   B ZAKRZYŃSKI Dominik Z GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-19 20:30
13. KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 6:8
2   B MOREK Radosław X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) ⇑
6   B MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
X ZAKRZYŃSKI Dominik
NALEPA Maciej
3:1 (6:11, 12:10, 11:8, 11:9) ⇓
7   A PIEGZA Adrian X ZAKRZYŃSKI Dominik 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:9) ⇓
14   D PIETRZAK Agnieszka X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 16:00 ⇨ 2018-10-25 20:00
19. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków III 10:4
2   B ZAKRZYŃSKI Dominik X JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:4, 9:11, 9:11, 11:6, 11:7) ⇑
5   A DUDZIAK Damian
ZAKRZYŃSKI Dominik
W OLCZAK Mariusz
CHUDZICKI Maksym
2:3 (11:7, 11:13, 11:7, 11:13, 6:11) ⇓
8   B ZAKRZYŃSKI Dominik W CHUDZICKI Maksym 2:3 (7:11, 11:2, 11:6, 10:12, 10:12) ⇓
13   B ZAKRZYŃSKI Dominik Z OLCZAK Mariusz 3:2 (18:16, 12:10, 18:20, 14:16, 13:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 11:00
25. UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice 4:10
2   B ROZUM Dawid X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (9:11, 3:11, 8:11) ⇑
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X DUDZIAK Damian
ZAKRZYŃSKI Dominik
0:3 (8:11, 5:11, 4:11) ⇑
7   A DOMITER Julia X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇑
14   D MENSFELD Natalia X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
705 ADAMCZYK Michał 1995
602 ADAMUS Sebastian 1999
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
878 ARENDARSKI Michał 1992
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
932 BAŁYS Ryszard 1968
373 BAŃBOR Andrzej 1969
444 BIEŃCZYCKI Jakub 2003
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
535 BISZCZAD Bartosz 1992
813 BLAT Piotr 1967
351 BOBER Damian 1987
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1413 BODNAR Michał 2003
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
1838 BRUZDA Rafał 1974
518 BUJAK Piotr 1960
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
192 CHODACKI Marcin 1976
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
2241 CZERNIK Mateusz 1989
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
976 CZOPEK Filip 2000
1381 DOMITER Julia 2004
1436 DRABEK Kazimierz 1945
1155 FIREK Ryszard 1969
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
651 GONET Maciej 1975
768 GONET Szymon 1999
908 GÓRECKI Wojciech 2002
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
83 IWASZKO Dominik 1997
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
541 JANIK Angelika 2000
808 JANIK Tomasz 1979
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
348 JASIELSKI Marek 1968
873 JEWECZKO Mieczysław 1961
100 KACHEL Mateusz 1996
245 KAIM Adrian 1997
613 KAJNIAK Kamila 1986
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
954 KASPRZYK Piotr 1988
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
82 KISZKA Łukasz 1989
563 KLOCEK Mariusz 1996
1415 KNAGA Łukasz 2003
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
1029 KOPCZYK Hubert 1998
889 KORCZAK Damian 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
1925 KOWAL Damian 1999
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
568 KRZYK Bartosz 1991
588 KUBIC Marcin 1996
1671 KUĆ Grzegorz 2004
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
635 KWEK Aleksander 1970
657 LECHOWICZ Dominik 1997
1197 LELEK Paweł 1973
559 LIPKA Konrad 1994
876 LUTY Przemysław 1996
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1034 MADZULA Paweł 1976
151 MAGULSKI Damian 1997
1298 MARCHEWKA Artur 1976
618 MAROSZEK Patryk 1992
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
1502 MENSFELD Natalia 2004
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
891 MISZCZYK Łukasz 1993
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
157 MRYC Henryk 1937
890 MYSTEK Rafał 2001
1761 NEUMANN Jacek 1965
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
322 NOWACKA Dorota 1966
496 NOWAK Marcin 1984
929 NYCZ Bartosz 1999
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
607 OJCZYK Jakub 1999
2296 OLCZAK Mariusz 1996
776 ORŁOŚ Szymon 1991
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
935 PALOWSKI Ryszard 1960
1007 PALUSZKIEWICZ Krystian 1995
1180 PANUŚ Jacek 2002
884 PAPIEŻ Filip 2001
601 PASIECZNY Jan 1967
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
909 PEREK Nikodem 2000
495 PETKA Michał 1995
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
951 PIETRZYK Marcin 1990
608 PIÓRECKI Piotr 1999
139 PNIACZEK Dominik 1999
784 PORADZISZ Michał 1994
78 PORĄBKA Dariusz 1968
926 POTOCKI Adam 1975
452 PUU Aarne 1948
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1311 RESZKA Jakub 2002
586 ROJKOWSKI Jerzy 1981
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
634 ROSIEK Kamil 1998
344 ROZUM Dawid 1998
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
862 SARNA Ryszard 1962
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1944 SEROKA Szymon 2001
1604 SĘK Rafał 1977
561 SITARZ Krzysztof 1985
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
84 SŁOMKA Dominik 1997
931 SMOLIK Czesław 1945
2202 SPOREK Szymon 2004
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
17 STRZAŁKA Marek 1969
1760 SUŁKOWSKI Karol 1985
98 SURMA Krzysztof 1981
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
376 TABOR Marcin 1981
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
893 TRULKA Zbigniew 1998
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
224 WALICZEK Wojciech 1988
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
778 WOŹNY Dariusz 1986
1283 WÓJCIK Jan 1959
940 WRZESZCZ Leon 1941
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
217 ZGUD Stanisław 1968
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996