Dawid Rozum
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 11:00
25. UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice 4:10
2   B ROZUM Dawid X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (9:11, 3:11, 8:11) ⇓
5   A ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
W ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:9) ⇑
8   B ROZUM Dawid W GDULA Adam 1:3 (2:11, 2:11, 11:8, 7:11) ⇓
13   B ROZUM Dawid Z DUDZIAK Damian 3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 12:10) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
39 BALDOWSKI Roman 1989
107 BERDYSZ Mariusz 1964
15 BIEL Jakub 1977
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
796 BRODA Jacek 1975
162 CELARY Mateusz 1995
336 CEWKA Piotr 1990
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
457 CHRUŚLICKI Jerzy 1996
1427 CHUDOBA Piotr 1981
824 CYRNEK Piotr 1995
2241 CZERNIK Mateusz 1989
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
175 DANAJ Patrycja 1998
849 DĄBROWSKI Mateusz 1987
858 DŁUGAJ Rafał 1978
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
58 DUDZIK Grzegorz 1994
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
2140 GDULA Adam 1977
633 GŁĄB Damian 1989
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
969 GÓRKA Michał 1989
440 GÓRSKI Ryszard 1945
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
835 HADUCH Mariusz 1966
812 IWANIUCH Rafał 1987
1979 JADAM Dawid 2007
541 JANIK Angelika 2000
808 JANIK Tomasz 1979
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
458 JASIŃSKI Mateusz 1996
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
489 JELEŃ Janusz 1991
437 JOCHER Krzysztof 1970
832 JURCZAK Michał 1989
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
256 KAIM Michał 2000
817 KALINOWSKI Łukasz 1993
414 KAPIK Krzysztof 1999
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
855 KĄDZIELA Marek 1982
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
901 KIEŁBASA Józef 1972
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
852 KIERSKI Mikołaj 1992
1428 KLAG Tomasz 1980
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
661 KLĘBA Mirosław 1966
40 KLIMEK Krystian 1992
1966 KLOCEK Kamil 1999
494 KOGUT Kamil 1997
979 KOLASA Szymon 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
636 KOZIEŁ Michał 1983
850 KRAWCZYK Krystian 1986
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
2443 KRUKAR Piotr 2003
113 KURNYTA Mariusz 1989
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
804 ŁOPATOWSKI Marcin 1976
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
303 MĄKA Karol 1991
847 MĘDREK Bartosz 1997
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
459 MICZOŁEK Bartłomiej 1996
484 MIELUCH Marek 1994
648 MISIASZEK Wojciech 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
780 MÓL Marcin 1978
37 NECIO Damian 1988
36 NECIO Marek 1995
14 NIEĆ Andrzej 1984
826 NIEMIEC Rafał 1995
469 NIEPSUJ Adrian 1991
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
357 NYCZ Zbigniew 1972
340 ODELGA Jan 1981
316 OLESIAK Agnieszka 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
675 OLESIAK Jan 1974
76 OPIELA Bronisław 1947
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
105 OPYD Grzegorz 1993
809 OSIKA Janusz 1988
514 OSTANEK Michał 1998
840 OZIĘBŁO Paweł 1996
312 PACH Łukasz 1991
236 PALACZ Mirosław 1969
341 PANCERZ Dawid 1993
917 PARAIS Leszek 1969
442 PEREGRYM Andrzej 1957
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1011 PIERZYCKI Kamil 1999
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
139 PNIACZEK Dominik 1999
807 PODSIADŁO Maciej 1989
827 POJNAR Michał 1994
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
75 PYZIK Stanisław 1952
241 ROSIEK Michał 1996
1111 RUSEK Andrzej 1967
1984 RYBAK Mykhailo 1991
862 SARNA Ryszard 1962
797 SARNIK Grzegorz 1991
1944 SEROKA Szymon 2001
2221 SKŁADOŃ Piotr 1988
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
836 SOBOTA Andrzej 1966
73 SOCHA Mateusz 1997
2203 SPOREK Mariusz 1970
46 STACH Paweł 1978
141 STARSIAK Mateusz 1996
1965 STĄPOR Rafał 1999
17 STRZAŁKA Marek 1969
857 SUCHECKI Wacław 1968
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
355 SURMA Mariusz 1975
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
439 SZUBRYT Tomasz 1974
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
408 TRZECIAK Piotr 1993
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
798 WAŁCZYŃSKI Marcin 1984
33 WARIAN Mirosław 1974
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
486 WIDEŁ Krzysztof 1992
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1917 WOJDYŁA Damian 1991
114 WOJTAS Tomasz 1983
74 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995
834 WRÓBEL Robert 1973
1388 WYSOWSKI Jan 2002
264 ZACHARA Józef 1988
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
158 ZAWADZKA Emilia 1997
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990