Stanisław Pitala
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1952
Przynależność klubowa: KS „Turbacz” Mszana Dolna
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 14:00
6. MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 3:11
4   D GAŁUSZKA Paweł Z PITALA Stanisław 3:2 (8:11, 11:13, 13:11, 11:9, 11:9) ⇓
10   C KRUPA Magdalena Z PITALA Stanisław 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 7:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 18:00
12. KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Gorce” Nowy Targ V 13:1
4   D PITALA Stanisław Z KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) ⇑
6   B PITALA Stanisław
GODAWSKI Dariusz
X KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
3:0 (11:8, 11:6, 12:10) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 17:00
22. „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Turbacz” Mszana Dolna 6:8
1   A WŁODEK Sławomir W PITALA Stanisław 1:3 (10:12, 14:12, 10:12, 9:11) ⇑
8   B PALENIK Jerzy W PITALA Stanisław 2:3 (11:6, 9:11, 11:9, 9:11, 7:11) ⇑
12   C BODZIONY Grzegorz W PITALA Stanisław 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:00
30. KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 2:12
2   B POCHOPIEŃ Michał X PITALA Stanisław 3:0 (11:5, 12:10, 11:7) ⇓
6   B PIETRAŃCZYK Jacek
POCHOPIEŃ Michał
X CAPUTA Henryk
PITALA Stanisław
1:3 (6:11, 11:7, 7:11, 5:11) ⇑
7   A PLACEK Dominik X PITALA Stanisław 0:3 (4:11, 2:11, 5:11) ⇑
14   D BRYŁA Rafał X PITALA Stanisław 1:3 (11:8, 3:11, 6:11, 8:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 18:00
36. KS „Turbacz” Mszana Dolna - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 13:1
4   D PITALA Stanisław Z WOJAS Wojciech 3:0 (11:4, 11:8, 11:4) ⇑
6   B CAPUTA Henryk
PITALA Stanisław
X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
ORLIKOWSKI Sebastian
3:1 (6:11, 13:11, 14:12, 11:4) ⇑
9   D PITALA Stanisław Y ORLIKOWSKI Sebastian 3:0 (11:6, 11:7, 11:1) ⇑
14   D PITALA Stanisław X MOTYKA Janusz 3:0 (11:7, 11:1, 11:8) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 18:00
44. ULKS „Lachowice” II - KS „Turbacz” Mszana Dolna 8:6
2   B GRAJNY Piotr X PITALA Stanisław 3:0 (12:10, 11:5, 11:7) ⇓
7   A BANAŚ Jan X PITALA Stanisław 2:3 (10:12, 6:11, 11:7, 11:4, 6:11) ⇑
14   D KACHEL Jan X PITALA Stanisław 3:2 (12:14, 7:11, 12:10, 11:8, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2050 ANTAS Gabriel 2002
39 BALDOWSKI Roman 1989
135 BANAŚ Jan 1967
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
1358 BŁĘDOWSKI Jakub 1999
295 BODZIONY Grzegorz 1994
247 BOLSĘGA Henryk 1971
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
2704 BRYŁA Rafał 2006
336 CEWKA Piotr 1990
189 CHOLEWA Dariusz 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
398 CHYL Kinga 1999
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
1633 DZIEDZIC Marta 1969
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
742 FLĄDRO Piotr 1982
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1993 GIERA Paweł 1983
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
125 GRAJNY Piotr 1968
481 GRUCA Marek 1978
688 HOCHÓŁ Karol 1996
1179 HOLECZKO Oskar 1998
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
12 JANIK Bartosz 1988
1739 JANISZ Marek 1999
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
347 JASIELSKI Franciszek 1965
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
130 KACHEL Jan 1970
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
2495 KAWKA Maciej 1974
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
690 KOZA Robert 1994
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
2952 KRUPA Magdalena 1991
1934 KULCZYK Rafał 1981
744 KUPIEC Dariusz 1982
113 KURNYTA Mariusz 1989
190 LECH Sylwester 1998
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
750 MARTYKA Kamil 1991
2021 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
484 MIELUCH Marek 1994
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
707 MIREK Damian 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
467 MOTYKA Grzegorz 1994
2904 MOTYKA Janusz 1972
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
339 MRUK Piotr 1981
701 MYRTA Agnieszka 1974
475 NATANEK Franciszek 1958
36 NECIO Marek 1995
14 NIEĆ Andrzej 1984
469 NIEPSUJ Adrian 1991
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
675 OLESIAK Jan 1974
596 OPIŁO Arkadiusz 1996
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
2907 ORLIKOWSKI Sebastian 1986
2634 PALENIK Jerzy 1963
884 PAPIEŻ Filip 2001
917 PARAIS Leszek 1969
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1020 PIECHNIK Dawid 2001
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
2770 PLACEK Dominik 2008
2191 PLICHTA Józef 1965
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
945 PODGÓRSKI Jan 1959
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
679 RYBOWICZ Rafał 1991
488 SIEDLARZ Artur 1999
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1221 SOPATA Jan 1999
958 STANISZ Wojciech 1969
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
1439 SURDZIEL Łukasz 1997
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
439 SZUBRYT Tomasz 1974
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
491 ŚWIĘS Przemysław 1980
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
1222 WĘGLARZ Piotr 2000
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
2609 WŁODEK Sławomir 1975
2905 WOJAS Wojciech 1975
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
479 WRONA Marian 1958
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990