Marcin Tabor
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 11:00
11. LUKS „Galux” Skrzyszów III - LKS „Dobrzanka” Dobra 5:9
1   A TABOR Marcin W BOBER Damian 3:0 (11:7, 12:10, 11:3) ⇑
5   A BAŃBOR Andrzej
TABOR Marcin
W PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
3:1 (11:8, 12:10, 7:11, 11:3) ⇑
7   A TABOR Marcin X PIETRZAK Krzysztof 3:1 (11:9, 6:11, 11:8, 11:8) ⇑
11   A TABOR Marcin Y PIĘTOŃ Robert 2:3 (11:8, 5:11, 4:11, 11:8, 11:13) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 11:00
21. MKS „Radość” Gorlice - LUKS „Galux” Skrzyszów III 7:7
3   C ŁABOWSKI Józef Y TABOR Marcin 2:3 (11:9, 7:11, 11:9, 2:11, 8:11) ⇑
6   B WOŹNIAK Dominik
JUSZYŃSKI Rafał
X BAŃBOR Andrzej
TABOR Marcin
1:3 (5:11, 11:5, 9:11, 7:11) ⇑
9   D WOŹNIAK Dominik Y TABOR Marcin 1:3 (5:11, 1:11, 11:9, 7:11) ⇑
11   A JUSZYŃSKI Rafał Y TABOR Marcin 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1290 BŁĘDOWSKI Michał 1996
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
1838 BRUZDA Rafał 1974
546 BUDZIK Oskar 1998
162 CELARY Mateusz 1995
336 CEWKA Piotr 1990
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
757 CHYL Zbigniew 1964
550 CIUREJ Radosław 1999
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
1436 DRABEK Kazimierz 1945
746 DUBIEL Józef 1972
402 DUDA Tomasz 1981
210 DUDZIAK Damian 1995
58 DUDZIK Grzegorz 1994
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
887 DZIEDZIC Piotr 2001
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
622 GADAWSKI Adrian 1990
468 GAJ Rafał 1994
785 GAJDA Konrad 1990
728 GAJEWSKI Dominik 1987
362 GAWLIK Adam 1989
2140 GDULA Adam 1977
633 GŁĄB Damian 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
637 GNIEWEK Andrzej 1957
908 GÓRECKI Wojciech 2002
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
1714 GUZIK Paweł 1986
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
649 JANECZEK Bartłomiej 1994
549 JANIA Mateusz 1997
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
983 JUREK Szymon 1996
342 JURZAK Łukasz 1983
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
100 KACHEL Mateusz 1996
245 KAIM Adrian 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
662 KLUZEK Sławomir 1986
24 KOCIK Piotr 1980
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
1802 KUDŁA Paweł 1985
1934 KULCZYK Rafał 1981
744 KUPIEC Dariusz 1982
113 KURNYTA Mariusz 1989
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
151 MAGULSKI Damian 1997
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
774 MARTA Patrycja 1999
1396 MICHAŁEK Szymon 2000
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
766 MIKOSZ Michał 1994
764 MILEWSKA Eliza 2002
707 MIREK Damian 1994
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
645 MORAWIEC Michał 1995
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
1721 NALEPKA Maciej 1977
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
14 NIEĆ Andrzej 1984
758 NOSEK Artur 1996
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
340 ODELGA Jan 1981
28 OLECHNY Jakub 1993
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
106 OSIŃSKI Rafał 1974
312 PACH Łukasz 1991
617 PACH Mateusz 1994
547 PAJĄK Dawid 1998
349 PAJDO Konrad 1993
884 PAPIEŻ Filip 2001
917 PARAIS Leszek 1969
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
909 PEREK Nikodem 2000
81 PIĄSTKA Michał 1994
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
551 PIÓRO Eryk 1999
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
354 PITALA Stanisław 1952
139 PNIACZEK Dominik 1999
350 PRZEKLASA Marek 1962
70 PRZEKLASA Monika 1986
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
759 PYTEL Aleksandra 2002
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
67 ROJEK Rafał 1978
241 ROSIEK Michał 1996
1795 RUPA Robert 1965
1111 RUSEK Andrzej 1967
1944 SEROKA Szymon 2001
488 SIEDLARZ Artur 1999
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
740 STYRNA Stanisław 1943
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
355 SURMA Mariusz 1975
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
23 ŚLAZYK Piotr 1971
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
480 TOKARZ Adam 1964
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
1019 TWARÓG Mateusz 2000
251 URBAŃSKI Adam 1950
224 WALICZEK Wojciech 1988
33 WARIAN Mirosław 1974
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
616 WIERZCHOWIEC Piotr 1994
470 WILK Paweł 1988
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
761 ZYCH Michał 1996
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990