Numer zawodnika: | 373 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1969 |
Przynależność klubowa: | LUKS „Skrzyszów” |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 27702 |
Numer licencji okres.: | 6123 |
Data wydania: | 01.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:00 6. KS Start Nowy Sącz - LUKS Galux Skrzyszów II 5:9 |
|||||||
2 | B | KAWKA Maciej | X | BAŃBOR Andrzej | 3:2 (7:11, 11:7, 7:11, 11:8, 13:11) | ||
6 | B |
BORKOWSKI Marek LEŚNIAK Kamil |
X |
KOZIOŁ Jarosław BAŃBOR Andrzej |
3:1 (10:12, 12:10, 11:5, 11:9) | ||
7 | A | LEŚNIAK Kamil | X | BAŃBOR Andrzej | 2:3 (4:11, 6:11, 12:10, 11:4, 3:11) | ||
14 | D | BORKOWSKI Marek | X | BAŃBOR Andrzej | 3:0 (11:6, 11:2, 11:8) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 11:00 12. LUKS Galux Skrzyszów II - PTG Sokół Grybów 10:4 |
|||||||
2 | B | BAŃBOR Andrzej | X | MACIUSZEK Wiesław | 3:2 (13:11, 11:8, 10:12, 7:11, 11:8) | ||
8 | B | BAŃBOR Andrzej | W | URBAN Mariusz | 0:3 (10:12, 5:11, 8:11) | ||
13 | B | BAŃBOR Andrzej | Z | DZIEDZIAK Stanisław | 3:1 (11:8, 8:11, 11:3, 11:9) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-16 17:30 18. LUKS Galux Skrzyszów II - UKS Płomień Limanowa II 12:2 |
|||||||
3 | C | BAŃBOR Andrzej | Y | WILCZEK Michał | 3:0 (11:7, 11:3, 11:2) | ||
10 | C | BAŃBOR Andrzej | Z | DYGAS Dawid | 2:3 (11:6, 8:11, 9:11, 11:9, 4:11) | ||
12 | C | BAŃBOR Andrzej | W | GOLONKA Blanka | 1:3 (10:12, 5:11, 11:6, 8:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00 29. LUKS Galux Skrzyszów II - TG Sokół Brzesko 4:10 |
|||||||
2 | B | BAŃBOR Andrzej | X | MARTYKA Kamil | 2:3 (9:11, 9:11, 11:7, 11:9, 8:11) | ||
5 | A |
JASIELSKI Franciszek BAŃBOR Andrzej |
W |
SKRZYPEK Adrian NOWAK Dawid |
1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 6:11) | ||
8 | B | BAŃBOR Andrzej | W | SKRZYPEK Adrian | 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) | ||
13 | B | BAŃBOR Andrzej | Z | PUT Maciej | 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 7:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00 34. KS Villa Verde Olesno III - LUKS Galux Skrzyszów II 10:4 |
|||||||
3 | C | FLOREK Sławomir | Y | BAŃBOR Andrzej | 1:3 (10:12, 6:11, 11:5, 6:11) | ||
9 | D | DYCHTOŃ Jakub | Y | BAŃBOR Andrzej | 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) | ||
11 | A | TATARCZUCH Marek | Y | BAŃBOR Andrzej | 3:0 (11:7, 12:10, 11:4) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 11:00 37. LUKS Galux Skrzyszów II - UKS Sęp Wilczyska 8:6 |
|||||||
2 | B | BAŃBOR Andrzej | X | TOKARZ Adam | 3:2 (12:14, 4:11, 12:10, 12:10, 11:8) | ||
8 | B | BAŃBOR Andrzej | W | RYBOWICZ Rafał | 2:3 (11:3, 11:8, 6:11, 9:11, 7:11) | ||
13 | B | BAŃBOR Andrzej | Z | PLICHTA Józef | 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-17 11:00 51. LUKS Galux Skrzyszów II - LKS Vocovia Wokowice 12:2 |
|||||||
2 | B | BAŃBOR Andrzej | X | FLĄDRO Piotr | 3:2 (11:6, 11:5, 4:11, 2:11, 11:8) | ||
5 | A |
KOZIOŁ Jarosław BAŃBOR Andrzej |
W |
RĘBACZ Wojciech JAWIEŃ Marcin |
3:0 (11:6, 11:6, 11:5) | ||
8 | B | BAŃBOR Andrzej | W | JAWIEŃ Marcin | 3:0 (11:5, 11:5, 11:9) | ||
13 | B | BAŃBOR Andrzej | Z | ŻYTNIEWSKI Marcin | 1:3 (11:5, 1:11, 5:11, 6:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 58. UKS Sokół Żabno - LUKS Galux Skrzyszów II 3:11 |
|||||||
2 | B | NAGÓRZAŃSKI Seweryn | X | BAŃBOR Andrzej | 3:2 (4:11, 5:11, 11:7, 13:11, 11:3) | ||
5 | A |
WĘGIEL Marcin CIERNIAK Konrad |
W |
JASIELSKI Franciszek BAŃBOR Andrzej |
2:3 (9:11, 11:7, 10:12, 11:7, 9:11) | ||
7 | A | SZUMILAS Władysław | X | BAŃBOR Andrzej | 1:3 (7:11, 8:11, 14:12, 8:11) | ||
14 | D | MLECZKO Mateusz | X | BAŃBOR Andrzej | 1:3 (11:13, 3:11, 11:9, 6:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-28 11:00 65. LUKS Galux Skrzyszów II - MKS Radość Gorlice II 7:7 |
|||||||
1 | A | BAŃBOR Andrzej | W | HONKOWICZ Kacper | 0:3 (8:11, 3:11, 12:14) | ||
5 | A |
BAŃBOR Andrzej ŻUROWSKI Dariusz |
W |
WOŹNIAK Marcin HONKOWICZ Kacper |
1:3 (1:11, 7:11, 11:8, 5:11) | ||
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-03 11:00 67. MKS Radość Gorlice II - LUKS Galux Skrzyszów II 11:3 |
|||||||
3 | C | ŁABOWSKI Józef | Y | BAŃBOR Andrzej | 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) | ||
9 | D | MICHALEC Grzegorz | Y | BAŃBOR Andrzej | 3:1 (11:8, 12:10, 8:11, 13:11) | ||
11 | A | WOŹNIAK Marcin | Y | BAŃBOR Andrzej | 3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 8:11, 11:5) | ||
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-17 16:00 70. LUKS Galux Skrzyszów II - UKS Fortem Pawęzów 4:10 |
|||||||
2 | B | BAŃBOR Andrzej | X | MADUZIA Leszek | 1:3 (12:10, 5:11, 6:11, 12:14) | ||
8 | B | BAŃBOR Andrzej | W | ROBAK Mateusz | 0:3 (2:11, 9:11, 6:11) | ||
13 | B | BAŃBOR Andrzej | Z | MUCHA Grzegorz | 0:3 (3:11, 7:11, 9:11) |