Marek Rajtar
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1997-02-08
Przynależność klubowa: MKS KSOS Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-30 19:00
13. LKS „Olmex” Piotrowice I - MKS KSOS Kraków II 8:6
2   B BODNAR Michał X RAJTAR Marek 0:3 (11:13, 5:11, 8:11) ⇑
5   A BODNAR Marcin
BODNAR Michał
W RAJTAR Marek
ŁACH Bartłomiej
1:3 (12:10, 8:11, 10:12, 8:11) ⇑
7   A PIEKARCZYK Michał X RAJTAR Marek 3:2 (7:11, 10:12, 11:5, 12:10, 11:7) ⇓
14   D BARTNICKI Jakub X RAJTAR Marek 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 4:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-13 18:00
16. MKS KSOS Kraków II - UKS „Polfin” Oświęcim 11:3
2   B RAJTAR Marek X POLAKOW Aleksander 3:0 (11:3, 14:12, 11:2) ⇑
5   A RAJTAR Marek
ŁACH Bartłomiej
W WÓJCIK Krzysztof
POLAKOW Aleksander
3:2 (12:14, 9:11, 12:10, 11:6, 11:7) ⇑
8   B RAJTAR Marek W GASIDŁO Grzegorz 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) ⇑
13   B RAJTAR Marek Z MICZOŁEK Krzysztof 3:0 (11:2, 11:9, 11:9) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 13:00
28. ULKS „Lachowice” II - MKS KSOS Kraków II 0:14
4   D KACHEL Piotr Z RAJTAR Marek 0:3 (6:11, 5:11, 11:13) ⇑
5   A BANAŚ Jan
KACHEL Piotr
W RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇑
10   C KACHEL Jan Z RAJTAR Marek 1:3 (7:11, 5:11, 11:7, 6:11) ⇑
13   B GRAJNY Piotr Z RAJTAR Marek 0:3 (3:11, 9:11, 9:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 16:00
29. MKS KSOS Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ III 8:6
2   B RAJTAR Marek X CYRWUS Anna 1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 10:12) ⇓
6   B RAJTAR Marek
PEREK Nikodem
X KOWALKOWSKI Maciej
RÓŻAŃSKI Damian
3:2 (9:11, 11:4, 9:11, 11:5, 11:7) ⇑
8   B RAJTAR Marek W KOWALKOWSKI Maciej 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 9:11) ⇓
13   B RAJTAR Marek Z RÓŻAŃSKI Damian 3:2 (11:3, 12:14, 16:14, 9:11, 11:5) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 16:00 ⇨ 2017-11-22 18:00
42. MKS KSOS Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 4:10
2   B RAJTAR Marek X ZAJĘCKI Rafał 2:3 (9:11, 13:11, 4:11, 11:7, 8:11) ⇓
6   B RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
X BAŁUSZEK Kamil
ZAJĘCKI Rafał
2:3 (18:16, 5:11, 11:8, 5:11, 12:14) ⇓
8   B RAJTAR Marek W FRĄCZEK Łukasz 3:0 (11:8, 11:8, 12:10) ⇑
13   B RAJTAR Marek Z GLANOWSKI Bartosz 3:2 (11:9, 4:11, 9:11, 11:6, 13:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1399 ADAMUS Paulina 2003
602 ADAMUS Sebastian 1999
516 ANTOSIAK Jacek 1971
117 ANTOSZEK Stanisław 1995
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
1449 BARTNICKI Jakub 2004
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
534 BISZCZAD Adrianna 1995
535 BISZCZAD Bartosz 1992
938 BIZOŃ Stefan 1968
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
1210 BOCZOŃ Mateusz 1997
1413 BODNAR Michał 2003
1272 BOLEK Łukasz 1997
1838 BRUZDA Rafał 1974
518 BUJAK Piotr 1960
162 CELARY Mateusz 1995
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
597 CHMIELAK Piotr 1999
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
226 CHYC Tomasz 1993
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
174 DANAJ Natalia 2000
79 DAŃDA Krzysztof 1969
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
210 DUDZIAK Damian 1995
522 DZIADEK Konrad 1992
698 FLAK Stefan 1957
2 FLOREK Arkadiusz 1993
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
2306 GASIDŁO Grzegorz 1998
431 GĄDEK Natalia 2001
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
197 GLAZER Rafał 1987
1322 GNIADEK Michał 2003
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
651 GONET Maciej 1975
1902 GÓRECKA Dominika 2000
908 GÓRECKI Wojciech 2002
579 GRADKOWSKI Paweł 1988
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
541 JANIK Angelika 2000
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
975 JEDYNAK Damian 1989
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2117 KACHEL Piotr 1965
131 KACHEL Tomasz 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
530 KASINA Zbigniew 1945
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
1131 KEMPA Robert 1976
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
176 KLIMCZAK Marek 1965
959 KNAPCZYK Józef 1962
697 KOCHMAŃSKI Marek 1983
979 KOLASA Szymon 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
986 KRUPA Natalia 2002
413 KRZYSIEK Paulina 1996
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
529 KUĆMIERCZYK Władysław 1938
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
536 KURDZIEL Stanisław 1956
639 KUREK Jacek 1968
178 KUTAJ Maksymilian 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
635 KWEK Aleksander 1970
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
939 LEWICKI Piotr 1969
2002 LUHA Peter 1989
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
151 MAGULSKI Damian 1997
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
450 MASIAK Daniel 1995
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
891 MISZCZYK Łukasz 1993
614 MLICKA Beata 1989
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
157 MRYC Henryk 1937
1016 NAJMAN Michał 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
322 NOWACKA Dorota 1966
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
122 PALMOWSKI Lech 1982
601 PASIECZNY Jan 1967
695 PETKA Krzysztof 1999
495 PETKA Michał 1995
81 PIĄSTKA Michał 1994
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
951 PIETRZYK Marcin 1990
240 PLEWA Krzysztof 1994
139 PNIACZEK Dominik 1999
2304 POLAKOW Aleksander 1958
78 PORĄBKA Dariusz 1968
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
149 RADWAN Radosław 1985
659 RAŚ Tomasz 1979
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
634 ROSIEK Kamil 1998
241 ROSIEK Michał 1996
719 ROSPOND Piotr 1989
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
179 RZEPECKI Sylwester 1988
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
84 SŁOMKA Dominik 1997
161 STACH Sebastian 1997
539 STANKIEWICZ Tomasz 1998
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
1257 TROCHIM Paweł 1995
1330 TURECKI Jarosław 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
2066 WORECKI Michał 1979
778 WOŹNY Dariusz 1986
956 WÓJCIK Albert 1947
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
1857 ZIELENIEWSKI Leon 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
615 ŻEBRO Krzysztof 1986