Michał Ostanek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
188 BIL Maksymilian 1998
813 BLAT Piotr 1967
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
281 BORKOWSKI Marek 1960
211 BUJAK Michał 1997
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
297 CESACZ Piotr 1974
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
597 CHMIELAK Piotr 1999
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
226 CHYC Tomasz 1993
824 CYRNEK Piotr 1995
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
134 DUNAT Grzegorz 1992
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
1051 DZIUKIEWICZ Kamil 1983
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
242 FIRA Damian 1988
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
2 FLOREK Arkadiusz 1993
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
713 GARB Aleksandra 2001
864 GOLONKA Albert 1976
125 GRAJNY Piotr 1968
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
812 IWANIUCH Rafał 1987
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
832 JURCZAK Michał 1989
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1428 KLAG Tomasz 1980
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
176 KLIMCZAK Marek 1965
1966 KLOCEK Kamil 1999
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
959 KNAPCZYK Józef 1962
2086 KOCIUBA Filip 1998
1888 KOLEKTA Jarosław 1968
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
60 KRASNY Michał 1995
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
520 KUBÓW Janusz 1983
653 KULIŚ Mateusz 1995
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
2405 KUZMENKO Hrihorii 1993
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1285 KWATER Dominik 1977
127 LENART Kazimierz 1952
128 LENART Marek 1992
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
770 ŁOWAS Marcin 1992
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
157 MRYC Henryk 1937
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
928 NOWORYTA Anna 1981
929 NYCZ Bartosz 1999
45 OBROCHTA Paweł 1981
2201 OLBRYCHT Michał 2004
312 PACH Łukasz 1991
291 PAJĄK Hubert 1996
243 PALACZ Grzegorz 1982
829 PELCZAR Dawid 1998
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
372 PIS Marcin 1996
139 PNIACZEK Dominik 1999
627 POJNAR Marcin 1991
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
253 RAPUTA Tomasz 1980
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1984 RYBAK Mykhailo 1991
862 SARNA Ryszard 1962
1944 SEROKA Szymon 2001
129 SKOWRON Daniel 1995
3 SMUGA Mariusz 1994
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
788 SOWIŃSKI Ziemowit 1977
46 STACH Paweł 1978
1965 STĄPOR Rafał 1999
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
302 SZMYD Maciej 1976
1379 SZYMURA Wiktoria 2000
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
663 TUREK Tomasz 1988
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
957 WCISŁO Tomasz 1993
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
264 ZACHARA Józef 1988
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
1228 ZIÓŁKO Albert 1999
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1063 ŻYDEK Sławomir 1977