Jakub Szlachetka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1993
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
534 BISZCZAD Adrianna 1995
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1272 BOLEK Łukasz 1997
1635 BOROŃ Sławomir 1962
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
79 DAŃDA Krzysztof 1969
210 DUDZIAK Damian 1995
1790 DŹWIG Andrzej 1986
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
287 GAIK Krystian 1997
573 GĘDŁEK Władysław 1946
633 GŁĄB Damian 1989
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
651 GONET Maciej 1975
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2117 KACHEL Piotr 1965
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1925 KOWAL Damian 1999
600 KOZIOŁ Sandra 2000
568 KRZYK Bartosz 1991
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
1802 KUDŁA Paweł 1985
653 KULIŚ Mateusz 1995
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1819 KUTEK Edyta 2003
153 KUTYŁA Dawid 1991
128 LENART Marek 1992
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
769 MOREK Radosław 2000
1016 NAJMAN Michał 1990
1832 NOWICKI Marek 1975
809 OSIKA Janusz 1988
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
1833 PEREK Robert 1973
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
179 RZEPECKI Sylwester 1988
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
561 SITARZ Krzysztof 1985
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1241 SZELEST Jacek 1981
121 SZLAMKA Andrzej 1966
575 SZOTT Krzysztof 1954
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
330 WARMUZ Kamil 1989
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
214 WOLNICKI Marcin 1994
1283 WÓJCIK Jan 1959
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
1060 ZAJĄC Jacek 2000
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
80 ZIMNICKI Tomasz 1995