Łukasz Jurzak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1983
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 16:00
4. ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice 7:7
4   D KACHEL Mateusz Z JURZAK Łukasz 0:3 (10:12, 8:11, 2:11) ⇑
5   A RACZEK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
1:3 (12:14, 6:11, 11:6, 18:20) ⇑
10   C SURMA Krzysztof Z JURZAK Łukasz 0:3 (9:11, 10:12, 5:11) ⇑
13   B KRÓLIKOWSKI Bartosz Z JURZAK Łukasz 2:3 (9:11, 6:11, 11:6, 11:4, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00
17. UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11
4   D CHRABĄSZCZ Aleksandra Z JURZAK Łukasz 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) ⇑
5   A MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
0:3 (8:11, 7:11, 5:11) ⇑
10   C FURTAK Krzysztof Z JURZAK Łukasz 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇑
13   B MOTYKA Tadeusz Z JURZAK Łukasz 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 14:00
26. MKS „Skawa” Wadowice - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 9:5
3   C JURZAK Łukasz Y URBAN Witold 3:2 (12:10, 11:9, 5:11, 8:11, 11:9) ⇑
6   B PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
X SZYMAŃSKI Bartosz
SKRZYPEK Grzegorz
3:1 (11:4, 11:6, 13:15, 11:5) ⇑
10   C JURZAK Łukasz Z LENART Marek 3:1 (11:5, 11:13, 11:8, 11:8) ⇑
12   C JURZAK Łukasz W SKRZYPEK Grzegorz 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 14:00 ⇨ 2019-11-10 11:00
23. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 14:0
4   D JURZAK Łukasz Z KUSIAK Franciszek 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇑
6   B PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
X KUSIAK Franciszek
JABŁOŃSKI Paweł
3:0 (11:8, 11:2, 11:5) ⇑
9   D JURZAK Łukasz Y CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:6, 11:13, 13:11, 11:6) ⇑
14   D JURZAK Łukasz X KOPACKI Paweł 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 14:00
42. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2
4   D JURZAK Łukasz Z LAM Ka Wai 3:1 (11:3, 11:7, 7:11, 11:9) ⇑
6   B PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
X ZAJĄC Anna
GĄSIOR Natalia
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇑
9   D JURZAK Łukasz Y GĄSIOR Natalia 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) ⇑
14   D JURZAK Łukasz X ZAJĄC Anna 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 13:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 16:00 ⇨ 2019-12-08 11:00
31. LUKS „Galux” Skrzyszów - MKS „Skawa” Wadowice 6:8
4   D KOZIOŁ Jarosław Z JURZAK Łukasz 0:3 (2:11, 6:11, 9:11) ⇑
5   A MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
3:1 (11:13, 11:4, 12:10, 11:9) ⇓
10   C MLECZKO Bartłomiej Z JURZAK Łukasz 2:3 (12:10, 5:11, 9:11, 11:7, 8:11) ⇑
13   B GALUS Mateusz Z JURZAK Łukasz 0:3 (11:13, 7:11, 3:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 14:00 ⇨ 2019-12-21 14:00
9. MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 11:3
3   C JURZAK Łukasz Y KLUZEK Sławomir 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇑
5   A PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
W SUBIK Filip
ZALEWSKI Krzysztof
3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇑
10   C JURZAK Łukasz Z SUBIK Filip 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇑
12   C JURZAK Łukasz W RAPUTA Tomasz 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 11:00 ⇨ 2020-01-04 11:00
47. „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS „Skawa” Wadowice 9:5
2   B KOŁOS Arkadiusz X JURZAK Łukasz 2:3 (11:6, 9:11, 11:8, 7:11, 9:11) ⇑
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇓
7   A CELARY Mateusz X JURZAK Łukasz 3:0 (11:8, 12:10, 11:2) ⇓
14   D TURECKI Kacper X JURZAK Łukasz 2:3 (6:11, 11:7, 14:16, 11:9, 10:12) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 12:00
57. MKS Centrum Kraków - MKS „Skawa” Wadowice 5:9
4   D UTYLSKI Filip Z JURZAK Łukasz 1:3 (4:11, 11:4, 10:12, 6:11) ⇑
6   B RADEK Arkadiusz
PĘCZEK Mateusz
X PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
1:3 (11:5, 7:11, 9:11, 11:13) ⇑
10   C PĘCZEK Mateusz Z JURZAK Łukasz 1:3 (11:5, 4:11, 10:12, 4:11) ⇑
13   B RADEK Arkadiusz Z JURZAK Łukasz 2:3 (11:3, 5:11, 12:10, 13:15, 6:11) ⇑
DPPM | KO | Runda 4. - Kolejka 1. | 2020-01-15 18:00
30. MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2:4
3   C JURZAK Łukasz Z MADZULA Paweł 3:2 (7:11, 8:11, 11:7, 11:8, 11:6) ⇑
4   A JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
W KAIM Adrian
MADZULA Paweł
0:3 (9:11, 7:11, 5:11) ⇓
6   C JURZAK Łukasz X BOLSĘGA Paweł 1:3 (11:13, 8:11, 13:11, 4:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 14:00 ⇨ 2020-01-17 18:00
52. MKS „Skawa” Wadowice - „Siemacha” Kraków 8:6
4   D JURZAK Łukasz Z GRATKOWSKI Jacek 2:3 (8:11, 8:11, 11:7, 11:2, 9:11) ⇓
6   B PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
X GŁĄB Damian
OSIKA Janusz
3:2 (10:12, 11:1, 8:11, 11:6, 11:8) ⇑
9   D JURZAK Łukasz Y BOLEK Łukasz 3:0 (11:4, 11:9, 13:11) ⇑
14   D JURZAK Łukasz X OSIKA Janusz 0:3 (11:13, 9:11, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 17:00 ⇨ 2020-01-23 17:30
64. KS „Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 6:8
3   C OSTANEK Michał Y JURZAK Łukasz 3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 11:4) ⇓
5   A BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇑
9   D GALA Dawid Y JURZAK Łukasz 1:3 (3:11, 11:7, 7:11, 6:11) ⇑
11   A BODNAR Michał Y JURZAK Łukasz 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
117 ANTOSZEK Stanisław 1995
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
373 BAŃBOR Andrzej 1969
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
188 BIL Maksymilian 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
910 BUKOWSKI Adrian 1992
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
1436 DRABEK Kazimierz 1945
210 DUDZIAK Damian 1995
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1692 GALA Dawid 2005
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
885 GEMBACZ Marcin 2000
48 GIZA Bartosz 1996
633 GŁĄB Damian 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
543 JARZĄBEK Szymon 1998
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
100 KACHEL Mateusz 1996
47 KACZOR Jan 1996
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
959 KNAPCZYK Józef 1962
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
356 KOSMAL Wojciech 1974
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
520 KUBÓW Janusz 1983
1802 KUDŁA Paweł 1985
101 KUFEL Dominik 1979
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2995 LAM Ka Wai 1989
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
328 MAMOŃ Wojciech 1981
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
5 OPIOŁA Tomasz 1954
809 OSIKA Janusz 1988
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
291 PAJĄK Hubert 1996
243 PALACZ Grzegorz 1982
884 PAPIEŻ Filip 2001
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
1441 PĘK Karolina 1998
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
372 PIS Marcin 1996
240 PLEWA Krzysztof 1994
627 POJNAR Marcin 1991
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1891 SKUBA Emilia 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
46 STACH Paweł 1978
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
500 STOPKA Wojciech 1999
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
156 ŚLAZYK Paweł 1971
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
53 TERLECKI Mirosław 1965
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1269 TURECKI Kacper 2006
1219 URBAN Mariusz 1997
2594 URBAN Witold 1994
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
957 WCISŁO Tomasz 1993
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
54 WOLSKI Tomasz 1972
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
874 ZĘBALA Mateusz 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986