Marcin Pis
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1996-05-19
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-24 11:00
3. LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 3:11
1   A PIS Marcin W FURTAK Krzysztof 1:3 (12:10, 4:11, 9:11, 4:11) ⇓
5   A PIS Marcin
SKRĘŻYNA Hubert
W FURTAK Krzysztof
JASTRZĘBSKI Dawid
1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 6:11) ⇓
7   A PIS Marcin X GAJEWSKI Dominik 3:0 (11:6, 11:8, 11:3) ⇑
11   A PIS Marcin Y SZCZEPAŃSKI Andrzej 3:1 (12:10, 10:12, 11:8, 11:9) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 11:00 ⇨ 2017-10-07 15:00
13. UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów II 6:8
1   A JANISZEWSKI Tomasz W PIS Marcin 1:3 (6:11, 11:8, 9:11, 8:11) ⇑
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W PIS Kamil
PIS Marcin
0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇑
8   B CHRABĄSZCZ Aleksandra W PIS Marcin 1:3 (11:8, 3:11, 8:11, 7:11) ⇑
12   C FLOREK Sławomir W PIS Marcin 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 9:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-15 11:00
16. LUKS „Galux” Skrzyszów II - TG „Sokół” Brzesko 7:7
1   A PIS Marcin W LENART Marek 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇑
6   B PIS Kamil
PIS Marcin
X SZYMAŃSKI Bartosz
SKRZYPEK Adrian
3:0 (11:8, 11:9, 12:10) ⇑
7   A PIS Marcin X SZYMAŃSKI Bartosz 3:0 (11:9, 12:10, 11:8) ⇑
11   A PIS Marcin Y WÓJTOWICZ Wojciech 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:8) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 17:00
28. MLUKS „Gulon” Zakliczyn - LUKS „Galux” Skrzyszów II 3:11
4   D HEŁMECKI Szymon Z PIS Marcin 1:3 (14:12, 4:11, 9:11, 4:11) ⇑
6   B SZCZEPAŃSKI Dominik
KORNAŚ Bartłomiej
X PIS Kamil
PIS Marcin
2:3 (4:11, 11:5, 9:11, 11:3, 6:11) ⇑
10   C SZCZEPAŃSKI Dominik Z PIS Marcin 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇑
13   B BARDON Piotr Z PIS Marcin 0:3 (4:11, 8:11, 3:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 17:00
29. LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 12:2
1   A PIS Marcin W KANTOR Michał 3:0 (15:13, 11:2, 11:8) ⇑
5   A PIS Marcin
PIS Konrad
W ŁATKA Tomasz
OBRZUT Tomasz
3:0 (11:1, 12:10, 11:3) ⇑
7   A PIS Marcin X ŁATKA Tomasz 3:0 (11:2, 11:6, 11:9) ⇑
11   A PIS Marcin Y ŁUKASIK Andrzej 3:1 (9:11, 11:4, 11:2, 11:6) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-19 11:00
42. LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 10:4
1   A PIS Marcin W RUSEK Andrzej 3:0 (11:6, 11:1, 11:6) ⇑
6   B PIS Kamil
PIS Marcin
X WOLIŃSKI Andrzej
WOLIŃSKI Zenon
3:1 (9:11, 11:9, 13:11, 11:5) ⇑
7   A PIS Marcin X WOLIŃSKI Andrzej 3:0 (12:10, 13:11, 11:7) ⇑
11   A PIS Marcin Y WOLIŃSKI Zenon 3:1 (11:7, 9:11, 11:2, 11:6) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-03 11:00
55. LUKS „Galux” Skrzyszów II - LUKS „Lipie” Lipie 9:5
1   A PIS Marcin W CEWKA Piotr 1:3 (11:13, 6:11, 11:4, 6:11) ⇓
5   A PIS Marcin
SKRĘŻYNA Hubert
W CEWKA Piotr
MRUK Piotr
3:1 (11:7, 11:3, 9:11, 11:8) ⇑
7   A PIS Marcin X SZCZECINA Piotr 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇑
11   A PIS Marcin Y MRUK Piotr 3:0 (11:5, 11:9, 11:1) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-17 11:00
68. LUKS „Galux” Skrzyszów II - KS „Talar Team” Szczawa 9:5
1   A PIS Marcin W TALAR Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇑
5   A PIS Marcin
SKRĘŻYNA Hubert
W JANIK Bartosz
SOPATA Jan
2:3 (8:11, 11:6, 11:8, 9:11, 9:11) ⇓
7   A PIS Marcin X SOPATA Jan 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇑
11   A PIS Marcin Y JANIK Bartosz 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 11:00 ⇨ 2018-01-07 17:00
59. LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Galux” Skrzyszów II 7:7
1   A BAŃBOR Andrzej W PIS Marcin 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
5   A BAŃBOR Andrzej
KOZIOŁ Wiesław
W PIS Kamil
PIS Marcin
0:3 (8:11, 4:11, 7:11) ⇑
8   B JASIELSKI Franciszek W PIS Marcin 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) ⇑
12   C KOZIOŁ Wiesław W PIS Marcin 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 11:00
74. LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS „Galux” Skrzyszów II 9:5
1   A PIETRZAK Krzysztof W PIS Marcin 0:3 (11:13, 8:11, 10:12) ⇑
6   B CZYRNEK Jakub
PIETRZAK Krzysztof
X PIS Marcin
PIS Konrad
3:2 (11:9, 5:11, 11:4, 9:11, 11:7) ⇓
8   B HOCHÓŁ Karol W PIS Marcin 0:3 (3:11, 6:11, 10:12) ⇑
12   C CZYRNEK Jakub W PIS Marcin 0:3 (10:12, 10:12, 7:11) ⇑
4W | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-25 11:00
94. TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów II 14:0
1   A SKRZYPEK Adrian W PIS Marcin 3:1 (10:12, 11:4, 11:8, 11:6) ⇓
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
W PIS Kamil
PIS Marcin
3:1 (11:4, 10:12, 11:9, 11:8) ⇓
8   B SKRZYPEK Grzegorz W PIS Marcin 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) ⇓
12   C SZYMAŃSKI Bartosz W PIS Marcin 3:1 (11:6, 9:11, 11:4, 11:8) ⇓
4W | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2018-04-21 11:00
107. LUKS „Galux” Skrzyszów II - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 5:9
1   A PIS Marcin W MRÓZ Jakub 3:1 (11:3, 5:11, 11:6, 11:4) ⇑
6   B PIS Marcin
PIS Konrad
X SZCZEPAŃSKI Dominik
MRÓZ Jakub
3:1 (11:4, 9:11, 11:9, 11:6) ⇑
7   A PIS Marcin X BARDON Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇑
11   A PIS Marcin Y SZCZEPAŃSKI Dominik 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) ⇑
4W | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-11 11:00 ⇨ 2018-04-30 17:00
99. LUKS „Galux” Skrzyszów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 7:7
1   A PIS Marcin W BAŃBOR Andrzej 3:0 (11:8, 11:7, 14:12) ⇑
5   A PIS Marcin
SKRĘŻYNA Hubert
W JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
3:1 (11:6, 11:8, 10:12, 11:9) ⇑
7   A PIS Marcin X JASIELSKI Marek 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 11:8) ⇑
11   A PIS Marcin Y JASIELSKI Franciszek 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇑
4W | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 20. | 2018-05-06 11:00 ⇨ 2018-05-02 17:00
110. LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7
1   A PIS Marcin W JANISZEWSKI Tomasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇑
5   A PIS Marcin
PIS Konrad
W FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:6) ⇑
7   A PIS Marcin X CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:1 (11:5, 11:8, 8:11, 11:7) ⇑
11   A PIS Marcin Y TATARCZUCH Marek 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
13 BIENIEK Tomasz 1988
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
336 CEWKA Piotr 1990
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
757 CHYL Zbigniew 1964
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
858 DŁUGAJ Rafał 1978
368 DREWNIANY Ewelina 1996
746 DUBIEL Józef 1972
402 DUDA Tomasz 1981
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
886 DZIEDZIC Janusz 1968
887 DZIEDZIC Piotr 2001
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
713 GARB Aleksandra 2001
362 GAWLIK Adam 1989
885 GEMBACZ Marcin 2000
633 GŁĄB Damian 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
864 GOLONKA Albert 1976
1052 GOŁDA Kacper 1994
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
649 JANECZEK Bartłomiej 1994
549 JANIA Mateusz 1997
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
983 JUREK Szymon 1996
342 JURZAK Łukasz 1983
1341 KANTOR Michał 1989
414 KAPIK Krzysztof 1999
901 KIEŁBASA Józef 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
24 KOCIK Piotr 1980
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
636 KOZIEŁ Michał 1983
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
11 KULEWICZ Radosław 1988
523 KUZIO Waldemar 1977
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
325 ŁATKA Tomasz 1972
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
766 MIKOSZ Michał 1994
764 MILEWSKA Eliza 2002
707 MIREK Damian 1994
648 MISIASZEK Wojciech 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
339 MRUK Piotr 1981
758 NOSEK Artur 1996
266 NOWAK Łukasz 1983
357 NYCZ Zbigniew 1972
28 OLECHNY Jakub 1993
5 OPIOŁA Tomasz 1954
380 OSIKA Cezary 1995
382 OSIKA Przemysław 1992
106 OSIŃSKI Rafał 1974
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
617 PACH Mateusz 1994
547 PAJĄK Dawid 1998
349 PAJDO Konrad 1993
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
108 PIECHOWICZ Marek 1965
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
551 PIÓRO Eryk 1999
945 PODGÓRSKI Jan 1959
350 PRZEKLASA Marek 1962
70 PRZEKLASA Monika 1986
745 PRZYBYŁO Marek 1955
759 PYTEL Aleksandra 2002
1235 REMBIASZ Michał 1987
1411 ROBAK Mateusz 2002
67 ROJEK Rafał 1978
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
10 SAMEL Bartłomiej 1981
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
740 STYRNA Stanisław 1943
146 SUBIK Filip 1996
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
302 SZMYD Maciej 1976
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
280 TWARÓG Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
616 WIERZCHOWIEC Piotr 1994
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990