Marcin Nowak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1984
Przynależność klubowa: GSWAL „Tarasek” Grybów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 16:00
2. GSWAL „Mikulec” Grybów - ULKS „Lachowice” 8:6
1   A NOWAK Marcin W RACZEK Marcin 3:2 (12:14, 11:5, 8:11, 11:9, 11:7) ⇑
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X KUŹNIK Grzegorz
KACHEL Mateusz
3:2 (6:11, 11:7, 4:11, 11:9, 11:9) ⇑
7   A NOWAK Marcin X PIETRZAK Antoni 3:0 (13:11, 11:7, 11:4) ⇑
11   A NOWAK Marcin Y KACHEL Mateusz 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 16:00
7. UKS „Zarabie” Myślenice - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3
2   B ZAKRZYŃSKI Dominik X NOWAK Marcin 2:3 (7:11, 11:6, 6:11, 11:3, 8:11) ⇑
5   A ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇓
7   A GDULA Adam X NOWAK Marcin 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:7) ⇓
14   D DUDZIAK Damian X NOWAK Marcin 1:3 (8:11, 14:12, 9:11, 5:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-26 18:00
23. MKS KSOS Kraków - GSWAL „Mikulec” Grybów 12:2
2   B RADEK Arkadiusz X NOWAK Marcin 1:3 (7:11, 4:11, 11:7, 7:11) ⇑
5   A UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
W NIEPSUJ Mariusz
NOWAK Marcin
3:0 (13:11, 11:4, 11:9) ⇓
7   A PEREK Nikodem X NOWAK Marcin 2:3 (5:11, 7:11, 11:9, 11:8, 10:12) ⇑
14   D UTYLSKI Filip X NOWAK Marcin 3:2 (8:11, 11:7, 11:7, 7:11, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 16:00
30. GSWAL „Mikulec” Grybów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7
2   B NOWAK Marcin X BIAŁY Sebastian 3:2 (5:11, 11:9, 3:11, 11:8, 11:8) ⇑
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X ZALEWSKI Krzysztof
KLUZEK Grzegorz
3:0 (11:6, 11:9, 13:11) ⇑
8   B NOWAK Marcin W ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (11:9, 11:2, 10:12, 14:12) ⇑
13   B NOWAK Marcin Z KLUZEK Sławomir 2:3 (9:11, 9:11, 11:8, 11:9, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 16:00 ⇨ 2018-11-29 18:30
35. KS „Bronowianka” Kraków II - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3
2   B SZTWIERTNIA Ilona X NOWAK Marcin 3:1 (8:11, 11:4, 11:8, 11:5) ⇓
6   B SZTWIERTNIA Ilona
GĄSIOR Natalia
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
2:3 (14:12, 5:11, 11:8, 11:13, 7:11) ⇑
7   A ZHAO Ziyi X NOWAK Marcin 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) ⇓
14   D GĄSIOR Natalia X NOWAK Marcin 0:3 (13:15, 9:11, 1:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-08 11:00
45. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3
1   A MATUSIAK Łukasz W NOWAK Marcin 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 12:10) ⇓
5   A MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
2:3 (11:6, 11:8, 12:14, 6:11, 9:11) ⇑
8   B OBROCHTA Piotr W NOWAK Marcin 1:3 (11:13, 14:12, 8:11, 6:11) ⇑
12   C MAGULSKI Damian W NOWAK Marcin 3:2 (11:9, 8:11, 12:10, 8:11, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 16:00
54. GSWAL „Mikulec” Grybów - KS „Podwawelski” Kraków II 6:8
2   B NOWAK Marcin X PIEGZA Adrian 2:3 (11:13, 7:11, 13:11, 13:11, 6:11) ⇓
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X PIETRZAK Agnieszka
BOLEK Łukasz
3:1 (11:8, 12:14, 11:8, 11:7) ⇑
8   B NOWAK Marcin W PIETRZAK Agnieszka 3:1 (8:11, 12:10, 11:7, 11:7) ⇑
13   B NOWAK Marcin Z BOLEK Łukasz 3:2 (11:9, 11:5, 6:11, 8:11, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 16:00 ⇨ 2018-12-22 13:00
40. GSWAL „Mikulec” Grybów - MKS „Skawa” Wadowice 5:9
2   B NOWAK Marcin X PIETRAŃCZYK Jakub 1:3 (7:11, 4:11, 12:10, 6:11) ⇓
5   A NOWAK Marcin
MÓL Marcin
W JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 6:11) ⇓
8   B NOWAK Marcin W GOŁDA Gabriel 3:2 (11:7, 11:6, 9:11, 8:11, 11:8) ⇑
13   B NOWAK Marcin Z RUPA Robert 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-12 16:00
59. KS „Bronowianka” Kraków III - GSWAL „Mikulec” Grybów 8:6
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z NOWAK Marcin 2:3 (5:11, 6:11, 11:9, 12:10, 8:11) ⇑
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
2:3 (11:9, 11:9, 9:11, 7:11, 8:11) ⇑
10   C BOGACZ Wojciech Z NOWAK Marcin 3:2 (9:11, 9:11, 12:10, 11:6, 12:10) ⇓
13   B CHUDZICKI Maksym Z NOWAK Marcin 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 16:00 ⇨ 2019-01-18 17:00
18. GSWAL „Mikulec” Grybów - UKS „Płomień” Limanowa II 11:3
1   A NOWAK Marcin W DOMITER Julia 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇑
5   A NOWAK Marcin
MÓL Marcin
W DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:1 (11:5, 11:8, 10:12, 11:6) ⇑
7   A NOWAK Marcin X SUŁKOWSKI Karol 3:0 (13:11, 11:8, 11:7) ⇑
11   A NOWAK Marcin Y GOLONKA Filip 3:0 (11:0, 11:3, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-20 12:00
66. „Siemacha” Kraków - GSWAL „Mikulec” Grybów 7:7
1   A GRATKOWSKI Jacek W NOWAK Marcin 2:3 (11:13, 11:4, 11:1, 8:11, 5:11) ⇑
5   A WOJAS Bartłomiej
GRATKOWSKI Jacek
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
0:3 (5:11, 6:11, 3:11) ⇑
8   B WOJAS Bartłomiej W NOWAK Marcin 0:3 (7:11, 5:11, 3:11) ⇑
12   C GŁĄB Damian W NOWAK Marcin 3:1 (11:2, 7:11, 11:6, 11:3) ⇓
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 12. | 2019-02-23 14:00 ⇨ 2019-03-02 10:00
83. MKS „Skawa” Wadowice - GSWAL „Mikulec” Grybów 8:6
1   A GOŁDA Gabriel W NOWAK Marcin 3:1 (7:11, 11:7, 12:10, 11:8) ⇓
5   A JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:1 (11:8, 11:8, 7:11, 11:4) ⇓
8   B RUPA Robert W NOWAK Marcin 1:3 (13:15, 8:11, 11:8, 9:11) ⇑
12   C JURZAK Łukasz W NOWAK Marcin 2:3 (6:11, 12:10, 9:11, 11:6, 8:11) ⇑
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-04-07 11:00
93. UKS „Płomień” Limanowa II - GSWAL „Mikulec” Grybów 3:11
2   B DOMITER Julia X NOWAK Marcin 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 10:12) ⇑
5   A SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
0:3 (9:11, 10:12, 5:11) ⇑
7   A MENSFELD Natalia X NOWAK Marcin 1:3 (4:11, 4:11, 11:5, 2:11) ⇑
14   D GOLONKA Filip X NOWAK Marcin 1:3 (11:6, 8:11, 9:11, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
39 BALDOWSKI Roman 1989
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
336 CEWKA Piotr 1990
189 CHOLEWA Dariusz 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
687 CZYRNEK Jakub 1998
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1381 DOMITER Julia 2004
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
210 DUDZIAK Damian 1995
58 DUDZIK Grzegorz 1994
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
728 GAJEWSKI Dominik 1987
713 GARB Aleksandra 2001
362 GAWLIK Adam 1989
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
677 GROŃSKI Dawid 1995
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
100 KACHEL Mateusz 1996
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
35 KLIMEK Janusz 1965
662 KLUZEK Sławomir 1986
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
744 KUPIEC Dariusz 1982
113 KURNYTA Mariusz 1989
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
750 MARTYKA Kamil 1991
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
1502 MENSFELD Natalia 2004
290 MICHALCZYK Jakub 1998
767 MICHALSKI Tomasz 1993
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
769 MOREK Radosław 2000
694 MRÓZEK Jan 1951
1096 NALEPA Maciej 1973
475 NATANEK Franciszek 1958
37 NECIO Damian 1988
36 NECIO Marek 1995
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
14 NIEĆ Andrzej 1984
469 NIEPSUJ Adrian 1991
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
30 OBROCHTA Piotr 1977
340 ODELGA Jan 1981
2296 OLCZAK Mariusz 1996
674 OLESIAK Grzegorz 1999
76 OPIELA Bronisław 1947
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
312 PACH Łukasz 1991
236 PALACZ Mirosław 1969
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
909 PEREK Nikodem 2000
1441 PĘK Karolina 1998
108 PIECHOWICZ Marek 1965
877 PIEGZA Adrian 2000
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
206 PIOTROWSKI Patryk 1997
111 PIOTROWSKI Piotr 1972
354 PITALA Stanisław 1952
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
75 PYZIK Stanisław 1952
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1136 RAK Sebastian 2001
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1795 RUPA Robert 1965
1111 RUSEK Andrzej 1967
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
73 SOCHA Mateusz 1997
1680 STEFAN Igor 2003
401 STELMACH Jarosław 1991
740 STYRNA Stanisław 1943
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
276 SUŁKOWSKI Michał 1995
355 SURMA Mariusz 1975
914 SZCZECINA Piotr 1998
471 SZCZECINA Rafał 1983
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
327 TOKARZ Mariusz 1991
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
33 WARIAN Mirosław 1974
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
74 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
479 WRONA Marian 1958
274 WYCZÓŁKOWSKA Karolina 1995
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
2361 ZHAO Ziyi 2003
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996