Kamil Warmuz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: KTS „Victoria” Spytkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 14:00 ⇨ 2018-10-17 19:00
8. KS „Gorce” Nowy Targ II - KTS „Victoria” Spytkowice I 13:1
1   A SUBIK Filip W WARMUZ Kamil 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) ⇓
5   A SUBIK Filip
KRÓLIKOWSKI Bartosz
W WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
2:3 (8:11, 9:11, 11:7, 11:7, 10:12) ⇑
8   B RÓŻAŃSKI Damian W WARMUZ Kamil 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 19:17) ⇓
12   C KLAG Wiktor W WARMUZ Kamil 3:1 (5:11, 11:3, 11:3, 11:7) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-19 18:00
17. KTS „Victoria” Spytkowice I - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2
2   B WARMUZ Kamil X KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) ⇑
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W BOBAK Jacek
OCHMAN Michał
3:1 (11:7, 11:6, 4:11, 11:6) ⇑
8   B WARMUZ Kamil W BOBAK Piotr 3:1 (11:9, 11:8, 6:11, 11:4) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 12:30
24. KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I 7:7
3   C PIETRZYK Marcin Y WARMUZ Kamil 3:1 (11:6, 6:11, 11:1, 11:4) ⇓
5   A BIEL Jakub
PIETRZYK Marcin
W WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
3:0 (11:8, 11:8, 11:9) ⇓
9   D DYMEK Michał Y WARMUZ Kamil 3:1 (13:11, 11:1, 11:13, 11:5) ⇓
11   A BIEL Jakub Y WARMUZ Kamil 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-09 18:00 ⇨ 2018-11-16 18:00
29. KTS „Victoria” Spytkowice I - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 6:8
1   A WARMUZ Kamil W WÓJCIK Krzysztof 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇓
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 8:11, 3:11) ⇓
7   A WARMUZ Kamil X MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (7:11, 2:11, 5:11) ⇓
11   A WARMUZ Kamil Y STASZCZAK Zuzanna 3:1 (11:9, 6:11, 11:5, 11:9) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 11:00
36. UKS „Zarabie” Myślenice II - KTS „Victoria” Spytkowice I 11:3
3   C KUZIO Waldemar Y WARMUZ Kamil 3:1 (11:5, 11:6, 12:14, 11:5) ⇓
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇓
9   D NALEPA Maciej Y WARMUZ Kamil 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇓
11   A CZYŻYCKI Bogdan Y WARMUZ Kamil 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-11-30 18:00
39. KTS „Victoria” Spytkowice I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9
2   B WARMUZ Kamil X KURCZYNA Łukasz 2:3 (11:8, 12:10, 8:11, 3:11, 8:11) ⇓
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W PORĄBKA Dariusz
BRUZDA Rafał
3:1 (3:11, 13:11, 12:10, 11:8) ⇑
8   B WARMUZ Kamil W PIĄSTKA Michał 3:1 (14:16, 11:8, 13:11, 12:10) ⇑
13   B WARMUZ Kamil Z BRUZDA Rafał 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-08 15:00
46. TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice I 10:4
2   B BAŁUSZEK Kamil X WARMUZ Kamil 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) ⇓
5   A ZAJĘCKI Rafał
GLANOWSKI Bartosz
W WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
3:0 (11:9, 11:6, 11:9) ⇓
7   A ZAJĘCKI Rafał X WARMUZ Kamil 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:7) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-14 18:00
53. KTS „Victoria” Spytkowice I - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6
4   D WARMUZ Kamil Z KUSIAK Franciszek 3:2 (13:11, 11:6, 9:11, 9:11, 11:6) ⇑
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W SZCZEBAK Jerzy
CYGANKIEWICZ Filip
3:0 (11:5, 14:12, 11:6) ⇑
9   D WARMUZ Kamil Y KOPACKI Paweł 1:3 (4:11, 11:9, 6:11, 3:11) ⇓
14   D WARMUZ Kamil X SZCZEBAK Jerzy 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
1449 BARTNICKI Jakub 2004
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
938 BIZOŃ Stefan 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1292 BOGACZ Wojciech 2004
508 BOGUNIA Artur 1996
1272 BOLEK Łukasz 1997
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1838 BRUZDA Rafał 1974
211 BUJAK Michał 1997
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
210 DUDZIAK Damian 1995
134 DUNAT Grzegorz 1992
2249 DYMEK Michał 1987
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
887 DZIEDZIC Piotr 2001
242 FIRA Damian 1988
2 FLOREK Arkadiusz 1993
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
622 GADAWSKI Adrian 1990
48 GIZA Bartosz 1996
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
908 GÓRECKI Wojciech 2002
125 GRAJNY Piotr 1968
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1131 KEMPA Robert 1976
1403 KLAG Wiktor 2007
626 KLIMAS Łukasz 1983
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
949 KONSTANTY Adam 1954
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
889 KORCZAK Damian 2003
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
227 KRÓL Maciej 1972
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
588 KUBIC Marcin 1996
136 KUBIENIEC Krzysztof 1986
137 KUBIENIEC Michał 1996
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
127 LENART Kazimierz 1952
128 LENART Marek 1992
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
891 MISZCZYK Łukasz 1993
614 MLICKA Beata 1989
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
157 MRYC Henryk 1937
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
514 OSTANEK Michał 1998
236 PALACZ Mirosław 1969
601 PASIECZNY Jan 1967
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
951 PIETRZYK Marcin 1990
240 PLEWA Krzysztof 1994
627 POJNAR Marcin 1991
629 RACZEK Marcin 1978
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
145 RYŚ Tomasz 1972
862 SARNA Ryszard 1962
129 SKOWRON Daniel 1995
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
53 TERLECKI Mirosław 1965
2501 TOCZONY Szymon 1993
1257 TROCHIM Paweł 1995
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
150 WĄSIK Marcin 1996
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
956 WÓJCIK Albert 1947
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1408 ZAJĄC Anna 2002
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1678 ŻYDEK Robert 2007