Numer zawodnika: | 362 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1989 |
Przynależność klubowa: | LKS „Vocovia” Wokowice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 23579 |
Numer licencji okres.: | 8901 |
Data wydania: | 09.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 3. LKS Vocovia Wokowice - TG Sokół Brzesko 6:8 |
|||||||
4 | D | GAWLIK Adam | Z | PIĘKOSZ Jakub | 1:3 (9:11, 11:7, 9:11, 9:11) | ||
5 | A |
GAWLIK Adam FLĄDRO Piotr |
W |
SKRZYPEK Adrian NOWAK Dawid |
2:3 (17:15, 7:11, 11:8, 9:11, 6:11) | ||
9 | D | GAWLIK Adam | Y | MARTYKA Kamil | 1:3 (7:11, 12:14, 11:6, 11:13) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 11:00 8. KS Villa Verde Olesno III - LKS Vocovia Wokowice 13:1 |
|||||||
4 | D | TATARCZUCH Marek | Z | GAWLIK Adam | 3:0 (11:9, 13:11, 11:9) | ||
6 | B |
TATARCZUCH Marek LIPOWICZ Kacper |
X |
GAWLIK Adam FLĄDRO Piotr |
3:1 (6:11, 12:10, 11:9, 11:2) | ||
10 | C | WŁODEK Grzegorz | Z | GAWLIK Adam | 3:1 (11:3, 11:4, 8:11, 12:10) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 ⇨ 2023-10-06 18:00 13. LKS Vocovia Wokowice - UKS Sęp Wilczyska 3:11 |
|||||||
4 | D | GAWLIK Adam | Z | JASIŃSKI Piotr | 2:3 (2:11, 11:13, 11:5, 11:9, 9:11) | ||
5 | A |
GAWLIK Adam FLĄDRO Piotr |
W |
RYBOWICZ Rafał PLICHTA Józef |
2:3 (7:11, 11:7, 11:9, 6:11, 8:11) | ||
9 | D | GAWLIK Adam | Y | TOKARZ Adam | 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 8:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 11:00 20. UKS Fortem Pawęzów - LKS Vocovia Wokowice 8:6 |
|||||||
5 | A |
ROBAK Mateusz WINKLER Grzegorz |
W |
GAWLIK Adam FLĄDRO Piotr |
3:0 (11:4, 11:4, 11:6) | ||
12 | C | ROBAK Mateusz | W | GAWLIK Adam | 3:0 (11:7, 11:5, 15:13) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 17:00 27. PTG Sokół Grybów - LKS Vocovia Wokowice 5:9 |
|||||||
3 | C | MACIUSZEK Wiesław | Y | GAWLIK Adam | 3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 17:15) | ||
6 | B |
MACIUSZEK Wiesław DZIEDZIAK Stanisław |
X |
GAWLIK Adam FLĄDRO Piotr |
3:2 (7:11, 11:8, 5:11, 11:8, 11:8) | ||
9 | D | URBAN Mariusz | Y | GAWLIK Adam | 3:2 (11:8, 8:11, 11:7, 7:11, 11:7) | ||
11 | A | TABASZEWSKA Małgorzata | Y | GAWLIK Adam | 2:3 (7:11, 8:11, 11:7, 11:9, 6:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00 33. LKS Vocovia Wokowice - UKS Sokół Żabno 7:7 |
|||||||
4 | D | GAWLIK Adam | Z | MLECZKO Mateusz | 3:1 (11:8, 11:8, 4:11, 11:9) | ||
5 | A |
GAWLIK Adam FLĄDRO Piotr |
W |
OSTROWSKI Dawid SZUMILAS Władysław |
2:3 (11:5, 7:11, 11:9, 7:11, 9:11) | ||
9 | D | GAWLIK Adam | Y | OSTROWSKI Dawid | 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) | ||
14 | D | GAWLIK Adam | X | SZUMILAS Władysław | 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 11:00 39. MKS Radość Gorlice II - LKS Vocovia Wokowice 11:3 |
|||||||
1 | A | WOŹNIAK Marcin | W | GAWLIK Adam | 3:2 (11:9, 13:15, 9:11, 11:8, 11:9) | ||
5 | A |
PIECHOWICZ Marek WOŹNIAK Marcin |
W |
GAWLIK Adam FLĄDRO Piotr |
3:2 (7:11, 11:3, 6:11, 11:8, 11:9) | ||
8 | B | MICHALEC Grzegorz | W | GAWLIK Adam | 2:3 (11:13, 11:9, 11:4, 8:11, 9:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 45. LKS Vocovia Wokowice - KS Start Nowy Sącz 8:6 |
|||||||
2 | B | GAWLIK Adam | X | BORKOWSKI Marek | 0:3 (8:11, 10:12, 12:14) | ||
5 | A |
GAWLIK Adam FLĄDRO Piotr |
W |
PASEK Kamil BULZAK Jan |
3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 9:11, 14:12) | ||
8 | B | GAWLIK Adam | W | LEŚNIAK Kamil | 3:0 (11:7, 15:13, 11:9) | ||
13 | B | GAWLIK Adam | Z | PASEK Kamil | 3:1 (11:8, 11:9, 3:11, 11:7) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-17 11:00 51. LUKS Galux Skrzyszów II - LKS Vocovia Wokowice 12:2 |
|||||||
3 | C | KOZIOŁ Jarosław | Y | GAWLIK Adam | 3:1 (12:10, 11:9, 8:11, 18:16) | ||
6 | B |
KĄDZIOŁKA Bartłomiej CHŁOPEK Błażej |
X |
GAWLIK Adam FLĄDRO Piotr |
3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 13:11) | ||
9 | D | CHŁOPEK Błażej | Y | GAWLIK Adam | 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) | ||
11 | A | KĄDZIOŁKA Bartłomiej | Y | GAWLIK Adam | 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:5) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 57. LKS Vocovia Wokowice - UKS Płomień Limanowa II 14:0 |
|||||||
4 | D | GAWLIK Adam | Z | STYPUŁA Anna | 3:0 (11:3, 11:5, 11:4) | ||
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-03 11:00 84. LKS Vocovia Wokowice - PTG Sokół Grybów 11:3 |
|||||||
3 | C | GAWLIK Adam | Y | MACIUSZEK Wiesław | 1:3 (11:9, 7:11, 14:16, 11:13) | ||
6 | B |
GAWLIK Adam FLĄDRO Piotr |
X |
MACIUSZEK Wiesław TABASZEWSKA Małgorzata |
3:1 (11:7, 6:11, 11:9, 11:5) | ||
10 | C | GAWLIK Adam | Z | TABASZEWSKA Małgorzata | 3:1 (14:12, 5:11, 11:7, 11:7) | ||
12 | C | GAWLIK Adam | W | KRÓL Stanisław | 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:9) |