Numer zawodnika: | 439 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1974 |
Przynależność klubowa: | KSTS „Forhend” Muszyna |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 34764 |
Numer licencji okres.: | 7309 |
Data wydania: | 05.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-28 10:00 ⇨ 2023-10-07 10:00 73. KSTS Forhend Muszyna - Szkoła Podstawowa Biesna 5:9 |
|||||||
4 | D | SZUBRYT Tomasz | Z | ŻAROWSKA Sonia | 1:3 (9:11, 11:13, 11:8, 5:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 19:00 21. KS Spektrum Karpol Słopnice III - KSTS Forhend Muszyna 10:4 |
|||||||
3 | C | SOBCZAK Krzysztof | Y | SZUBRYT Tomasz | 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) | ||
5 | A |
SOBCZAK Krzysztof UBIK Jarosław |
W |
SZUBRYT Tomasz SUŁKOWSKI Jerzy |
3:0 (11:6, 11:4, 11:3) | ||
9 | D | OLEKSY Mateusz | Y | SZUBRYT Tomasz | 1:3 (11:7, 6:11, 10:12, 8:11) | ||
11 | A | UBIK Jarosław | Y | SZUBRYT Tomasz | 3:0 (11:7, 14:12, 12:10) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 16:00 35. KS "Talar Team" Szczawa II - KSTS Forhend Muszyna 1:13 |
|||||||
1 | A | WĄCHAŁA Mateusz | W | SZUBRYT Tomasz | 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) | ||
6 | B |
ŚLĄSKI Damian RUSNAK Jan |
X |
SZUBRYT Tomasz SUŁKOWSKI Jerzy |
0:3 (3:11, 4:11, 5:11) | ||
8 | B | TALAR Leszek | W | SZUBRYT Tomasz | 0:3 (1:11, 10:12, 10:12) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-16 16:00 ⇨ 2023-11-12 11:00 57. KS "Talar Team" Szczawa I - KSTS Forhend Muszyna 13:1 |
|||||||
1 | A | OPYD Artur | W | SZUBRYT Tomasz | 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) | ||
6 | B |
DUDZIK Grzegorz OPYD Dawid |
X |
SZUBRYT Tomasz SUŁKOWSKI Jerzy |
3:2 (7:11, 11:6, 12:10, 6:11, 11:5) | ||
8 | B | NIEĆ Andrzej | W | SZUBRYT Tomasz | 3:0 (13:11, 11:4, 11:5) | ||
12 | C | DUDZIK Grzegorz | W | SZUBRYT Tomasz | 3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 11:3) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-19 10:00 40. KSTS Forhend Muszyna - LKS Uran Łukowica II 9:5 |
|||||||
1 | A | SZUBRYT Tomasz | W | JURKOWSKI Łukasz | 3:1 (11:13, 11:4, 11:2, 11:4) | ||
7 | A | SZUBRYT Tomasz | X | KRZAK Piotr | 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) | ||
11 | A | SZUBRYT Tomasz | Y | KULIG Krzysztof | 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-03 10:00 51. KSTS Forhend Muszyna - LKS Uran Łukowica I 3:11 |
|||||||
1 | A | SZUBRYT Tomasz | W | SZAREK Marcin | 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) | ||
5 | A |
SZUBRYT Tomasz GLADIS Stefan |
W |
KANTOR Jan SYWAŁA Dawid |
3:2 (10:12, 11:6, 2:11, 11:7, 11:9) | ||
7 | A | SZUBRYT Tomasz | X | KANTOR Jan | 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-14 10:00 ⇨ 2024-01-07 15:00 62. KSTS Forhend Muszyna - MKS Radość Gorlice III 3:11 |
|||||||
1 | A | SZUBRYT Tomasz | W | GŁÓWCZYK Tobiasz | 0:3 (4:11, 8:11, 10:12) | ||
6 | B |
SZUBRYT Tomasz PARA Maciej |
X |
MICHALEC Grzegorz GŁÓWCZYK Tobiasz |
1:3 (9:11, 11:8, 1:11, 7:11) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-03 10:00 96. LKS Uran Łukowica II - KSTS Forhend Muszyna 5:9 |
|||||||
3 | C | KULIG Krzysztof | Y | SZUBRYT Tomasz | 2:3 (11:6, 10:12, 11:7, 7:11, 8:11) | ||
5 | A |
KULIG Krzysztof JURKOWSKI Łukasz |
W |
SZUBRYT Tomasz SUŁKOWSKI Jerzy |
3:0 (11:5, 11:4, 11:9) | ||
9 | D | GROMALA Rafał | Y | SZUBRYT Tomasz | 0:3 (0:11, 5:11, 7:11) | ||
11 | A | JURKOWSKI Łukasz | Y | SZUBRYT Tomasz | 2:3 (4:11, 11:4, 2:11, 11:7, 10:12) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-17 10:00 99. KSTS Forhend Muszyna - UKS Bociek Wojnarowa 8:6 |
|||||||
1 | A | SZUBRYT Tomasz | W | SZEWCZYK Dariusz | 3:0 (12:10, 11:8, 11:5) | ||
5 | A |
SZUBRYT Tomasz PORĘBA Adam |
W |
ŁATKA Tomasz SZEWCZYK Dariusz |
2:3 (12:14, 11:4, 11:7, 7:11, 7:11) | ||
7 | A | SZUBRYT Tomasz | X | ŁUKASIK Andrzej | 3:2 (10:12, 11:5, 11:9, 7:11, 11:9) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-24 10:00 101. KSTS Forhend Muszyna - KS "Talar Team" Szczawa II 11:3 |
|||||||
3 | C | SZUBRYT Tomasz | Y | CHLIPAŁA Jakub | 3:0 (11:4, 11:4, 11:1) | ||
5 | A |
SZUBRYT Tomasz SUŁKOWSKI Jerzy |
W |
TALAR Leszek CHLIPAŁA Jakub |
3:0 (11:4, 11:4, 11:5) | ||
10 | C | SZUBRYT Tomasz | Z | TALAR Leszek | 2:3 (8:11, 11:7, 6:11, 11:3, 8:11) | ||
12 | C | SZUBRYT Tomasz | W | ŚLĄSKI Damian | 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) |