Numer zawodnika: | 497 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1972 |
Przynależność klubowa: | UKS Bociek Wojnarowa |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 36737 |
Numer licencji okres.: | 4256 |
Data wydania: | 30.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 16:00 ⇨ 2023-10-06 19:30 31. UKS Bociek Wojnarowa - Szkoła Podstawowa Biesna 5:9 |
|||||||
5 | A |
OBRZUT Tomasz ŁUKASIK Andrzej |
W |
WOŹNIAK Dominik ŻAROWSKA Sonia |
2:3 (11:9, 5:11, 11:5, 9:11, 9:11) | ||
14 | D | OBRZUT Tomasz | X | DUSZA Szymon | 3:2 (8:11, 9:11, 11:2, 11:5, 11:8) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 13. KS "Talar Team" Szczawa I - UKS Bociek Wojnarowa 14:0 |
|||||||
1 | A | TALAR Paweł | W | OBRZUT Tomasz | 3:0 (11:9, 13:11, 11:7) | ||
5 | A |
NIEĆ Andrzej TALAR Paweł |
W |
OBRZUT Tomasz GAD Grzegorz |
3:0 (11:8, 11:7, 11:6) | ||
8 | B | NIEĆ Andrzej | W | OBRZUT Tomasz | 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) | ||
12 | C | DUDZIK Grzegorz | W | OBRZUT Tomasz | 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:7) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 19:30 19. UKS Bociek Wojnarowa - MKS Radość Gorlice III 4:10 |
|||||||
2 | B | OBRZUT Tomasz | X | HONKOWICZ Zuzanna | 1:3 (2:11, 4:11, 11:9, 9:11) | ||
6 | B |
OBRZUT Tomasz ŁUKASIK Andrzej |
X |
PYZIK Anna PYZIK Tomasz |
1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 9:11) | ||
8 | B | OBRZUT Tomasz | W | PYZIK Anna | 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) | ||
13 | B | OBRZUT Tomasz | Z | GŁÓWCZYK Tobiasz | 2:3 (11:7, 8:11, 11:4, 5:11, 7:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00 26. UKS Arka Start Nowy Sącz II - UKS Bociek Wojnarowa 8:6 |
|||||||
1 | A | WĄSIK Stanisław | W | OBRZUT Tomasz | 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 7:11) | ||
5 | A |
SŁOWIKOWSKI Tomasz JANOWSKI Paweł |
W |
OBRZUT Tomasz ŁUKASIK Andrzej |
2:3 (11:8, 9:11, 7:11, 12:10, 9:11) | ||
8 | B | JANOWSKI Paweł | W | OBRZUT Tomasz | 2:3 (11:5, 11:8, 4:11, 4:11, 8:11) | ||
12 | C | KULCZYK Dominika | W | OBRZUT Tomasz | 3:1 (6:11, 14:12, 11:5, 11:6) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-19 11:00 39. LUKS Solsum Lipie - UKS Bociek Wojnarowa 9:5 |
|||||||
3 | C | KOSTRZEWA Michał | Y | OBRZUT Tomasz | 0:3 (6:11, 3:11, 7:11) | ||
6 | B |
BOMBA Łukasz MATUSIK Szymon |
X |
OBRZUT Tomasz ŁUKASIK Andrzej |
3:2 (11:13, 8:11, 11:9, 11:7, 11:5) | ||
9 | D | BOMBA Łukasz | Y | OBRZUT Tomasz | 2:3 (11:9, 13:11, 8:11, 8:11, 5:11) | ||
11 | A | SZCZECINA Piotr | Y | OBRZUT Tomasz | 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-25 11:00 43. UKS Bociek Wojnarowa - KSTS Forhend Muszyna 6:8 |
|||||||
2 | B | OBRZUT Tomasz | X | ŚMIAŁEK Jerzy | 3:2 (14:16, 7:11, 11:8, 11:9, 11:6) | ||
5 | A |
OBRZUT Tomasz ŁUKASIK Andrzej |
W |
SUŁKOWSKI Jerzy BLICHARZ Piotr |
3:0 (11:8, 11:5, 11:8) | ||
8 | B | OBRZUT Tomasz | W | BLICHARZ Piotr | 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 12:10) | ||
13 | B | OBRZUT Tomasz | Z | PORĘBA Adam | 3:0 (11:7, 12:10, 11:6) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-17 16:00 55. UKS Bociek Wojnarowa - KS Spektrum Karpol Słopnice III 2:12 |
|||||||
2 | B | OBRZUT Tomasz | X | BRZAZGOŃ Janusz | 1:3 (3:11, 13:11, 12:14, 8:11) | ||
6 | B |
OBRZUT Tomasz ŁUKASIK Andrzej |
X |
PIĘTOŃ Robert UBIK Jarosław |
1:3 (5:11, 8:11, 11:7, 9:11) | ||
8 | B | OBRZUT Tomasz | W | UBIK Jarosław | 0:3 (4:11, 11:13, 5:11) | ||
13 | B | OBRZUT Tomasz | Z | OLEKSY Mateusz | 3:1 (11:8, 11:3, 9:11, 11:2) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 18:00 65. UKS Truchcik Libusza - UKS Bociek Wojnarowa 10:4 |
|||||||
4 | D | LIGĘZA Dariusz | Z | OBRZUT Tomasz | 2:3 (9:11, 11:6, 11:6, 9:11, 10:12) | ||
6 | B |
STYRCZULA Marek WSZOŁEK Katarzyna |
X |
OBRZUT Tomasz ŁUKASIK Andrzej |
2:3 (11:9, 4:11, 6:11, 12:10, 9:11) | ||
10 | C | CIENIAWA Dariusz | Z | OBRZUT Tomasz | 3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:6) | ||
13 | B | STYRCZULA Marek | Z | OBRZUT Tomasz | 0:3 (10:12, 7:11, 7:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-21 16:00 67. UKS Bociek Wojnarowa - KS "Talar Team" Szczawa II 13:1 |
|||||||
2 | B | OBRZUT Tomasz | X | CHLIPAŁA Jakub | 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) | ||
5 | A |
OBRZUT Tomasz ŁUKASIK Andrzej |
W |
ŚLĄSKI Damian TALAR Leszek |
3:1 (12:10, 12:10, 8:11, 11:7) | ||
8 | B | OBRZUT Tomasz | W | TALAR Leszek | 3:2 (12:10, 11:9, 3:11, 10:12, 12:10) | ||
13 | B | OBRZUT Tomasz | Z | ŚLĄSKI Damian | 3:1 (11:4, 11:7, 8:11, 11:6) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-28 10:00 78. LKS Uran Łukowica II - UKS Bociek Wojnarowa 6:8 |
|||||||
1 | A | ŁUCZKOWSKI Bogdan | W | OBRZUT Tomasz | 3:1 (7:11, 12:10, 11:4, 12:10) | ||
5 | A |
KULIG Krzysztof KRZAK Piotr |
W |
OBRZUT Tomasz ŁUKASIK Andrzej |
0:3 (9:11, 7:11, 6:11) | ||
8 | B | TOKARCZYK Krzysztof | W | OBRZUT Tomasz | 2:3 (7:11, 11:8, 6:11, 11:9, 6:11) | ||
12 | C | KRZAK Piotr | W | OBRZUT Tomasz | 1:3 (11:7, 6:11, 7:11, 9:11) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-03 16:00 95. UKS Bociek Wojnarowa - UKS Arka Start Nowy Sącz II 4:10 |
|||||||
1 | A | OBRZUT Tomasz | W | SŁOWIKOWSKI Tomasz | 0:3 (9:11, 8:11, 3:11) | ||
6 | B |
OBRZUT Tomasz ŁUKASIK Andrzej |
X |
SŁOWIKOWSKI Tomasz JANOWSKI Paweł |
2:3 (11:8, 4:11, 11:8, 9:11, 3:11) | ||
7 | A | OBRZUT Tomasz | X | MÓŁKA Krzysztof | 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) | ||
11 | A | OBRZUT Tomasz | Y | WĄSIK Stanisław | 0:3 (5:11, 9:11, 11:13) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-17 10:00 99. KSTS Forhend Muszyna - UKS Bociek Wojnarowa 8:6 |
|||||||
4 | D | PORĘBA Adam | Z | OBRZUT Tomasz | 2:3 (4:11, 11:4, 7:11, 11:4, 4:11) | ||
6 | B |
SUŁKOWSKI Jerzy GLADIS Stefan |
X |
OBRZUT Tomasz ŁUKASIK Andrzej |
0:3 (4:11, 6:11, 5:11) | ||
10 | C | GLADIS Stefan | Z | OBRZUT Tomasz | 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) | ||
13 | B | ŚMIAŁEK Jerzy | Z | OBRZUT Tomasz | 2:3 (11:5, 5:11, 11:9, 8:11, 12:14) |