Adrian Grondalczyk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1992
Przynależność klubowa: KTS „Victoria” Spytkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-17 18:00 ⇨ 2019-09-27 18:00
63. KTS „Victoria” Spytkowice I - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2
4   D GRONDALCZYK Adrian Z BOBAK Jacek 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇑
5   A CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
W BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
2:3 (11:8, 11:13, 11:8, 8:11, 9:11) ⇓
9   D GRONDALCZYK Adrian Y BOBAK Piotr 3:0 (11:1, 11:7, 11:6) ⇑
14   D GRONDALCZYK Adrian X KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00
12. KTS „Victoria” Spytkowice I - LKS „Polonia” Wilczkowice II 6:8
1   A GRONDALCZYK Adrian W PIASKOWSKI Piotr 2:3 (11:9, 13:11, 9:11, 7:11, 9:11) ⇓
5   A CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
W SZELEST Jacek
BODZIONY Mateusz
3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:9) ⇑
7   A GRONDALCZYK Adrian X NOWICKI Marek 0:3 (4:11, 10:12, 10:12) ⇓
11   A GRONDALCZYK Adrian Y BODZIONY Mateusz 2:3 (14:12, 9:11, 11:4, 6:11, 10:12) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 15:00 ⇨ 2019-10-06 11:00
6. KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I 5:9
3   C CHODACKI Marcin Y GRONDALCZYK Adrian 3:1 (11:7, 11:1, 9:11, 11:9) ⇓
5   A OPYD Artur
SZCZEBAK Jerzy
W CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 9:11) ⇑
9   D LELEK Paweł Y GRONDALCZYK Adrian 2:3 (8:11, 11:8, 11:4, 6:11, 9:11) ⇑
11   A KUSIAK Franciszek Y GRONDALCZYK Adrian 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-18 18:00
15. KTS „Victoria” Spytkowice I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7
3   C GRONDALCZYK Adrian Y WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:9, 11:9, 13:11) ⇑
5   A CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
W WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
2:3 (9:11, 11:8, 11:4, 6:11, 8:11) ⇓
10   C GRONDALCZYK Adrian Z BRUZDA Rafał 0:3 (10:12, 8:11, 5:11) ⇓
12   C GRONDALCZYK Adrian W PIĄSTKA Michał 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:9) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:00
22. TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice I 8:6
1   A ŚWIRK Robert W GRONDALCZYK Adrian 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) ⇓
6   B KOPCZYK Adrian
GLANOWSKI Bartosz
X CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 12:10) ⇓
8   B GLANOWSKI Bartosz W GRONDALCZYK Adrian 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) ⇓
12   C ZAJĘCKI Rafał W GRONDALCZYK Adrian 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 14:00
30. MKS „Skawa” Wadowice II - KTS „Victoria” Spytkowice I 4:10
3   C RUPA Robert Y GRONDALCZYK Adrian 1:3 (7:11, 12:14, 11:7, 5:11) ⇑
6   B WODNIAK Kamil
JĘDRZEJOWSKI Oskar
X MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇑
9   D WODNIAK Kamil Y GRONDALCZYK Adrian 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇓
11   A JĘDRZEJOWSKI Oskar Y GRONDALCZYK Adrian 2:3 (12:10, 8:11, 7:11, 11:7, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
333 BODNAR Marcin 1973
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1838 BRUZDA Rafał 1974
192 CHODACKI Marcin 1976
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
134 DUNAT Grzegorz 1992
2249 DYMEK Michał 1987
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1790 DŹWIG Andrzej 1986
2 FLOREK Arkadiusz 1993
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
713 GARB Aleksandra 2001
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
102 GRAJNY Marta 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
1017 HODUR Tomasz 1987
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
613 KAJNIAK Kamila 1986
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1131 KEMPA Robert 1976
1403 KLAG Wiktor 2007
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
949 KONSTANTY Adam 1954
1275 KOPACKI Paweł 2004
889 KORCZAK Damian 2003
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
1212 KRAUS Jakub 2000
2119 KROCHMAL Paweł 1987
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
588 KUBIC Marcin 1996
1601 KUCHARSKI Jerzy 1973
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
1197 LELEK Paweł 1973
127 LENART Kazimierz 1952
1445 LUBERDA Mateusz 2002
2002 LUHA Peter 1989
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2250 MIKRUT Jakub 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
1468 MROŻEK Damian 2005
1096 NALEPA Maciej 1973
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
2491 OCHMAN Michał 1987
118 PACYNA Dariusz 1965
1186 PALECZNA Justyna 1997
592 PANCZAK Szymon 1995
601 PASIECZNY Jan 1967
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
951 PIETRZYK Marcin 1990
139 PNIACZEK Dominik 1999
2304 POLAKOW Aleksander 1958
78 PORĄBKA Dariusz 1968
452 PUU Aarne 1948
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
1237 RYPEL Sebastian 1999
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
862 SARNA Ryszard 1962
129 SKOWRON Daniel 1995
611 SOPATA Jakub 2000
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
590 STEFANIAK Paweł 1999
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
132 SUSKI Karol 1994
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
856 ŚWIRK Robert 1969
2501 TOCZONY Szymon 1993
1257 TROCHIM Paweł 1995
1269 TURECKI Kacper 2006
330 WARMUZ Kamil 1989
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986