Marcin Bodnar
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 11:00 ⇨ 2018-11-05 17:00
10. UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Skawa” Wadowice 12:2
3   C SUŁKOWSKI Karol Y BODNAR Marcin 3:0 (11:2, 11:6, 11:7) ⇓
6   B SUŁKOWSKI Bartosz
GAIK Krystian
X BODNAR Marcin
GALA Dawid
3:0 (12:10, 12:10, 11:6) ⇓
9   D GAIK Krystian Y BODNAR Marcin 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:8) ⇓
11   A SUŁKOWSKI Bartosz Y BODNAR Marcin 3:1 (8:11, 12:10, 11:8, 11:2) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
123 BARTUZI Wojciech 1990
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
18 BOCHENEK Mariusz 1969
211 BUJAK Michał 1997
910 BUKOWSKI Adrian 1992
1798 BYRSKI Kamil 2000
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
134 DUNAT Grzegorz 1992
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
242 FIRA Damian 1988
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
62 GAWLIK Paweł 1996
48 GIZA Bartosz 1996
513 GOŁDA Gabriel 1997
102 GRAJNY Marta 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1580 IWANIEC Kinga 1999
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
509 KCIUK Kamil 1994
626 KLIMAS Łukasz 1983
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
898 KONSTANTYN Paweł 1983
239 KOPCZYK Adrian 1991
636 KOZIEŁ Michał 1983
60 KRASNY Michał 1995
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
227 KRÓL Maciej 1972
136 KUBIENIEC Krzysztof 1986
137 KUBIENIEC Michał 1996
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
127 LENART Kazimierz 1952
128 LENART Marek 1992
151 MAGULSKI Damian 1997
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
157 MRYC Henryk 1937
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
514 OSTANEK Michał 1998
1551 PAJERSKI Maciej 1967
236 PALACZ Mirosław 1969
1186 PALECZNA Justyna 1997
1437 PANEK Kamil 1992
695 PETKA Krzysztof 1999
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
240 PLEWA Krzysztof 1994
139 PNIACZEK Dominik 1999
627 POJNAR Marcin 1991
629 RACZEK Marcin 1978
241 ROSIEK Michał 1996
1795 RUPA Robert 1965
862 SARNA Ryszard 1962
129 SKOWRON Daniel 1995
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
1584 SOŁTYS Piotr 1998
46 STACH Paweł 1978
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
132 SUSKI Karol 1994
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
599 ŚWIRSKI Paweł 1999
53 TERLECKI Mirosław 1965
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
1806 WAWRZON Sebastian 1998
150 WĄSIK Marcin 1996
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1583 WINCEK Marek 1981
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
155 ZAJĄC Damian 1986
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1063 ŻYDEK Sławomir 1977