Numer zawodnika: | 514 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1998 |
Przynależność klubowa: | KS „Podwawelski” Kraków |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 30198 |
Numer licencji okres.: | 2921 |
Data wydania: | 28.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 11:00 11. Podwawelski Kraków III - LKS Victoria Nidek II 9:5 |
|||||||
4 | D | OSTANEK Michał | Z | MUCHA Daniel | 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) | ||
5 | A |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
W |
WOLANIN Piotr WĄS Bartłomiej |
3:1 (12:14, 13:11, 12:10, 12:10) | ||
9 | D | OSTANEK Michał | Y | WĄS Bartłomiej | 3:2 (11:7, 6:11, 8:11, 11:5, 11:3) | ||
14 | D | OSTANEK Michał | X | FILEK Maciej | 3:0 (11:5, 11:5, 13:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-10-07 16:00 5. UKS Rokicie Szczytniki - Podwawelski Kraków III 8:6 |
|||||||
1 | A | ZALEWSKI Krzysztof | W | OSTANEK Michał | 0:3 (14:16, 6:11, 5:11) | ||
6 | B |
ZALEWSKI Krzysztof PARTYKA Ryszard |
X |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
3:0 (13:11, 11:8, 11:5) | ||
8 | B | SYKTUS Jan | W | OSTANEK Michał | 1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 7:11) | ||
12 | C | YAKUBOW Oleksandr | W | OSTANEK Michał | 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00 18. LKS Kłos Olkusz - Podwawelski Kraków III 6:8 |
|||||||
1 | A | TRZECIAK Jacek | W | OSTANEK Michał | 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 4:11) | ||
5 | A |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
W |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 11:7) | ||
8 | B | ŁASKAWIEC Jakub | W | OSTANEK Michał | 0:3 (5:11, 10:12, 3:11) | ||
12 | C | SKOTNICZNY Rafał | W | OSTANEK Michał | 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 11:00 24. Podwawelski Kraków III - KTS Victoria Spytkowice 7:7 |
|||||||
4 | D | OSTANEK Michał | Z | GRONDALCZYK Adrian | 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) | ||
6 | B |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
X |
MAMOŃ Wojciech PIETRAŃCZYK Jakub |
2:3 (9:11, 12:10, 11:6, 5:11, 4:11) | ||
9 | D | OSTANEK Michał | Y | MAMOŃ Wojciech | 3:1 (11:1, 5:11, 11:3, 11:4) | ||
14 | D | OSTANEK Michał | X | CHOJNA Dawid | 3:2 (9:11, 11:6, 7:11, 12:10, 11:3) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00 ⇨ 2023-10-26 21:00 30. Podwawelski Kraków III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 13:1 |
|||||||
2 | B | OSTANEK Michał | X | PIĄSTKA Michał | 3:1 (13:11, 12:10, 9:11, 11:4) | ||
6 | B |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
X |
KUREK Jacek BRUZDA Rafał |
3:0 (11:5, 11:7, 11:8) | ||
8 | B | OSTANEK Michał | W | BRUZDA Rafał | 3:1 (4:11, 11:8, 11:5, 11:9) | ||
13 | B | OSTANEK Michał | Z | WOJDYŁA Dominik | 3:2 (11:4, 8:11, 11:5, 9:11, 11:9) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-08 17:30 35. MKS Centrum Kraków II - Podwawelski Kraków III 7:7 |
|||||||
4 | D | PACYNA Dariusz | Z | OSTANEK Michał | 0:3 (3:11, 12:14, 8:11) | ||
6 | B |
PACYNA Dariusz PASIECZNY Jan |
X |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
0:3 (10:12, 9:11, 8:11) | ||
10 | C | SZEWCZYK Hubert | Z | OSTANEK Michał | 1:3 (5:11, 11:5, 8:11, 9:11) | ||
13 | B | PASIECZNY Jan | Z | OSTANEK Michał | 3:2 (11:9, 11:6, 6:11, 3:11, 11:6) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-17 11:00 50. Podwawelski Kraków III - MKS Skawa Wadowice II 9:5 |
|||||||
2 | B | OSTANEK Michał | X | GOŁDA Gabriel | 3:2 (11:3, 11:7, 6:11, 13:15, 11:7) | ||
5 | A |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
W |
RUPA Robert JOŃCZYK Bartłomiej |
3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:9) | ||
8 | B | OSTANEK Michał | W | JOŃCZYK Bartłomiej | 3:2 (9:11, 8:11, 11:8, 11:6, 11:5) | ||
13 | B | OSTANEK Michał | Z | KSIĄŻEK Maksymilian | 3:2 (11:9, 12:10, 7:11, 10:12, 11:2) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 ⇨ 2024-01-06 11:00 43. UKS Zarabie Myślenice II - Podwawelski Kraków III 8:6 |
|||||||
1 | A | DŹWIG Andrzej | W | OSTANEK Michał | 1:3 (9:11, 13:11, 4:11, 10:12) | ||
5 | A |
SKRZYPEK Grzegorz DŹWIG Andrzej |
W |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
3:2 (8:11, 13:11, 9:11, 11:1, 15:13) | ||
8 | B | NALEPA Maciej | W | OSTANEK Michał | 2:3 (11:4, 8:11, 11:9, 2:11, 2:11) | ||
12 | C | SKRZYPEK Grzegorz | W | OSTANEK Michał | 2:3 (3:11, 11:9, 8:11, 11:9, 9:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 11:00 ⇨ 2024-01-07 11:00 41. Podwawelski Kraków III - AZS Politechnika Kraków 6:8 |
|||||||
4 | D | OSTANEK Michał | Z | PIRÓG Paweł | 3:1 (13:15, 11:9, 11:9, 11:7) | ||
6 | B |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
X |
PIRÓG Paweł ŚLIWIŃSKI Karol |
3:0 (11:8, 11:7, 11:9) | ||
9 | D | OSTANEK Michał | Y | PAJORSKI Mateusz | 3:2 (6:11, 11:9, 7:11, 11:8, 11:6) | ||
14 | D | OSTANEK Michał | X | ŚLIWIŃSKI Karol | 2:3 (11:5, 10:12, 11:8, 8:11, 9:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-18 19:00 57. LKS Polonia Wilczkowice - Podwawelski Kraków III 8:6 |
|||||||
1 | A | BODZIONY Mateusz | W | OSTANEK Michał | 0:3 (9:11, 3:11, 10:12) | ||
5 | A |
SZELEST Jacek BODZIONY Mateusz |
W |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 2:11) | ||
8 | B | PIASKOWSKI Piotr | W | OSTANEK Michał | 3:2 (9:11, 11:5, 8:11, 11:5, 11:3) | ||
12 | C | DĄBROWSKI Damian | W | OSTANEK Michał | 3:2 (8:11, 11:6, 7:11, 12:10, 11:9) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-28 11:00 ⇨ 2024-01-24 19:00 64. Podwawelski Kraków III - SSL Wielmożanka Wielmoża 8:6 |
|||||||
4 | D | OSTANEK Michał | Z | FERDEK Marek | 3:0 (11:2, 11:5, 13:11) | ||
5 | A |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
W |
FERDEK Marek PĘCZEK Mateusz |
3:0 (12:10, 11:6, 11:6) | ||
9 | D | OSTANEK Michał | Y | ZĘBALA Mateusz | 2:3 (11:13, 5:11, 11:8, 12:10, 9:11) | ||
14 | D | OSTANEK Michał | X | ZĘBALA Paweł | 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) | ||
4Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-01 18:00 ⇨ 2024-03-09 09:30 68. MKS Skawa Wadowice II - Podwawelski Kraków III 4:10 |
|||||||
2 | B | JOŃCZYK Bartłomiej | X | OSTANEK Michał | 0:3 (5:11, 5:11, 10:12) | ||
6 | B |
PIEKARCZYK Zuzanna JOŃCZYK Bartłomiej |
X |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
1:3 (12:10, 8:11, 9:11, 9:11) | ||
7 | A | PIEKARCZYK Zuzanna | X | OSTANEK Michał | 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:8) | ||
14 | D | RUPA Robert | X | OSTANEK Michał | 0:3 (3:11, 11:13, 9:11) |