Bogdan Marek Palczyński
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1964-12-10
Przynależność klubowa: Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-23 18:00
6. „Siemacha” Kraków II - „Q Team” Kraków 8:6
3   C KUĆ Grzegorz Y PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (11:9, 8:11, 11:9, 11:13, 11:8) ⇓
5   A WOJAS Bartłomiej
GALA Bartłomiej
W PALCZYŃSKI Bogdan
WOJTOŃ Przemysław
3:1 (11:6, 11:8, 7:11, 11:9) ⇓
9   D GALA Dawid Y PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (11:9, 11:5, 9:11, 8:11, 11:9) ⇓
11   A GALA Bartłomiej Y PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (6:11, 11:2, 11:7, 8:11, 11:9) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 09:00 ⇨ 2017-10-05 17:00
9. „Q Team” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W CELARY Mateusz 1:3 (12:10, 7:11, 2:11, 1:11) ⇓
5   A BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇓
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) ⇓
11   A PALCZYŃSKI Bogdan Y KUTAJ Maksymilian 2:3 (9:11, 10:12, 11:8, 11:9, 5:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-15 11:00
21. TKS „Opoka” Trzebinia II - „Q Team” Kraków 11:3
2   B ZAJĘCKI Paweł X PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (11:9, 8:11, 11:6, 9:11, 11:6) ⇓
5   A WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Paweł
W BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
3:1 (7:11, 11:8, 11:6, 11:9) ⇓
7   A WIELGOSZ Mirosław X PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (8:11, 11:7, 12:10, 8:11, 11:9) ⇓
14   D KURDZIEL Mikołaj X PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-22 11:00
22. KS „Górnik” Wieliczka II - „Q Team” Kraków 4:10
1   A SZOTT Krzysztof W PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (11:9, 11:3, 6:11, 7:11, 11:6) ⇓
5   A GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
W PALCZYŃSKI Bogdan
STOLARCZYK Marcin
2:3 (10:12, 11:13, 11:7, 11:5, 8:11) ⇑
8   B GĘDŁEK Władysław W PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (10:12, 10:12, 11:7, 6:11) ⇑
12   C PUCZEK Robert W PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 09:00
35. „Q Team” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W TALAGA Samuel 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) ⇑
6   B BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:2 (10:12, 11:8, 11:13, 14:12, 11:9) ⇑
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:0 (11:9, 11:9, 14:12) ⇑
11   A PALCZYŃSKI Bogdan Y STALMACH Zbigniew 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 12:10) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 11:00 ⇨ 2017-11-15 18:00
37. KS „Bronowianka” Kraków V - „Q Team” Kraków 4:10
1   A CHWOJKO Jagoda W PALCZYŃSKI Bogdan 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:9) ⇓
6   B KUSIAK Franciszek
WOLAŃCZYK Paweł
X PALCZYŃSKI Bogdan
WOJTOŃ Przemysław
3:2 (11:9, 10:12, 8:11, 11:9, 11:6) ⇓
8   B KUSIAK Franciszek W PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇑
12   C SKUBA Emilia W PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 12:14) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 09:00
48. „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 4:10
4   D PALCZYŃSKI Bogdan Z NOWICKI Marek 1:3 (5:11, 1:11, 11:8, 6:11) ⇓
9   D PALCZYŃSKI Bogdan Y PARTYKA Ryszard 2:3 (11:13, 11:7, 8:11, 11:1, 8:11) ⇓
14   D PALCZYŃSKI Bogdan X MAŚLONG Mirosław 0:3 (2:11, 8:11, 8:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-02 16:00 ⇨ 2017-12-05 18:00
52. UKS „Rokicie” Szczytniki - „Q Team” Kraków 5:9
3   C GARYCKI Adrian Y PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (4:11, 9:11, 11:8, 5:11) ⇑
9   D MALARCZYK Martyna Y PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (1:11, 5:11, 5:11) ⇑
11   A GAJ Milena Y PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (6:11, 11:3, 7:11, 10:12) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 09:00 ⇨ 2017-12-07 17:00
61. „Q Team” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W PIASKOWSKI Piotr 1:3 (8:11, 8:11, 12:10, 8:11) ⇓
5   A PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
W DROZD Paweł
ZIELIŃSKI Andrzej
3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 13:11) ⇑
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X DROZD Paweł 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 8:11) ⇓
11   A PALCZYŃSKI Bogdan Y ŚLAZYK Paweł 1:3 (5:11, 12:10, 6:11, 8:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-15 18:30
67. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Q Team” Kraków 8:6
2   B NAŁÓDKA Dariusz X PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (5:11, 11:13, 9:11) ⇑
5   A STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
W BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
3:1 (9:11, 12:10, 11:5, 11:8) ⇓
7   A GIBAŁA Marcin X PALCZYŃSKI Bogdan 3:1 (12:10, 7:11, 11:3, 11:4) ⇓
14   D STANISZEWSKI Krzysztof X PALCZYŃSKI Bogdan 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 09:00
74. „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków II 11:3
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W KALICIAK Dariusz 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-28 09:00
87. „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska 7:7
10   C PALCZYŃSKI Bogdan Z BUŁA Dominik 1:3 (3:11, 11:9, 6:11, 9:11) ⇓
12   C PALCZYŃSKI Bogdan W KORCZEK Łukasz 2:3 (11:6, 6:11, 8:11, 11:6, 9:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-25 17:00 ⇨ 2018-03-06 18:00
93. LKS „Polonia” Wilczkowice - „Q Team” Kraków 11:3
1   A LUHA Peter W PALCZYŃSKI Bogdan 3:0 (11:3, 11:9, 11:9) ⇓
6   B SZELEST Jacek
LUHA Peter
X PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇓
8   B SZELEST Jacek W PALCZYŃSKI Bogdan 3:0 (13:11, 11:6, 11:9) ⇓
12   C ZIELIŃSKI Andrzej W PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-10 11:00
98. LKS „Wisła” Rząska - „Q Team” Kraków 3:11
2   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz X PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (9:11, 8:11, 4:11) ⇑
7   A KORCZEK Łukasz X PALCZYŃSKI Bogdan 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇓
14   D ROMANOWSKI Cezary X PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (10:12, 10:12, 16:14, 7:11) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-17 11:00
103. „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Q Team” Kraków 11:3
1   A CELARY Mateusz W PALCZYŃSKI Bogdan 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) ⇓
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇓
8   B TURECKI Kacper W PALCZYŃSKI Bogdan 3:1 (11:6, 3:11, 11:5, 11:4) ⇓
12   C KOŁOS Arkadiusz W PALCZYŃSKI Bogdan 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-03 11:00 ⇨ 2018-03-21 18:00
95. PKS „Porta” Kraków I - „Q Team” Kraków 7:7
3   C NOWICKI Marek Y PALCZYŃSKI Bogdan 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) ⇓
9   D KUTYŁA Dawid Y PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (11:8, 5:11, 8:11, 8:11) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-08 09:00
104. „Q Team” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W KUC Leszek 0:3 (6:11, 8:11, 11:13) ⇓
6   B BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
X KUC Leszek
MAZUR Alfred
3:1 (11:9, 6:11, 11:6, 11:9) ⇑
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X MAZUR Alfred 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) ⇑
11   A PALCZYŃSKI Bogdan Y NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (9:11, 11:9, 11:3, 11:5) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2018-04-22 09:00 ⇨ 2018-04-14 10:00
107. „Q Team” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków V 3:11
3   C PALCZYŃSKI Bogdan Y GÓRECKA Dominika 1:3 (10:12, 10:12, 11:3, 7:11) ⇓
10   C PALCZYŃSKI Bogdan Z WOLAŃCZYK Paweł 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇓
12   C PALCZYŃSKI Bogdan W KOPACKI Paweł 0:3 (9:11, 12:14, 7:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
1335 BEŁZA Janusz 1964
444 BIEŃCZYCKI Jakub 2003
534 BISZCZAD Adrianna 1995
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1635 BOROŃ Sławomir 1962
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1218 CHRZAN Hubert 1999
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
79 DAŃDA Krzysztof 1969
888 DĄBROWSKI Damian 1979
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
522 DZIADEK Konrad 1992
2 FLOREK Arkadiusz 1993
1625 GAJ Milena 2008
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
197 GLAZER Rafał 1987
633 GŁĄB Damian 1989
651 GONET Maciej 1975
768 GONET Szymon 1999
1902 GÓRECKA Dominika 2000
969 GÓRKA Michał 1989
579 GRADKOWSKI Paweł 1988
63 GROMADA Arkadiusz 1998
542 HOMOLA Piotr 1975
83 IWASZKO Dominik 1997
1786 JAŁOCHA Michał 1977
543 JARZĄBEK Szymon 1998
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
2001 KALICIAK Dariusz 1974
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
530 KASINA Zbigniew 1945
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
545 KĘSEK Damian 1995
176 KLIMCZAK Marek 1965
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
1175 KOPEĆ Jan 1951
889 KORCZAK Damian 2003
2079 KORCZEK Łukasz 1984
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
639 KUREK Jacek 1968
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
215 LEŚNIAK Damian 1994
939 LEWICKI Piotr 1969
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2254 MAZUR Alfred 1991
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
792 MUZYK Roman 1961
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
580 NOWAK Alojzy 1964
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
193 OSIAK Tomasz 1974
1709 PARTYKA Ryszard 1976
495 PETKA Michał 1995
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
148 PIETRZAK Antoni 1998
951 PIETRZYK Marcin 1990
784 PORADZISZ Michał 1994
78 PORĄBKA Dariusz 1968
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
1277 RACHWAŁ Paulina 1999
4 RAJTAR Marek 1997
1158 REJDYCH Marek 1959
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
179 RZEPECKI Sylwester 1988
561 SITARZ Krzysztof 1985
1891 SKUBA Emilia 2005
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
46 STACH Paweł 1978
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
981 TOMCZYK Mateusz 1996
911 TRANTER Oskar 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
214 WOLNICKI Marcin 1994
778 WOŹNY Dariusz 1986
956 WÓJCIK Albert 1947
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994