Paweł Adam Obrochta
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: KS „Spektrum” Słopnice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 13:00
9. MKS KSOS Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12
1   A PEREK Nikodem W OBROCHTA Paweł 0:3 (5:11, 10:12, 6:11) ⇑
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
X OBROCHTA Paweł
MAGULSKI Damian
0:3 (8:11, 3:11, 6:11) ⇑
8   B RADEK Arkadiusz W OBROCHTA Paweł 0:3 (4:11, 8:11, 10:12) ⇑
12   C WIERZBIŃSKI Marcin W OBROCHTA Paweł 0:3 (4:11, 2:11, 4:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
117 ANTOSZEK Stanisław 1995
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
123 BARTUZI Wojciech 1990
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
218 BIESAGA Marek 1964
813 BLAT Piotr 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
244 BOLSĘGA Paweł 1994
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
211 BUJAK Michał 1997
910 BUKOWSKI Adrian 1992
1040 BURKACKI Mateusz 1991
162 CELARY Mateusz 1995
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
332 CHOJNA Dawid 1992
226 CHYC Tomasz 1993
907 CUKIERDA Grzegorz 1990
824 CYRNEK Piotr 1995
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
625 DROZD Paweł 1979
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1051 DZIUKIEWICZ Kamil 1983
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
242 FIRA Damian 1988
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
2 FLOREK Arkadiusz 1993
622 GADAWSKI Adrian 1990
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
48 GIZA Bartosz 1996
513 GOŁDA Gabriel 1997
102 GRAJNY Marta 1997
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
835 HADUCH Mariusz 1966
542 HOMOLA Piotr 1975
812 IWANIUCH Rafał 1987
541 JANIK Angelika 2000
832 JURCZAK Michał 1989
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
852 KIERSKI Mikołaj 1992
1428 KLAG Tomasz 1980
176 KLIMCZAK Marek 1965
1966 KLOCEK Kamil 1999
364 KLOCEK Tomasz 1993
662 KLUZEK Sławomir 1986
2086 KOCIUBA Filip 1998
1888 KOLEKTA Jarosław 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
239 KOPCZYK Adrian 1991
1029 KOPCZYK Hubert 1998
892 KOSMAL Dawid 2004
870 KOWAL Adrian 1999
227 KRÓL Maciej 1972
520 KUBÓW Janusz 1983
101 KUFEL Dominik 1979
523 KUZIO Waldemar 1977
2405 KUZMENKO Hrihorii 1993
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
1028 MACIEJEWSKI Bogdan 1984
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
157 MRYC Henryk 1937
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
826 NIEMIEC Rafał 1995
30 OBROCHTA Piotr 1977
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
809 OSIKA Janusz 1988
514 OSTANEK Michał 1998
840 OZIĘBŁO Paweł 1996
118 PACYNA Dariusz 1965
291 PAJĄK Hubert 1996
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
829 PELCZAR Dawid 1998
909 PEREK Nikodem 2000
81 PIĄSTKA Michał 1994
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
149 RADWAN Radosław 1985
241 ROSIEK Michał 1996
1984 RYBAK Mykhailo 1991
815 SAWA Bartosz 1992
16 SKALDA Jacek 1966
129 SKOWRON Daniel 1995
223 SŁODYCZKA Wojciech 1978
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
161 STACH Sebastian 1997
1965 STĄPOR Rafał 1999
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
865 WLIZŁO Jakub 1991
795 WŁODYKA Paweł 1983
214 WOLNICKI Marcin 1994
155 ZAJĄC Damian 1986
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977