Dawid Chojna
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1992-09-29
Przynależność klubowa: KTS „Victoria” Spytkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-23 13:00 ⇨ 2017-09-26 19:00
4. TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice 12:2
2   B WIELGOSZ Mirosław X CHOJNA Dawid 1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 3:11) ⇑
5   A FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
W WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
3:0 (11:4, 11:8, 11:6) ⇓
7   A GLANOWSKI Bartosz X CHOJNA Dawid 3:0 (11:3, 11:8, 11:7) ⇓
14   D ZAJĘCKI Rafał X CHOJNA Dawid 3:0 (11:1, 11:4, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-29 18:00
11. KTS „Victoria” Spytkowice - „Siemacha” Kraków 4:10
1   A CHOJNA Dawid W PIEGZA Adrian 1:3 (11:13, 11:7, 12:14, 8:11) ⇓
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W PIEGZA Adrian
GRATKOWSKI Jacek
3:1 (11:7, 10:12, 11:7, 11:8) ⇑
7   A CHOJNA Dawid X GRATKOWSKI Jacek 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 8:11) ⇓
11   A CHOJNA Dawid Y WIERZBIŃSKI Marcin 3:2 (7:11, 11:9, 9:11, 12:10, 11:6) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-20 18:00
24. KTS „Victoria” Spytkowice - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10
2   B CHOJNA Dawid X GDULA Adam 0:3 (11:13, 3:11, 6:11) ⇓
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W KUZIO Waldemar
KUZIO Maciej
2:3 (11:13, 11:7, 5:11, 12:10, 4:11) ⇓
8   B CHOJNA Dawid W SZLACHETKA Jakub 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) ⇑
13   B CHOJNA Dawid Z KUZIO Waldemar 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 18:30 ⇨ 2017-10-23 19:00
19. LKS „Olmex” Piotrowice II - KTS „Victoria” Spytkowice 5:9
1   A ŻYDEK Robert W CHOJNA Dawid 0:3 (7:11, 10:12, 7:11) ⇑
5   A FOKSIŃSKI Przemysław
BROSZKIEWICZ Łukasz
W WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
3:1 (12:10, 11:4, 8:11, 11:6) ⇓
8   B BROSZKIEWICZ Karol W CHOJNA Dawid 2:3 (11:6, 11:6, 5:11, 8:11, 11:13) ⇑
12   C FILEK Maciej W CHOJNA Dawid 2:3 (11:5, 6:11, 8:11, 11:9, 4:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 13:00
34. KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice 4:10
4   D ZAJĄC Anna Z CHOJNA Dawid 2:3 (11:7, 6:11, 13:11, 12:14, 4:11) ⇑
5   A SZTWIERTNIA Ilona
GĄSIOR Natalia
W WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:9) ⇓
10   C SZCZEBAK Jerzy Z CHOJNA Dawid 0:3 (6:11, 11:13, 3:11) ⇑
13   B CYGANKIEWICZ Filip Z CHOJNA Dawid 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 9:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-17 18:00 ⇨ 2017-11-10 18:00
37. KTS „Victoria” Spytkowice - UKS „Jola” Kraków 13:1
1   A CHOJNA Dawid W KOSTECKI Andrzej 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W WÓJCIK Albert
KOSTECKI Andrzej
3:0 (11:4, 13:11, 11:6) ⇑
7   A CHOJNA Dawid X WÓJCIK Albert 3:0 (11:2, 11:3, 11:9) ⇑
11   A CHOJNA Dawid Y NOWACKA Dorota 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:9, 11:8) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 12:30
49. KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice 10:4
4   D WOLANIN Piotr Z CHOJNA Dawid 2:3 (3:11, 11:3, 11:8, 11:13, 7:11) ⇑
6   B PIETRZYK Marcin
BOLEK Łukasz
X WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
3:1 (9:11, 13:11, 11:8, 11:6) ⇓
10   C WOJCIACZYK Antoni Z CHOJNA Dawid 3:1 (11:7, 11:6, 6:11, 11:7) ⇓
13   B PIETRZYK Marcin Z CHOJNA Dawid 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-01 18:00
50. KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice 6:8
3   C KLAG Wiktor Y CHOJNA Dawid 3:0 (11:3, 11:3, 11:9) ⇓
5   A MAŁYSIAK Kamila
CYRWUS Anna
W WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
1:3 (11:7, 9:11, 6:11, 10:12) ⇑
9   D MAŁYSIAK Kamila Y CHOJNA Dawid 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇑
11   A CYRWUS Anna Y CHOJNA Dawid 1:3 (6:11, 4:11, 11:6, 5:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-08 18:00
63. KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Górnik” Wieliczka 6:8
4   D CHOJNA Dawid Z LELEK Paweł 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇑
6   B WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
X LELEK Paweł
KOLIŃSKI Witold
3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:8) ⇑
9   D CHOJNA Dawid Y KOLIŃSKI Witold 3:2 (8:11, 11:9, 11:4, 10:12, 11:8) ⇑
14   D CHOJNA Dawid X MARCHEWKA Artur 1:3 (11:6, 11:13, 8:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
123 BARTUZI Wojciech 1990
15 BIEL Jakub 1977
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
211 BUJAK Michał 1997
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
226 CHYC Tomasz 1993
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
1459 CYRWUS Justyna 2003
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
174 DANAJ Natalia 2000
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
210 DUDZIAK Damian 1995
134 DUNAT Grzegorz 1992
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1393 FILEK Maciej 2000
242 FIRA Damian 1988
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
622 GADAWSKI Adrian 1990
713 GARB Aleksandra 2001
62 GAWLIK Paweł 1996
2140 GDULA Adam 1977
48 GIZA Bartosz 1996
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1231 HANDZEL Weronika 2004
541 JANIK Angelika 2000
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
613 KAJNIAK Kamila 1986
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
509 KCIUK Kamil 1994
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
889 KORCZAK Damian 2003
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
588 KUBIC Marcin 1996
136 KUBIENIEC Krzysztof 1986
137 KUBIENIEC Michał 1996
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
101 KUFEL Dominik 1979
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
1197 LELEK Paweł 1973
127 LENART Kazimierz 1952
128 LENART Marek 1992
1445 LUBERDA Mateusz 2002
2002 LUHA Peter 1989
151 MAGULSKI Damian 1997
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
891 MISZCZYK Łukasz 1993
614 MLICKA Beata 1989
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
1468 MROŻEK Damian 2005
157 MRYC Henryk 1937
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
514 OSTANEK Michał 1998
236 PALACZ Mirosław 1969
592 PANCZAK Szymon 1995
1437 PANEK Kamil 1992
601 PASIECZNY Jan 1967
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
877 PIEGZA Adrian 2000
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
951 PIETRZYK Marcin 1990
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
240 PLEWA Krzysztof 1994
139 PNIACZEK Dominik 1999
627 POJNAR Marcin 1991
1444 PUDZISZ Kamil 2003
1238 PUDZISZ Marcin 1996
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
241 ROSIEK Michał 1996
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
589 RYPEL Mikołaj 1999
1237 RYPEL Sebastian 1999
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
129 SKOWRON Daniel 1995
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
1584 SOŁTYS Piotr 1998
46 STACH Paweł 1978
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
132 SUSKI Karol 1994
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
524 SZLACHETKA Jakub 1993
120 SZLAMKA Paweł 1989
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
150 WĄSIK Marcin 1996
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1583 WINCEK Marek 1981
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
54 WOLSKI Tomasz 1972
956 WÓJCIK Albert 1947
1283 WÓJCIK Jan 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001
158 ZAWADZKA Emilia 1997
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
1678 ŻYDEK Robert 2007