Aleksandra Rajzer
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2000
Przynależność klubowa: LUKS „Sobolik” Sobolów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
943 BACA Rafał 1974
168 BAJOREK Paulina 1995
1477 BALIGA Cezary 1998
1137 BARDON Piotr 2000
1851 BARSZCZ Dominik 2004
921 BATKO Paweł 1988
899 BIEL Jakub 1987
1418 BIELAK Nina 2005
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
260 BOLSĘGA Iwona 1997
1688 BORTNIK Jakub 2001
167 BRACH Agnieszka 1995
546 BUDZIK Oskar 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1397 CHRAPUSTA Krystian 2000
1686 CICH Adrian 2002
283 CIEŚLICA Martyna 1995
550 CIUREJ Radosław 1999
567 DAMIAN Janusz 1972
991 DAMIAN Wiktor 2001
746 DUBIEL Józef 1972
402 DUDA Tomasz 1981
104 DZIAŁEK Patrycja 1993
756 FILIPOWSKI Michał 1995
1294 FIRLIT Patrycja 2000
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
124 FROLIK Natalia 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
1140 GNIADEK Adrian 2003
271 GRYS Agnieszka 1994
89 HAJDUK Alicja 1967
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
1168 HUDYKA Wiktor 1997
273 JABŁOŃSKA Kinga 1994
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
282 JURZAK Magdalena 1992
1135 KANIA Jan 1952
1919 KIJOWSKI Jan 2002
1343 KOCZWARA Przemysław 1996
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
262 KOSMAL Kinga 1999
335 KOSTRZEWA Natalia 1995
1925 KOWAL Damian 1999
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
1802 KUDŁA Paweł 1985
285 KULAK Karolina 1996
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
774 MARTA Patrycja 1999
1365 MAZUR Bartłomiej 1987
1396 MICHAŁEK Szymon 2000
93 MIKOŁAJCZYK Halina 1991
92 MIKOŁAJCZYK Lucyna 1991
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
707 MIREK Damian 1994
706 MIREK Joanna 1996
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
378 NOSAL Mirosław 1977
1347 NOWAK Mariusz 1980
28 OLECHNY Jakub 1993
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
547 PAJĄK Dawid 1998
946 PARA Eligiusz 1954
551 PIÓRO Eryk 1999
1338 PIS Agnieszka 1995
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
350 PRZEKLASA Marek 1962
745 PRZYBYŁO Marek 1955
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
1411 ROBAK Mateusz 2002
1376 ROZKUSZKA Zbigniew 1963
1111 RUSEK Andrzej 1967
272 RUSIN Jolanta 1994
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
1904 STAWARA Krystian 2005
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
1378 STYPKA Jakub 2000
740 STYRNA Stanisław 1943
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
166 ŚWIĘTNICKA Jadwiga 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
1685 TOBIASZ Maciej 2002
1519 TOBIASZ Szymon 2006
284 WEISS Kinga 1995
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
761 ZYCH Michał 1996
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002