Kamil Trojanowski
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1994-08-08
Przynależność klubowa: KS „Start” Nowy Sącz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-24 11:00
7. KS „Start” Nowy Sącz - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 9:5
3   C TROJANOWSKI Kamil Y PIĄSTKA Michał 2:3 (11:8, 4:11, 8:11, 11:8, 9:11) ⇓
5   A BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
W PIĄSTKA Michał
WOJDYŁA Dominik
3:2 (10:12, 11:6, 7:11, 11:8, 11:6) ⇑
10   C TROJANOWSKI Kamil Z BRUZDA Rafał 2:3 (9:11, 11:9, 7:11, 11:6, 10:12) ⇓
12   C TROJANOWSKI Kamil W NALEPA Maciej 2:3 (11:5, 7:11, 11:8, 7:11, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-30 19:00
9. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Start” Nowy Sącz 6:8
3   C KLUZEK Sławomir Y TROJANOWSKI Kamil 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:6) ⇓
5   A RAPUTA Tomasz
ZALEWSKI Krzysztof
W BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
1:3 (9:11, 11:4, 10:12, 6:11) ⇑
9   D BIAŁY Sebastian Y TROJANOWSKI Kamil 1:3 (4:11, 9:11, 11:8, 7:11) ⇑
11   A ZALEWSKI Krzysztof Y TROJANOWSKI Kamil 1:3 (11:13, 8:11, 11:7, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-15 11:00
20. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II 1:13
3   C TROJANOWSKI Kamil Y SUŁKOWSKI Bartosz 1:3 (12:14, 4:11, 11:7, 6:11) ⇓
5   A BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
W SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
2:3 (9:11, 11:9, 11:9, 6:11, 5:11) ⇓
10   C TROJANOWSKI Kamil Z SAWCZAK Miłosz(j) 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 7:11) ⇓
12   C TROJANOWSKI Kamil W SUŁKOWSKI Karol 0:3 (8:11, 10:12, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 16:00
24. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Start” Nowy Sącz 10:4
3   C ŚLIWA Alicja Y TROJANOWSKI Kamil 3:1 (11:8, 11:3, 7:11, 11:3) ⇓
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
1:3 (10:12, 11:2, 10:12, 7:11) ⇑
9   D ŁEBEK Alicja Y TROJANOWSKI Kamil 3:2 (6:11, 11:7, 11:9, 5:11, 12:10) ⇓
11   A PĘK Karolina Y TROJANOWSKI Kamil 3:0 (12:10, 11:3, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 11:00
33. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 5:9
3   C TROJANOWSKI Kamil Y NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:1 (11:5, 7:11, 11:9, 11:6) ⇑
5   A BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
W OBROCHTA Piotr
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1:3 (11:3, 10:12, 9:11, 9:11) ⇓
10   C TROJANOWSKI Kamil Z WALICZEK Wojciech 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:9, 4:11) ⇓
12   C TROJANOWSKI Kamil W SUBIK Filip 1:3 (9:11, 11:8, 10:12, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-19 17:00
39. KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Start” Nowy Sącz 10:4
3   C MOREK Radosław Y TROJANOWSKI Kamil 3:2 (9:11, 11:6, 7:11, 11:9, 12:10) ⇓
5   A JANIK Angelika
PIETRZAK Agnieszka
W BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
3:1 (11:5, 11:5, 1:11, 13:11) ⇓
9   D BIEL Jakub Y TROJANOWSKI Kamil 3:2 (13:11, 11:13, 11:4, 8:11, 11:9) ⇓
11   A PIETRZAK Agnieszka Y TROJANOWSKI Kamil 3:0 (16:14, 11:5, 12:10) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 11:00
46. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11
3   C TROJANOWSKI Kamil Y PUSHKAROV Kostyantyn 1:3 (6:11, 8:11, 14:12, 11:13) ⇓
6   B BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (11:8, 8:11, 11:13, 11:9, 10:12) ⇓
10   C TROJANOWSKI Kamil Z JANISZEWSKI Kamil 3:2 (9:11, 7:11, 11:4, 13:11, 11:7) ⇑
12   C TROJANOWSKI Kamil W KIEROŃSKI Adam 0:3 (1:11, 5:11, 3:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-01 19:00
54. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Start” Nowy Sącz 9:5
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X TROJANOWSKI Kamil 0:3 (5:11, 3:11, 7:11) ⇑
6   B PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
X BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
3:1 (6:11, 11:9, 13:11, 11:5) ⇓
7   A GOŁDA Gabriel X TROJANOWSKI Kamil 2:3 (8:11, 11:8, 11:6, 10:12, 5:11) ⇑
14   D PALACZ Mirosław X TROJANOWSKI Kamil 3:1 (5:11, 11:6, 11:7, 12:10) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 11:00
59. KS „Start” Nowy Sącz - MKS KSOS Kraków 4:10
2   B TROJANOWSKI Kamil X RADEK Arkadiusz 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) ⇓
5   A BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
W ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
1:3 (8:11, 11:5, 10:12, 9:11) ⇓
8   B TROJANOWSKI Kamil W KONSTANTYN Paweł 3:1 (11:6, 12:14, 11:7, 11:9) ⇑
13   B TROJANOWSKI Kamil Z ZAJĄC Jacek 3:0 (13:11, 12:10, 11:6) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-15 18:00
69. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Start” Nowy Sącz 12:2
2   B BOLSĘGA Paweł X TROJANOWSKI Kamil 3:1 (11:3, 11:8, 9:11, 11:8) ⇓
6   B SOBCZAK Krzysztof
PACH Łukasz
X BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
3:2 (8:11, 11:9, 11:6, 8:11, 11:5) ⇓
7   A MATUSIAK Łukasz X TROJANOWSKI Kamil 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) ⇓
14   D SOBCZAK Krzysztof X TROJANOWSKI Kamil 3:2 (14:16, 11:6, 8:11, 11:4, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
39 BALDOWSKI Roman 1989
680 BASTA Mariusz 1992
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1290 BŁĘDOWSKI Michał 1996
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
167 BRACH Agnieszka 1995
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
336 CEWKA Piotr 1990
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
687 CZYRNEK Jakub 1998
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
58 DUDZIK Grzegorz 1994
383 FIRLIT Damian 1992
1178 FORCZEK Kamil 2000
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1130 GARBOWSKI Mateusz 1995
362 GAWLIK Adam 1989
885 GEMBACZ Marcin 2000
50 GIERCZYK Marcin 1993
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
637 GNIEWEK Andrzej 1957
513 GOŁDA Gabriel 1997
969 GÓRKA Michał 1989
481 GRUCA Marek 1978
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
348 JASIELSKI Marek 1968
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
245 KAIM Adrian 1997
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
961 KĄDZIOŁKA Piotr 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
661 KLĘBA Mirosław 1966
35 KLIMEK Janusz 1965
662 KLUZEK Sławomir 1986
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
636 KOZIEŁ Michał 1983
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
511 KRÓL Stanisław 1959
113 KURNYTA Mariusz 1989
523 KUZIO Waldemar 1977
1285 KWATER Dominik 1977
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
32 ŁABOWSKI Józef 1973
1670 ŁEBEK Alicja 1999
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
750 MARTYKA Kamil 1991
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
484 MIELUCH Marek 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
769 MOREK Radosław 2000
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
1096 NALEPA Maciej 1973
475 NATANEK Franciszek 1958
1949 NATKANIEC Łukasz 1985
36 NECIO Marek 1995
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
14 NIEĆ Andrzej 1984
469 NIEPSUJ Adrian 1991
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
496 NOWAK Marcin 1984
1340 NOWAK Rafał 2000
279 NOWAK Tomasz 1997
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
596 OPIŁO Arkadiusz 1996
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
514 OSTANEK Michał 1998
236 PALACZ Mirosław 1969
42 PAŁUBNIAK Tomasz 1996
884 PAPIEŻ Filip 2001
441 PARA Maciej 1976
442 PEREGRYM Andrzej 1957
909 PEREK Nikodem 2000
1441 PĘK Karolina 1998
81 PIĄSTKA Michał 1994
108 PIECHOWICZ Marek 1965
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
206 PIOTROWSKI Patryk 1997
111 PIOTROWSKI Piotr 1972
354 PITALA Stanisław 1952
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1136 RAK Sebastian 2001
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
241 ROSIEK Michał 1996
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1419 RUTANA Przemysław 1998
1145 SABURA Konrad 1996
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
355 SURMA Mariusz 1975
944 SWOŁKOWICZ Krzysztof 1995
913 SZCZECINA Łukasz 1995
914 SZCZECINA Piotr 1998
471 SZCZECINA Rafał 1983
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1266 SZELIGA Andrzej 1960
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
439 SZUBRYT Tomasz 1974
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
491 ŚWIĘS Przemysław 1980
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
480 TOKARZ Adam 1964
408 TRZECIAK Piotr 1993
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
264 ZACHARA Józef 1988
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
1076 ZAWADOWICZ Krystian 2001
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997