Aarne Puu
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1948
Przynależność klubowa: LKS „Wisła” Rząska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 12:00 ⇨ 2018-10-04 18:00
11. LKS „Wisła” Rząska I - TKKF Dobczyce 9:5
1   A PUU Aarne W ZAKRZYŃSKI Wojciech 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) ⇓
5   A PUU Aarne
KORCZEK Łukasz
W ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
1:3 (11:7, 4:11, 13:15, 6:11) ⇓
7   A PUU Aarne X NOWAK Jakub 3:2 (11:5, 11:9, 5:11, 8:11, 12:10) ⇑
11   A PUU Aarne Y BAJER Grzegorz 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 16:00
15. UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska I 0:14
1   A SKOWRONEK Anna W PUU Aarne 0:3 (4:11, 4:11, 1:11) ⇑
6   B KACZMARCZYK Julita
SKOWRONEK Anna
X PUU Aarne
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
0:3 (4:11, 5:11, 3:11) ⇑
8   B KACZMARCZYK Julita W PUU Aarne 0:3 (2:11, 1:11, 5:11) ⇑
12   C JAKUBCZYK Katarzyna W PUU Aarne 0:3 (3:11, 7:11, 10:12) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 12:00
22. LKS „Wisła” Rząska I - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 5:9
2   B PUU Aarne X SZELEST Jacek 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇓
8   B PUU Aarne W DĄBROWSKI Damian 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) ⇓
13   B PUU Aarne Z JEDYNAK Damian 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:6) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 13:00
40. MKS KSOS Kraków III - LKS „Wisła” Rząska I 3:11
2   B WALCZAK Michał X PUU Aarne 1:3 (3:11, 2:11, 11:9, 10:12) ⇑
6   B BUJAK Piotr
CHOLEWA Wacław
X PUU Aarne
BUŁA Dominik
1:3 (11:5, 5:11, 7:11, 12:14) ⇑
7   A PIEPRZYK Szymon X PUU Aarne 3:2 (14:16, 8:11, 11:9, 12:10, 11:7) ⇓
14   D CHOLEWA Wacław X PUU Aarne 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 12:00
45. LKS „Wisła” Rząska I - PKS „Porta” Kraków II 5:9
2   B PUU Aarne X ZAPALSKI Bartosz 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇓
8   B PUU Aarne W CZUBAK Michał 0:3 (12:14, 8:11, 9:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-13 12:00
56. LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Zarabie” Myślenice III 7:7
1   A PUU Aarne W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 11:6) ⇑
6   B PUU Aarne
BUŁA Dominik
X TALAGA Samuel
KUZIO Maciej
1:3 (11:13, 11:7, 9:11, 11:13) ⇓
7   A PUU Aarne X TALAGA Samuel 1:3 (13:11, 8:11, 9:11, 11:13) ⇓
11   A PUU Aarne Y KUZIO Maciej 3:1 (11:8, 11:4, 4:11, 11:5) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-18 18:30
66. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska I 9:5
1   A GŁOWACKI Arkadiusz W PUU Aarne 3:2 (5:11, 1:11, 11:7, 11:8, 11:6) ⇓
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W PUU Aarne
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
3:0 (11:6, 11:6, 12:10) ⇓
8   B NAŁÓDKA Dariusz W PUU Aarne 3:1 (11:1, 9:11, 11:5, 11:4) ⇓
12   C BOCHENEK Dariusz W PUU Aarne 3:2 (11:4, 10:12, 11:9, 7:11, 11:6) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2019-02-03 12:30 ⇨ 2019-01-27 13:00
67. KS „Podwawelski” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska I 8:6
2   B WOLANIN Piotr X PUU Aarne 3:0 (11:6, 11:7, 15:13) ⇓
7   A CHŁĘDOWSKI Jakub X PUU Aarne 2:3 (4:11, 15:13, 11:7, 4:11, 7:11) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-02-24 12:00
94. LKS „Wisła” Rząska I - MKS KSOS Kraków III 13:1
3   C PUU Aarne Y WALCZAK Michał 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) ⇑
6   B PUU Aarne
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
X BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
3:0 (11:9, 12:10, 11:8) ⇑
10   C PUU Aarne Z WALCZAK Wojciech 0:3 (5:11, 10:12, 9:11) ⇓
12   C PUU Aarne W PIEPRZYK Szymon 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:4) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-03-31 12:00
101. LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Rokicie” Szczytniki II 14:0
4   D PUU Aarne Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:4, 11:3, 12:10) ⇑
9   D PUU Aarne Y RUDZKA Oliwia 3:1 (11:4, 11:2, 9:11, 11:6) ⇑
14   D PUU Aarne X FILIPEK Angelika 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-04-28 12:00 ⇨ 2019-04-24 19:00
108. LKS „Wisła” Rząska I - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 14:0
4   D PUU Aarne Z MARZEC Stefan 3:1 (11:5, 9:11, 11:5, 11:6) ⇑
9   D PUU Aarne Y GŁUSZEK Damian 3:0 (11:1, 11:7, 11:4) ⇑
14   D PUU Aarne X SASIŃSKI Tomasz 3:2 (14:12, 11:7, 8:11, 9:11, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
1879 BAJER Grzegorz 2007
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
1449 BARTNICKI Jakub 2004
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
534 BISZCZAD Adrianna 1995
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
518 BUJAK Piotr 1960
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1701 CHOLEWA Wacław 1960
504 CHOROBIK Łukasz 1995
1401 CYRWUS Anna 2005
2498 CZUBAK Michał 1987
79 DAŃDA Krzysztof 1969
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
522 DZIADEK Konrad 1992
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1626 FILIPEK Angelika 2007
242 FIRA Damian 1988
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
556 FURMANIK Mateusz 1991
712 GACH Klaudia 2001
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2768 GŁUSZEK Damian 2003
558 GODYŃ Piotr 1990
513 GOŁDA Gabriel 1997
651 GONET Maciej 1975
1902 GÓRECKA Dominika 2000
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
213 HARMACIŃSKI Adrian 1993
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
975 JEDYNAK Damian 1989
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2570 KACZMARCZYK Julita 2006
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
791 KANAS Tadeusz 1959
414 KAPIK Krzysztof 1999
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
1131 KEMPA Robert 1976
176 KLIMCZAK Marek 1965
979 KOLASA Szymon 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
1275 KOPACKI Paweł 2004
889 KORCZAK Damian 2003
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
600 KOZIOŁ Sandra 2000
2119 KROCHMAL Paweł 1987
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
986 KRUPA Natalia 2002
568 KRZYK Bartosz 1991
413 KRZYSIEK Paulina 1996
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
536 KURDZIEL Stanisław 1956
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
215 LEŚNIAK Damian 1994
559 LIPKA Konrad 1994
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2124 MARZEC Stefan 1953
891 MISZCZYK Łukasz 1993
614 MLICKA Beata 1989
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
157 MRYC Henryk 1937
1016 NAJMAN Michał 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1824 NOWAK Jakub 2007
929 NYCZ Bartosz 1999
193 OSIAK Tomasz 1974
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
122 PALMOWSKI Lech 1982
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
495 PETKA Michał 1995
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
148 PIETRZAK Antoni 1998
951 PIETRZYK Marcin 1990
78 PORĄBKA Dariusz 1968
574 PUCZEK Robert 1965
4 RAJTAR Marek 1997
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
719 ROSPOND Piotr 1989
2584 RUDZKA Oliwia 2005
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
179 RZEPECKI Sylwester 1988
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
561 SITARZ Krzysztof 1985
2577 SKOWRONEK Anna 2005
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
611 SOPATA Jakub 2000
161 STACH Sebastian 1997
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
150 WĄSIK Marcin 1996
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
114 WOJTAS Tomasz 1983
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
214 WOLNICKI Marcin 1994
956 WÓJCIK Albert 1947
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
1857 ZIELENIEWSKI Leon 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995