Marek Jasielski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1477 BALIGA Cezary 1998
268 BALIGA Maksymilian 1988
373 BAŃBOR Andrzej 1969
996 BARAN Jakub 1999
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
188 BIL Maksymilian 1998
760 BŁĄKAŁA Kamil 0000
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1290 BŁĘDOWSKI Michał 1996
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
546 BUDZIK Oskar 1998
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1397 CHRAPUSTA Krystian 2000
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
550 CIUREJ Radosław 1999
687 CZYRNEK Jakub 1998
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
1381 DOMITER Julia 2004
368 DREWNIANY Ewelina 1996
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
746 DUBIEL Józef 1972
672 DUDEK Adam 1948
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
317 DUTKA Karolina 1992
1633 DZIEDZIC Marta 1969
756 FILIPOWSKI Michał 1995
383 FIRLIT Damian 1992
1294 FIRLIT Patrycja 2000
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
2371 FRANCZAK Szymon 2006
233 FURTAK Krzysztof 1970
468 GAJ Rafał 1994
785 GAJDA Konrad 1990
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
683 GALUS Krzysztof 1973
727 GALUS Mateusz 2001
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
864 GOLONKA Albert 1976
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
649 JANECZEK Bartłomiej 1994
549 JANIA Mateusz 1997
12 JANIK Bartosz 1988
1739 JANISZ Marek 1999
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1135 KANIA Jan 1952
1353 KARCZMARCZYK Klaudia 2005
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
1802 KUDŁA Paweł 1985
744 KUPIEC Dariusz 1982
367 LECH Elżbieta 1998
365 LECH Katarzyna 1994
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
433 LEWANDOWSKA Agata 1994
646 LIS Daniel 1999
32 ŁABOWSKI Józef 1973
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
774 MARTA Patrycja 1999
750 MARTYKA Kamil 1991
1396 MICHAŁEK Szymon 2000
766 MIKOSZ Michał 1994
764 MILEWSKA Eliza 2002
706 MIREK Joanna 1996
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
645 MORAWIEC Michał 1995
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
378 NOSAL Mirosław 1977
758 NOSEK Artur 1996
423 NOWAK Jan 1971
496 NOWAK Marcin 1984
1347 NOWAK Mariusz 1980
187 NOWAK Stanisław 1962
497 OBRZUT Tomasz 1972
345 OKOŃSKI Ryszard 1964
28 OLECHNY Jakub 1993
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
396 OSIKA Natalia 1997
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
617 PACH Mateusz 1994
547 PAJĄK Dawid 1998
946 PARA Eligiusz 1954
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
259 PIĘTOŃ Robert 1983
551 PIÓRO Eryk 1999
1338 PIS Agnieszka 1995
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
350 PRZEKLASA Marek 1962
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
759 PYTEL Aleksandra 2002
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1376 ROZKUSZKA Zbigniew 1963
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
773 RYBAK Albert 1999
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
968 SALA Maciej 1989
743 SALA Wojciech 1983
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
740 STYRNA Stanisław 1943
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
480 TOKARZ Adam 1964
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
251 URBAŃSKI Adam 1950
33 WARIAN Mirosław 1974
616 WIERZCHOWIEC Piotr 1994
470 WILK Paweł 1988
763 WIŚNIEWSKI Dominik 1992
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
993 WOŹNIAK Damian 1998
115 WOŹNIAK Dominik 1989
2028 WOŹNIAK Kazimierz 1960
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
733 WRONA Bartłomiej 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
761 ZYCH Michał 1996
94 ZYCH Szymon 1995
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990