Jarosław Szewczyk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1979
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 11:00
24. UKS „Płomień” Limanowa II - „Siemacha” Kraków 3:11
4   D SZEWCZYK Jarosław Z GŁĄB Damian 0:3 (2:11, 4:11, 2:11) ⇓
5   A SZEWCZYK Jarosław
BĄCIO Konrad
W GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
0:3 (6:11, 3:11, 10:12) ⇓
9   D SZEWCZYK Jarosław Y KUĆ Grzegorz 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:4) ⇑
14   D SZEWCZYK Jarosław X WOJAS Bartłomiej 2:3 (12:10, 11:7, 10:12, 5:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2050 ANTAS Gabriel 2002
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
336 CEWKA Piotr 1990
189 CHOLEWA Dariusz 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
398 CHYL Kinga 1999
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
672 DUDEK Adam 1948
1633 DZIEDZIC Marta 1969
2022 FARON Antoni 2002
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
728 GAJEWSKI Dominik 1987
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
481 GRUCA Marek 1978
1714 GUZIK Paweł 1986
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
688 HOCHÓŁ Karol 1996
1179 HOLECZKO Oskar 1998
12 JANIK Bartosz 1988
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
348 JASIELSKI Marek 1968
337 JASIŃSKI Piotr 1986
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1135 KANIA Jan 1952
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1934 KULCZYK Rafał 1981
744 KUPIEC Dariusz 1982
113 KURNYTA Mariusz 1989
190 LECH Sylwester 1998
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
484 MIELUCH Marek 1994
707 MIREK Damian 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
475 NATANEK Franciszek 1958
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
596 OPIŁO Arkadiusz 1996
5 OPIOŁA Tomasz 1954
1990 OPOKA Krzysztof 1993
59 OPYD Artur 1996
884 PAPIEŻ Filip 2001
441 PARA Maciej 1976
917 PARAIS Leszek 1969
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1020 PIECHNIK Dawid 2001
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1715 ROJEK Jakub 1985
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
488 SIEDLARZ Artur 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1221 SOPATA Jan 1999
958 STANISZ Wojciech 1969
401 STELMACH Jarosław 1991
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1669 SZAREK Marcin 1986
302 SZMYD Maciej 1976
439 SZUBRYT Tomasz 1974
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
491 ŚWIĘS Przemysław 1980
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
114 WOJTAS Tomasz 1983
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
479 WRONA Marian 1958
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990