Łukasz Jurzak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1983
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 14:00
4. MKS „Skawa” Wadowice - MKS KSOS Kraków 8:6
4   D JURZAK Łukasz Z PEREK Nikodem 2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 9:11, 2:11) ⇓
5   A JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
W UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
3:0 (11:9, 12:10, 11:7) ⇑
9   D JURZAK Łukasz Y ZAJĄC Jacek 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:9) ⇑
14   D JURZAK Łukasz X WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:7, 11:2, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 16:00
16. KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 7:7
4   D GĄSIOR Natalia Z JURZAK Łukasz 2:3 (11:8, 11:9, 9:11, 9:11, 3:11) ⇑
6   B SKUBA Emilia
SZTWIERTNIA Ilona
X JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
2:3 (13:11, 7:11, 11:9, 4:11, 5:11) ⇑
10   C ZAJĄC Anna Z JURZAK Łukasz 1:3 (4:11, 6:11, 11:8, 8:11) ⇑
13   B SZTWIERTNIA Ilona Z JURZAK Łukasz 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
117 ANTOSZEK Stanisław 1995
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
373 BAŃBOR Andrzej 1969
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
188 BIL Maksymilian 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
910 BUKOWSKI Adrian 1992
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
1436 DRABEK Kazimierz 1945
210 DUDZIAK Damian 1995
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
2258 GĄSIOR Natalia 2004
885 GEMBACZ Marcin 2000
48 GIZA Bartosz 1996
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
864 GOLONKA Albert 1976
125 GRAJNY Piotr 1968
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
543 JARZĄBEK Szymon 1998
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
100 KACHEL Mateusz 1996
47 KACZOR Jan 1996
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
959 KNAPCZYK Józef 1962
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
356 KOSMAL Wojciech 1974
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
520 KUBÓW Janusz 1983
1802 KUDŁA Paweł 1985
101 KUFEL Dominik 1979
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
328 MAMOŃ Wojciech 1981
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
5 OPIOŁA Tomasz 1954
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
291 PAJĄK Hubert 1996
243 PALACZ Grzegorz 1982
884 PAPIEŻ Filip 2001
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
1441 PĘK Karolina 1998
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
372 PIS Marcin 1996
240 PLEWA Krzysztof 1994
627 POJNAR Marcin 1991
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
452 PUU Aarne 1948
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1891 SKUBA Emilia 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
46 STACH Paweł 1978
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
500 STOPKA Wojciech 1999
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
156 ŚLAZYK Paweł 1971
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
53 TERLECKI Mirosław 1965
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
957 WCISŁO Tomasz 1993
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
54 WOLSKI Tomasz 1972
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
874 ZĘBALA Mateusz 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986