Bogdan Marek Palczyński
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1964
Przynależność klubowa: Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 09:00
10. „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 14:0
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W MRYC Henryk 3:1 (11:9, 15:13, 6:11, 11:9) ⇑
5   A PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
W MRYC Henryk
MLAK Michał
3:0 (11:5, 11:4, 11:6) ⇑
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X NIEDBAŁA Tomasz 3:0 (11:1, 11:9, 11:5) ⇑
11   A PALCZYŃSKI Bogdan Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 13:00
16. KS „Podwawelski” Kraków VI - „Q Team” Kraków 0:14
3   C MAJKOWSKI Andrzej Y PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (8:11, 10:12, 12:10, 7:11) ⇑
5   A SLIEPUSHENKO Andrii
OCZKOŚ Agata
W PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇑
9   D SLIEPUSHENKO Andrii Y PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) ⇑
11   A KRAWCZYK Kacper Y PALCZYŃSKI Bogdan 2:3 (4:11, 12:10, 6:11, 12:10, 8:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 09:00
21. „Q Team” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
3   C PALCZYŃSKI Bogdan Y ŁASKAWIEC Jakub 3:2 (15:17, 11:7, 11:9, 5:11, 11:9) ⇑
5   A PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
W TOMSIA Sławomir
NOWAK Kamil
0:3 (7:11, 6:11, 9:11) ⇓
10   C PALCZYŃSKI Bogdan Z BALIK Robert 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:9) ⇑
12   C PALCZYŃSKI Bogdan W TOMSIA Sławomir 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 16:00 ⇨ 2018-12-04 18:00
41. UKS „Rokicie” Szczytniki I - „Q Team” Kraków 6:8
2   B PRZEPOLSKI Andrzej X PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (9:11, 11:7, 11:8, 6:11, 11:9) ⇓
6   B PRZEPOLSKI Dominik
SZOSTAK Michał
X PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
0:3 (7:11, 5:11, 5:11) ⇑
7   A LEWICKI Piotr X PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) ⇑
14   D PRZEPOLSKI Dominik X PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
897 BAKAŁA Sebastian 1976
1482 BALIK Robert 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
1335 BEŁZA Janusz 1964
444 BIEŃCZYCKI Jakub 2003
534 BISZCZAD Adrianna 1995
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1635 BOROŃ Sławomir 1962
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1218 CHRZAN Hubert 1999
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
79 DAŃDA Krzysztof 1969
888 DĄBROWSKI Damian 1979
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
522 DZIADEK Konrad 1992
2 FLOREK Arkadiusz 1993
1625 GAJ Milena 2008
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
197 GLAZER Rafał 1987
633 GŁĄB Damian 1989
651 GONET Maciej 1975
768 GONET Szymon 1999
1902 GÓRECKA Dominika 2000
969 GÓRKA Michał 1989
579 GRADKOWSKI Paweł 1988
63 GROMADA Arkadiusz 1998
542 HOMOLA Piotr 1975
83 IWASZKO Dominik 1997
1786 JAŁOCHA Michał 1977
543 JARZĄBEK Szymon 1998
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
2001 KALICIAK Dariusz 1974
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
530 KASINA Zbigniew 1945
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
545 KĘSEK Damian 1995
176 KLIMCZAK Marek 1965
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
1175 KOPEĆ Jan 1951
889 KORCZAK Damian 2003
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
639 KUREK Jacek 1968
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
215 LEŚNIAK Damian 1994
939 LEWICKI Piotr 1969
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
2598 MAJKOWSKI Andrzej 1963
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2254 MAZUR Alfred 1991
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
157 MRYC Henryk 1937
792 MUZYK Roman 1961
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
580 NOWAK Alojzy 1964
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
193 OSIAK Tomasz 1974
1709 PARTYKA Ryszard 1976
495 PETKA Michał 1995
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
148 PIETRZAK Antoni 1998
951 PIETRZYK Marcin 1990
784 PORADZISZ Michał 1994
78 PORĄBKA Dariusz 1968
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
1277 RACHWAŁ Paulina 1999
4 RAJTAR Marek 1997
1158 REJDYCH Marek 1959
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
179 RZEPECKI Sylwester 1988
561 SITARZ Krzysztof 1985
1891 SKUBA Emilia 2005
2597 SLIEPUSHENKO Andrii 1982
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
46 STACH Paweł 1978
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
981 TOMCZYK Mateusz 1996
2447 TOMSIA Sławomir 1979
911 TRANTER Oskar 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
214 WOLNICKI Marcin 1994
778 WOŹNY Dariusz 1986
956 WÓJCIK Albert 1947
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994