Damian Bober
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1987
Przynależność klubowa: LKS „Dobrzanka” Dobra
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 18:00
4. LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:7
1   A BOBER Damian W CHMIELEWSKI Tomasz 3:0 (11:9, 11:9, 11:4) ⇑
6   B BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
X JANISZEWSKI Kamil
PUSHKAROV Kostyantyn
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇓
7   A BOBER Damian X JANISZEWSKI Kamil 3:2 (10:12, 6:11, 11:6, 11:6, 11:5) ⇑
11   A BOBER Damian Y PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00
10. UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5
3   C GAJDA Rafał Y BOBER Damian 0:3 (8:11, 6:11, 4:11) ⇑
5   A KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
W BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
0:3 (6:11, 9:11, 7:11) ⇑
9   D KORNAŚ Bartłomiej Y BOBER Damian 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 8:11) ⇑
11   A HEŁMECKI Szymon Y BOBER Damian 3:2 (8:11, 5:11, 11:6, 11:9, 11:9) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:00
22. LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice 7:7
1   A BOBER Damian W WOŹNIAK Dominik 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) ⇑
5   A BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
W ŁABOWSKI Józef
WOŹNIAK Dominik
3:2 (9:11, 7:11, 11:8, 11:4, 11:8) ⇑
7   A BOBER Damian X ŁABOWSKI Józef 3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 11:8, 11:8) ⇑
11   A BOBER Damian Y PIECHOWICZ Marek 3:1 (12:10, 7:11, 11:3, 11:3) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 11:00
28. MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7
1   A ROBAK Mateusz W BOBER Damian 3:2 (8:11, 8:11, 17:15, 13:11, 11:4) ⇓
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
2:3 (11:7, 12:14, 10:12, 12:10, 7:11) ⇑
8   B JEWUŁA Mateusz W BOBER Damian 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 4:11) ⇑
12   C MROCZEK Adrian W BOBER Damian 0:3 (10:12, 12:14, 7:11) ⇑
DPPM | KO | Runda 2. - Kolejka 1. | 2019-11-27 18:00 ⇨ 2019-11-12 18:00
20. KTS „Victoria” Spytkowice II - LKS „Dobrzanka” Dobra 1:4
1   A MUCHA Daniel X BOBER Damian 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 6:11) ⇑
4   A BOBAK Jacek
KAJFASZ Bogdan
W BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
0:3 (5:11, 5:11, 6:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 18:00
34. LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS „Galux” Skrzyszów II 7:7
1   A BOBER Damian W MLECZKO Radosław 0:3 (9:11, 4:11, 8:11) ⇓
5   A BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
W JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
3:2 (11:5, 10:12, 13:11, 5:11, 11:3) ⇑
7   A BOBER Damian X JASIELSKI Marek 3:1 (12:10, 11:3, 11:13, 11:7) ⇑
11   A BOBER Damian Y BAŃBOR Andrzej 2:3 (11:7, 11:6, 7:11, 4:11, 8:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 19:00
40. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LKS „Dobrzanka” Dobra 8:6
2   B OBROCHTA Piotr X BOBER Damian 0:3 (12:14, 8:11, 8:11) ⇑
6   B OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
X BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
2:3 (11:9, 5:11, 11:8, 4:11, 6:11) ⇑
7   A TABOR Krzysztof X BOBER Damian 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) ⇑
14   D SOBCZAK Krzysztof X BOBER Damian 0:3 (7:11, 10:12, 8:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 18:00
46. LKS „Dobrzanka” Dobra - LKS „Vocovia” Wokowice 7:7
1   A BOBER Damian W JAWIEŃ Marcin 3:2 (11:9, 9:11, 9:11, 11:3, 11:1) ⇑
5   A BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
W RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
3:0 (11:8, 11:5, 11:4) ⇑
7   A BOBER Damian X GAWLIK Adam 3:0 (11:8, 11:1, 11:5) ⇑
11   A BOBER Damian Y RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-03 18:00
49. LKS „Dobrzanka” Dobra - „Mikulec” Grybów 9:5
1   A BOBER Damian W SZAREK Marcin 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) ⇑
5   A BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
W GŁÓWCZYK Jan
SZAREK Marcin
3:0 (11:6, 11:4, 11:6) ⇑
7   A BOBER Damian X URBAN Mariusz 2:3 (11:1, 7:11, 8:11, 14:12, 10:12) ⇓
11   A BOBER Damian Y GŁÓWCZYK Jan 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-17 18:00
62. LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Start” Nowy Sącz 7:7
1   A BOBER Damian W PASEK Kamil 3:1 (11:6, 11:9, 11:13, 11:9) ⇑
6   B BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
X MACIUSZEK Wiesław
TROJANOWSKI Kamil
3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇑
7   A BOBER Damian X TROJANOWSKI Kamil 3:0 (11:5, 11:2, 11:3) ⇑
11   A BOBER Damian Y MACIUSZEK Wiesław 3:1 (8:11, 11:9, 14:12, 11:9) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 17:00 ⇨ 2020-01-18 15:00
16. LZS „Solidarni” Mędrzechów - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5
4   D GAJEWSKI Dominik Z BOBER Damian 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) ⇑
5   A JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
W BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
0:3 (7:11, 9:11, 12:14) ⇑
10   C WOLIŃSKI Zenon Z BOBER Damian 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) ⇑
13   B OSTROWSKI Dawid Z BOBER Damian 3:1 (11:4, 8:11, 11:5, 13:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-12 11:00 ⇨ 2020-01-22 19:00
56. UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7
1   A DOMITER Julia W BOBER Damian 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) ⇑
6   B SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
X BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
1:3 (4:11, 11:8, 5:11, 4:11) ⇑
8   B GOLONKA Filip W BOBER Damian 2:3 (5:11, 11:8, 8:11, 11:9, 8:11) ⇑
12   C SUŁKOWSKI Karol W BOBER Damian 3:1 (7:11, 11:6, 11:7, 11:9) ⇓
DPPM | KO | Runda 3. - Kolejka 1. | 2019-12-18 18:00 ⇨ 2020-01-24 18:00
26. LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Skawa” Wadowice 4:2
3   C BOBER Damian Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:0 (11:4, 11:7, 12:10) ⇑
4   A BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
W WODNIAK Kamil
JĘDRZEJOWSKI Oskar
3:0 (11:3, 11:5, 11:9) ⇑
6   C BOBER Damian X WODNIAK Kamil 3:2 (11:2, 9:11, 7:11, 11:8, 11:8) ⇑
4W | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2020-02-21 18:00
82. LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Tarnovia” Tarnów 8:6
1   A BOBER Damian W ROBAK Mateusz 2:3 (9:11, 11:7, 11:9, 10:12, 8:11) ⇓
5   A BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
W ROBAK Mateusz
FRANCZAK Szymon
3:2 (12:10, 9:11, 11:8, 7:11, 11:4) ⇑
7   A BOBER Damian X MROCZEK Adrian 3:1 (13:11, 11:13, 11:7, 11:2) ⇑
11   A BOBER Damian Y JEWUŁA Mateusz 3:1 (12:14, 12:10, 11:6, 11:8) ⇑
4W | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 13. | 2020-03-08 15:00
87. UKS „Villa Verde” Olesno IV - LKS „Dobrzanka” Dobra 4:10
1   A JANISZEWSKI Tomasz W BOBER Damian 3:2 (4:11, 11:6, 11:7, 10:12, 11:7) ⇓
6   B KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
X BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
1:3 (3:11, 5:11, 11:5, 9:11) ⇑
8   B FLOREK Sławomir W BOBER Damian 1:3 (11:6, 9:11, 7:11, 8:11) ⇑
12   C PROCHAZKA Tomasz W BOBER Damian 2:3 (11:8, 10:12, 8:11, 11:5, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
15 BIEL Jakub 1977
899 BIEL Jakub 1987
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1361 BOJDO Julia 2000
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
162 CELARY Mateusz 1995
336 CEWKA Piotr 1990
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
398 CHYL Kinga 1999
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1381 DOMITER Julia 2004
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
58 DUDZIK Grzegorz 1994
317 DUTKA Karolina 1992
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1633 DZIEDZIC Marta 1969
660 FIRLIT Przemysław 1995
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
2206 GAJDA Rafał 2000
460 GAJDOSZ Jakub 1996
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
50 GIERCZYK Marcin 1993
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1372 GOLONKA Filip 2006
908 GÓRECKI Wojciech 2002
481 GRUCA Marek 1978
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
1341 KANTOR Michał 1989
414 KAPIK Krzysztof 1999
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
636 KOZIEŁ Michał 1983
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
1934 KULCZYK Rafał 1981
113 KURNYTA Mariusz 1989
523 KUZIO Waldemar 1977
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
750 MARTYKA Kamil 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
484 MIELUCH Marek 1994
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
587 MRÓZ Marek 1959
694 MRÓZEK Jan 1951
2886 MUCHA Daniel 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
475 NATANEK Franciszek 1958
36 NECIO Marek 1995
14 NIEĆ Andrzej 1984
469 NIEPSUJ Adrian 1991
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
378 NOSAL Mirosław 1977
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
30 OBROCHTA Piotr 1977
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
675 OLESIAK Jan 1974
596 OPIŁO Arkadiusz 1996
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
236 PALACZ Mirosław 1969
341 PANCERZ Dawid 1993
441 PARA Maciej 1976
917 PARAIS Leszek 1969
1849 PASEK Kamil 2003
442 PEREGRYM Andrzej 1957
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
206 PIOTROWSKI Patryk 1997
111 PIOTROWSKI Piotr 1972
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
252 PIWOWARCZYK Roman 1976
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1795 RUPA Robert 1965
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
862 SARNA Ryszard 1962
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
958 STANISZ Wojciech 1969
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
491 ŚWIĘS Przemysław 1980
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
327 TOKARZ Mariusz 1991
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
1222 WĘGLARZ Piotr 2000
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
2792 WITEK Grzegorz 1982
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
2066 WORECKI Michał 1979
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
1268 ZBYLUT Patryk 2005
874 ZĘBALA Mateusz 2001
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
1678 ŻYDEK Robert 2007
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990