Piotr Bujak
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1960-04-03
Przynależność klubowa: MKS KSOS Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-23 13:00
4. MKS KSOS Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków V 1:13
4   D BUJAK Piotr Z KOPACKI Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇓
5   A BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
W ŁUKASIK Sławomir
WOLAŃCZYK Paweł
2:3 (11:7, 1:11, 11:9, 7:11, 3:11) ⇓
9   D BUJAK Piotr Y ŁUKASIK Sławomir 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇑
14   D BUJAK Piotr X KUSIAK Franciszek 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-29 18:00
12. PKS „Porta” Kraków I - MKS KSOS Kraków III 14:0
1   A KUTYŁA Dawid W BUJAK Piotr 3:2 (8:11, 11:4, 11:2, 9:11, 11:6) ⇓
5   A KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
W BUJAK Piotr
PIEPRZYK Szymon
3:1 (11:5, 8:11, 11:8, 11:4) ⇓
8   B MAŚLONG Mirosław W BUJAK Piotr 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇓
12   C NOWICKI Marek W BUJAK Piotr 3:0 (11:2, 11:2, 11:2) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 13:00 ⇨ 2017-10-18 18:00
17. MKS KSOS Kraków III - UKS „Rokicie” Szczytniki 7:7
4   D BUJAK Piotr Z GAJ Milena 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇑
6   B BUJAK Piotr
CHOLEWA Wacław
X KLIMCZAK Marek
GARYCKI Adrian
1:3 (11:8, 3:11, 3:11, 4:11) ⇓
9   D BUJAK Piotr Y GARYCKI Adrian 1:3 (4:11, 11:4, 8:11, 9:11) ⇓
14   D BUJAK Piotr X MALARCZYK Martyna 2:3 (11:7, 11:9, 7:11, 9:11, 5:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-22 17:00
27. LKS „Polonia” Wilczkowice - MKS KSOS Kraków III 10:4
4   D JEDYNAK Damian Z BUJAK Piotr 3:1 (11:4, 11:5, 8:11, 11:4) ⇓
6   B ŚLAZYK Paweł
ZIELIŃSKI Andrzej
X BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
0:3 (4:11, 6:11, 5:11) ⇑
10   C ŚLAZYK Paweł Z BUJAK Piotr 3:1 (11:6, 4:11, 13:11, 11:4) ⇓
13   B DUDA Patryk Z BUJAK Piotr 0:3 (9:11, 10:12, 4:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 13:00
30. MKS KSOS Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14
3   C BUJAK Piotr Y NAŁÓDKA Dariusz 1:3 (20:22, 11:8, 5:11, 4:11) ⇓
5   A BUJAK Piotr
CHOLEWA Wacław
W STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
0:3 (9:11, 3:11, 6:11) ⇓
10   C BUJAK Piotr Z STANISZEWSKI Krzysztof 0:3 (3:11, 12:14, 4:11) ⇓
12   C BUJAK Piotr W BOCHENEK Dariusz 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 11:00
42. PKS „Porta” Kraków II - MKS KSOS Kraków III 14:0
6   B KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
X BUJAK Piotr
WALCZAK Wojciech
3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇓
13   B KRAWCZYK Kacper Z BUJAK Piotr 3:2 (11:9, 0:11, 11:9, 7:11, 11:5) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-25 13:00
43. MKS KSOS Kraków III - KS „Górnik” Wieliczka II 3:11
4   D BUJAK Piotr Z PUCZEK Robert 3:2 (11:1, 11:6, 7:11, 11:13, 11:7) ⇑
6   B BUJAK Piotr
PIEPRZYK Szymon
X GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
0:3 (11:13, 11:13, 7:11) ⇓
9   D BUJAK Piotr Y BUCH Marcin 0:3 (10:12, 6:11, 12:14) ⇓
14   D BUJAK Piotr X GĘDŁEK Władysław 3:1 (13:15, 11:9, 11:6, 11:9) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-02 13:00
56. MKS KSOS Kraków III - LKS „Wisła” Rząska 0:14
1   A BUJAK Piotr W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) ⇓
6   B BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
X ROMANOWSKI Cezary
NOWAK Artur
1:3 (4:11, 7:11, 11:7, 9:11) ⇓
7   A BUJAK Piotr X ROMANOWSKI Cezary 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇓
11   A BUJAK Piotr Y NOWAK Artur 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-16 13:00
69. MKS KSOS Kraków III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14
3   C BUJAK Piotr Y TURECKI Kacper 1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 5:11) ⇓
5   A BUJAK Piotr
CHOLEWA Wacław
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
0:3 (9:11, 2:11, 2:11) ⇓
10   C BUJAK Piotr Z WCISŁO Konrad 0:3 (16:18, 9:11, 9:11) ⇓
12   C BUJAK Piotr W CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 7:11, 3:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 11:00
73. TKS „Opoka” Trzebinia II - MKS KSOS Kraków III 11:3
6   B WÓJCIK Jan
KURDZIEL Mikołaj
X BUJAK Piotr
WALCZAK Wojciech
3:1 (11:7, 11:7, 11:13, 11:5) ⇓
11   A WIELGOSZ Mirosław Y BUJAK Piotr 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-09 18:00 ⇨ 2018-01-20 13:00
58. „Siemacha” Kraków II - MKS KSOS Kraków III 10:4
3   C KUĆ Grzegorz Y BUJAK Piotr 3:2 (11:6, 6:11, 11:9, 8:11, 11:8) ⇓
5   A WOJAS Bartłomiej
GALA Dawid
W BUJAK Piotr
PIEPRZYK Szymon
3:1 (11:3, 11:5, 11:13, 11:6) ⇓
9   D PIOTROWSKI Wiktor Y BUJAK Piotr 1:3 (4:11, 11:4, 3:11, 2:11) ⇑
11   A WOJAS Bartłomiej Y BUJAK Piotr 3:1 (11:3, 8:11, 14:12, 15:13) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-20 13:00 ⇨ 2018-01-27 13:00
82. MKS KSOS Kraków III - „Q Team” Kraków 0:14
4   D BUJAK Piotr Z WALA Tomasz 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) ⇓
6   B BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
X WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
1:3 (13:11, 2:11, 7:11, 9:11) ⇓
9   D BUJAK Piotr Y BIESAGA Marek 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 6:11) ⇓
14   D BUJAK Piotr X WOJTOŃ Przemysław 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-28 11:00
88. UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS KSOS Kraków III 12:2
3   C TALAGA Samuel Y BUJAK Piotr 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) ⇓
5   A ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
W BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
3:0 (11:8, 11:7, 11:4) ⇓
9   D ŻĄDŁO Piotr Y BUJAK Piotr 1:3 (7:11, 11:6, 9:11, 8:11) ⇑
11   A STALMACH Zbigniew Y BUJAK Piotr 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 9:11) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-03 13:00
116. MKS KSOS Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 1:13
3   C BUJAK Piotr Y KALICIAK Dariusz 2:3 (11:8, 4:11, 12:10, 4:11, 9:11) ⇓
6   B BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
X KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
0:3 (5:11, 7:11, 9:11) ⇓
10   C BUJAK Piotr Z KMIEĆ Paweł 2:3 (12:10, 11:6, 8:11, 9:11, 9:11) ⇓
12   C BUJAK Piotr W PEREK Robert 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-10 13:00
119. MKS KSOS Kraków III - TKS „Opoka” Trzebinia II 0:14
3   C BUJAK Piotr Y TOMSIA Sławomir 1:3 (11:6, 14:16, 7:11, 9:11) ⇓
5   A BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
W ZAJĘCKI Paweł
KURDZIEL Mikołaj
1:3 (12:10, 9:11, 9:11, 11:13) ⇓
10   C BUJAK Piotr Z KURDZIEL Mikołaj 0:3 (6:11, 7:11, 10:12) ⇓
12   C BUJAK Piotr W ZAJĘCKI Paweł 2:3 (7:11, 8:11, 11:7, 11:5, 12:14) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-17 13:00
124. MKS KSOS Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice III 3:11
3   C BUJAK Piotr Y ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:3, 11:6, 12:10) ⇑
6   B BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
X BEŁZA Janusz
ŻĄDŁO Piotr
1:3 (8:11, 12:10, 8:11, 9:11) ⇓
10   C BUJAK Piotr Z TALAGA Samuel 1:3 (12:10, 9:11, 9:11, 4:11) ⇓
12   C BUJAK Piotr W BEŁZA Janusz 3:1 (10:12, 11:8, 11:4, 11:2) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2018-04-22 11:00
128. KS „Górnik” Wieliczka II - MKS KSOS Kraków III 11:3
3   C GĘDŁEK Władysław Y BUJAK Piotr 2:3 (3:11, 11:9, 11:6, 6:11, 5:11) ⇑
6   B GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
X BUJAK Piotr
PIEPRZYK Szymon
3:0 (11:5, 11:7, 11:8) ⇓
9   D PUCZEK Robert Y BUJAK Piotr 1:3 (9:11, 6:11, 11:7, 6:11) ⇑
11   A SZOTT Krzysztof Y BUJAK Piotr 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-24 13:00 ⇨ 2018-05-12 13:00
114. MKS KSOS Kraków III - „Siemacha” Kraków II 1:13
4   D BUJAK Piotr Z CZERNUKHIN Jewhen 0:3 (7:11, 10:12, 8:11) ⇓
6   B BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
X GALA Bartłomiej
GALA Dawid
0:3 (6:11, 3:11, 2:11) ⇓
9   D BUJAK Piotr Y GALA Dawid 1:3 (6:11, 4:11, 11:9, 5:11) ⇓
14   D BUJAK Piotr X GALA Bartłomiej 0:3 (4:11, 4:11, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1335 BEŁZA Janusz 1964
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
2065 CADER Sebastian 2001
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
79 DAŃDA Krzysztof 1969
2246 DUDA Patryk 1978
522 DZIADEK Konrad 1992
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
1625 GAJ Milena 2008
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
62 GAWLIK Paweł 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
197 GLAZER Rafał 1987
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
651 GONET Maciej 1975
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
541 JANIK Angelika 2000
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
414 KAPIK Krzysztof 1999
545 KĘSEK Damian 1995
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
959 KNAPCZYK Józef 1962
697 KOCHMAŃSKI Marek 1983
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
1275 KOPACKI Paweł 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
413 KRZYSIEK Paulina 1996
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
639 KUREK Jacek 1968
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
635 KWEK Aleksander 1970
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
157 MRYC Henryk 1937
890 MYSTEK Rafał 2001
1016 NAJMAN Michał 1990
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
2083 NOWAK Artur 1987
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
122 PALMOWSKI Lech 1982
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
1833 PEREK Robert 1973
695 PETKA Krzysztof 1999
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
78 PORĄBKA Dariusz 1968
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
179 RZEPECKI Sylwester 1988
1604 SĘK Rafał 1977
1971 SIERANT Piotr 1991
561 SITARZ Krzysztof 1985
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1384 STASIOWSKA Julia 2002
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003